granitnaya-stoleshnica

З нашою допомогою Ви зможете втілити в реальність свої ідеї щодо облицювання фасадів будівель натуральним каменем та виготовлення виробів з каменю за найунікальнішии та оригінальними ескізам. Для виробництва використовується як вітчизняний, так і закордонний камінь з Італії, Греції, Іспанії, Китаю та Туреччини. Уся продукція супроводжується необхідними сертифікатами, щодо родовищ та характеристик каменю.

pidvikonnya-z-kamenyu

Для Вас пропонується внутрішнє оздоблення приміщень з граніту та мармуру (сходи, підвіконня, декоративне оздоблення стін), виготовлення предметів інтер’єру (каміни, стільниці, панно), художні роботи з оніксу та виготовлення і монтаж підлог і балюстрад з мармуру та граніту.

nashi-roboti

Основною нашою спеціалізацією є робота з мармуром та гранітом. Кожен із цих матеріалів заслуговує окремої уваги, адже їх використання підходить для різних по своїй природі призначень – внутрішнього та зовнішнього оздоблення оселі.

katalog-kamenyu

Камінь – універсальній матеріал для дизайну та оздоблення помешкання, адже на протязі тисячоліть людина не змогла знайти повноцінної заміни цій природній сполуці. Жодні синтетичні полімери не можуть гарантувати такої ж міцності, надійності та безпеки, як камінь. Одним із найважливіших факторів, завдяки якому кам’яне оздоблення та вироби з натурального каменю є такими популярними, це їх довгий термін служби, адже камінь – матеріал, що здатен служити не одне століття.

Раді вітати Вас на Інтернет сторінці каменеобробного підприємства «ГРАНЕКС» – безумовного лідера по оздобленню фасадів та інтер’єрів помешкання виробами з натурального каменю по всіх великих містах Західного регіону: Луцьк, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, а також Одеса. Наша робота – це майстерність перетворити камінь у справжній витвір мистецтва, здатний прикрасити Вашу оселю та вдихнути в неї найсучасніші тенденції новітніх дизайнерських рішень. До переліку наших послуг входить проектування, виготовлення та монтажні роботи по реалізації фасадів з граніту та внутрішнє оздоблення інтер’єру мармуром, а також повний спектр послуг по виготовленню виробів з натурального каменю.

Варто також зазначити, що на сьогоднішній день кам’яне оздоблення стає дедалі популярнішим, адже кожен господар прагне оздобити своє помешкання натуральним екологічним матеріалом, безпечним для здоров’я всієї родини.

Граніт – магматична кислотна гірська порода, що відрізняється високою міцністю, стійкістю до механічних та хімічних пошкоджень, має високу водонепроникність. Всі ці фактори сприяють тому, що граніт використовується для облицювання фасадів будинків. Таке використання забезпечує не тільки бездоганний зовнішній вигляд будівлі, а й забезпечує її стійкість до негативних факторів навколишнього середовища. Граніт розрізняється за ступенем зернистості. Чим дрібніші зерна граніту – тим він міцніший.

Велику роль також відіграє спосіб видобутку граніту. У сучасній практиці виокремлюють такі методи, як відколювання породи, каменеріз та спосіб вибуху. Найбільш практичним методом, що забезпечує найякісніший вихідний матеріал є спосіб каменерізу, який дозволяє добувати граніт з мінімальним ступенем пошкодження породи.

Що цікаво, граніт може мати різне забарвлення – від звичного для всіх сірого кольору до жовтого або навіть червоного відтінків. Все залежить від родовища породи, тому, якщо Ваш інтер’єр вимагає яскравих і сміливих рішень, не варто відкидати ідею камінного оздоблення, адже гранітні стільниця в світлих тонах може стати невід’ємною частиною дизайну Вашої кухні, що порадує Вас довгим терміном служби, практичністю та надійністю у використанні.

Незважаючи на свою міцність, граніт легко піддається обробці (шліфування, обтісування, полірування) та оптимально поєднується з іншими будівельними матеріалами.

Граніт використовується для виготовлення фонтанів, пам’ятників, скульптур, покриття дороги набережних та мостів. Широко застосовується у будівництві. Використання граніту для оздоблення території заміського будинку стане найкращим способом подарувати території своєї ділянки довгі роки надійної служби, недарма ж в народі кажуть «міцний як граніт».

