Бруківка гранітна є довговічним і надійним матеріалом, який найкращим чином засвідчить ваш рівень. Бруківка гранітна також володіє прекрасними естетичними якостями. Бруківка тротуарна кращим чином відобразить красу алеї або скверу. Дорожнє покриття, в якому використовується бруківка гранітна, послужить довгий час, при цьому створюючи неперевершену атмосферу. Бруківка гранітна ідеально підходить для вулиць із старовинною архітектурою, а також приватних будинків і дач. Бруківка тротуарна здатна також витримувати великі навантаження, і може використовуватися для автостоянок, мостів, а також автозаправок. 

Бруківка гранітна володіє значними перевагами. Бруківка гранітна дозволить вам не турбується про часті ремонти. Внаслідок цього, строк експлуатації, яким володіє бруківка гранітна, значно збільшується. Завдяки цьому, бруківка з натурального каменю значно вигідніше будь-якого іншого дорожнього покриття, заміна або реконструкція якого повинна виробляється набагато частіше.

Граніт є найбільш довговічним каменем, внаслідок чого, бруківка гранітна прослужить найдовший рядків. Бруківка тротуарна з граніту не боїться температурних перепадів, сильного тиску, вібрацій, великих навантажень внаслідок ударів. Тротуарна плитка з граніту прослужить вам довгий час, без необхідності заміни або реконструкції.

Бруківка з натурального каменю відмінним чином підкреслить старовину архітектури вулиці чи будинку. Бруківка гранітна найбільш повно висловить естетичні якості і рівень престижу. Тротуарна плитка має безліч проміжків, через які волога вільно може проникати, не залишаючи калюж на поверхні. Бруківка гранітна відмінне покриття для доріг навколо котеджів та інших престижних будівель, яка найкращим чином підкреслює їх рівень і якість.

Бруківка гранітна відмінно підходить для доріжок і двориків, облаштованих у віддалених місцевостях. При ремонтних роботах або проведенням різних земляних робіт, бруківка гранітна легко знімається зі зворотним укладанням. Бруківка гранітна це ідеальне співвідношення ціни і якості, естетичності, а також легкості експлуатації. Бруківка гранітна, з якого вимощена поверхню дорожнього покриття створює відмінне співвідношення з зовнішнім світом.

Бруківка гранітна дозволяє з легкістю створювати вишукані композиції в дорожніх покриттях, завдяки використанню граніту різної фактури і відтінків. Бруківка гранітна також дозволяє створити ідеальну композицію з фасадів архітектурних будівель і вуличним ландшафтом. Тротуарна плитка з граніту значно дорожче звичайного асфальтового покриття, але завдяки тривалому рядок експлуатації, використовувати її набагато вигідніше і економніше. Крім того, завдяки технологічності, якою володіє бруківка гранітна, її заміна або часткова реставрація значно зручніше й ефективніше.

Ми пропонуємо придбати бруківку з граніту в Івано-Франківську (050) 370-22-25 (Юрій Станіславович), бруківку з граніту Чернівці (097) 907-31-49 (Юрій Ігорович), бруківку з граніту Львів (097) 907-31-49 (Юрій Ігорович), бруківку гранітну у Рівному (067) 340-86-56 (Юрій Станіславович), бруківку гранітну Ужгород (097) 907-31-49 (Юрій Ігорович), бруківку з граніту Тернопіль (0352) 400-978, бруківку гранітну в Хмельницькому (097) 907-31-49 (Юрій Ігорович), бруківку гранітну у Луцьку (067) 340-86-56 (Юрій Станіславович)

Гранітна бруківка – це міцний довговічний матеріал, якість якого ми можемо спостерігати після багато вічної експлуатації на вулицях старої Європи та, зокрема Львова. Завдяки цьому, ми можемо впевнено сказати, що більш міцного покриття, ніж бруківка з каменю для доріг не існує!

Гранітна бруківка буває різноманітної геометрії, фактури та кольорів, завдяки чому можна досить швидко створити надзвичайної краси дорожні покриття. Крім того, кам’яна бруківка, це на сто відсотків екологічний матеріал;

Бруківка гранітна, на відміну від асфальтного покриття не стає м’якою на сонці, та не випаровує шкідливих речовин у повітря;
На відміну від штучної – цементної бруківки – бруківка з натурального каменю має менше водопоглинення, та як наслідок – набагато більший термін служби. В історичній частині Львова гранітна бруківка та базальтова бруківка служить вже більше 500 – років. Бруківка гранітна володіє однією з вагомих переваг перед асфальтним покриттям, це можливість її демонтажу при ремонті підземних комунікацій, та подальшого зворотного монтажу.