Проте, варто зазначити, що і як будь-який інший матеріал, гранітна порода має хоча чи не єдиний, проте все ж недолік. Граніт не переносить високих температур та вогню, адже при температурі вище 600 °С камінь починає тріскатись. Також камінь дуже важкий, проте, з огляду на ряд його переваг, велика вага не перешкоджає його розповсюдженому використанню. Адже все що необхідно – заміри, розрахунок висоти кріплення гранітних плит при лицюванні, спосіб кріплення та використання необхідних компонентів розраховують та визначають співробітники підприємства «ГРАНЕКС», щоб невдовзі Ви могли оцінити якість роботи та бездоганний зовнішній вигляд Вашого будинку та подвір’я.

Мармур – один із найбільш розповсюджених каменів, що використовуються у будівництві. Історія використання мармуру для внутрішнього та зовнішнього оздоблення помешкання нараховує не одне тисячоліття. Використання каменю для будівництва своїх величних храмів започаткували давні греки і до сьогоднішнього дня краса і практичність цього природного будівельного матеріалу забезпечує для нього беззаперечну популярність серед мільйонів людей по всьому світу. Мармур називають «сяючим каменем», адже за рахунок природних вкраплень ця порода відблискує на сонці мерехтінням сотень яскравих переливів.

Однією із найосновніших ознак мармуру є його міцність, яка робить цей камінь одним із найбільш використовуваних матеріалів у будівництві та оздобленні помешкань. Стільниця з мармуру стане не лише стильним доповненням інтер’єру кухні або їдальні, але й надійною гарантією довгих років служби. Звісно, якщо порівняти такі стільниці з натурального каміння з виробами із синтетичних матеріалів, то ціна на натуральний камінь буде вищою. Проте, якість того варта, адже таке оздоблення не боїться дії гарячих температур, підвищеної вологості, яка так часто спостерігається біля кухонної мийки, хімічних речовин (аерозолі, миючі засоби, розчинники жиру), а також практично не піддається дії кухонних скребок, які на інших поверхнях можуть залишати подряпини.

Вражає також різноманітна кольорова гама мармурових сполук, яка досягається завдяки вмісту різноманітних природних домішок у мармурі (окис заліза, залізовмісні силікати та ін.). Все це створює прекрасні кольори: від темно-зеленого до червоного. Як і граніт, мармур легко піддається обробці – поліруванню, шліфуванню. Що цікаво, так це те, що колір мармуру визначається тільки після його повної обробки.

По своїй структурі мармур, як і граніт, може бути дрібнозернистим та крупнозернистим. Якщо дрібнозернистий мармур має зубчасто-мозаїчну структуру, то він уважається найціннішим і найдорожчим, в силу бездоганного зовнішнього вигляду та міцності.

Проте, використання мармуру не обмежується внутрішнім оздобленням в помешканнях. Завдяки міцності та витривалості каменю до негативної дії зовнішніх факторів, а також низькому коефіцієнту волого проникнення, його також використовують для лицювання басейнів, ванних кімнат та ін., адже він не псується від постійного контакту з водою.

Працюючи над дизайном свого помешкання, кожен хоче створити неперевершений інтер’єр, де буде гармонічно поєднано вишуканість та стиль. Запрошуючи гостей, кожен господар хоче прийняти їх в бездоганно оформленій вітальні, де приємно провести вечір перед каміном за склянкою вина або дружнім чаюванням. Камін – своєрідний осередок затишку і міцності всієї сім’ї, тому – якщо Ви вирішили встановити в будинку камін, ми раді будемо допомогти Вам у підборі самого якісного і, що теж надзвичайно важливо, красивого каміну, який гармонічно впишеться в дизайн помешкання.

На нашій сторінці Ви зможете знайти каміни Львів, фото яких допоможуть Вам визначитися з формою, дизайнерським рішенням та розміщенням бажаної покупки у кімнаті. Наше каменеобробне підприємство виготовляє каміни за унікальними ескізами, обов’язково орієнтуючись на побажання клієнтів та внутрішнє оформлення кімнати. Виготовлення камінів відбувається із натурального каменю, що гарантує їх красивий зовнішній вигляд та, безумовно, довговічність.

Ми

відповімо на

всі Ваші

питання

Ми

 

всі Ваші

відповімо

на

питання

+38 (067) 313 13 46

+38 (095) 500 69 01

+38 (097) 907 31 49

office@granex.com.ua

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Тема

Лист