На відміну від штучної – кам’яна бруківка не втрачає свого кольору під сонячними проміннями впродовж років. Колір граніту – червоний, сірий або бежевий – це безпосередньо колір кристалів, з яких утворений камінь, на відміну – колір штучної бруківки забезпечується барвником, що додається до піску та цементу.

За геометрією та фактурою поверхні гранітна бруківка поділяється на чотири групи:

колота гранітна бруківка. Така бруківка має всі грані, що утворені сколом, та як наслідок – найменша точність розмірів.

пиляно-колота гранітна бруківка. Як зрозуміло з назви – виробляється розпилюванням, а потім – розколюванням. Пиляні грані забезпечують точну геометрію монтажу, тоді як лицьова поверхня – колота, та має текстуру, що запобігає ковзанню у зимовий час.

Пиляна гранітна бруківка виробляється методом розпилу каменю алмазним інструментом. Така гранітна бруківка має максимально точну геометрію по всім граням. Гранітна бруківка має лицьову поверхню, яка зазвичай піддається вогневій обробці. Наслідок використання дорогого алмазного інструмента та обладнання – висока вартість, якою оцінюється гранітна бруківка. Але естетичні властивості, якими володіє бруківка гранітна, значно вищі, за попередні.

фігурна пиляно-колота гранітна бруківка. Гранітна бруківка виготовляється методом розпилу граніту на сляби – плити товщиною 30-50 мм, із подальшим розколюванням фігурними формами пресів. У зв’язку із максимальною технологічною складністю така гранітна бруківка має і максимальну ціну.

Встановлення гранітної бруківки можна умовно поділити на три типи:

1. Монтаж гранітної бруківки безпосередньо на ґрунт за допомогою піску.

При цьому способі спочатку виготовляється земляне корито глибиною 100 – 300 мм (залежно від щільності ґрунту) на дно якого викладається пісок шаром 20 – 30 мм, потім шар щебеню фракції 5 – 20 мм, потім знову пісок – шар 30 – 50 мм, на який і вкладається бруківка, за допомогою тогож самого піску.

Переваги цього методу монтажу гранітної бруківки:

  • швидкість монтажу гранітної бруківки;
  • відносно мала вартість робіт по укладанню гранітної бруківки;
  • дренажність – дощова вода просочується у ґрунт крізь піскові шви.

Недоліки: тривалість служби такого покриття до появ ознак просідання покриття не велика.

2. Монтаж гранітної бруківки безпосередньо на ґрунт за допомогою сухої ЦПС (цементно – піскова суміш).

Цей спосіб повторює перший у частині виготовлення шарів основи. Але укладання бруківки відбувається вже у суху ЦПС. Після закінчення монтажу укладена бруківка поливається водяним душем. Затверділа цементно-піскова суміш не дає змоги атмосферним осадкам розмивати основу, та надає міцності всьому покриттю. При такому підході до монтажу необхідно подбати про ухили для збігу дощової води.

Переваги цього методу монтажу гранітної бруківки:

  • відносна швидкість монтажу;
  • відносна міцність покриття.

Недоліки:

  • відсутність дренажність – необхідність виготовлення водовідводів;
  • недостатня міцність за рахунок відсутності міцної основи.

3. Монтаж гранітної бруківки на бетонну основу за допомогою сухої ЦПС.

Цей варіант монтажу гранітної бруківки є найбільш надійним, та в той же час самим довготривалим та затратним.

На першому етапі виготовляється бетонна основа із компенсаційними швами. Лише після цього, бруківка укладається у задані візерунки, за допомогою сухої ЦПС.

Переваги цього методу монтажу гранітної бруківки: високі міцність гранітного покриття та термін експлуатації;

Недоліки: складність та довго тривалість монтажного процесу.

На перший погляд досить прості будівельні операції можуть забезпечити красу та довговічність покриття з бруківки. Але ми, все ж таки радимо Вам віддати ці задачі професіоналам, для того, щоб Ви не розчарувались у деталях.

Компанія ГРАНЕКС проводить увесь комплекс робіт, пов’язаний із переліченими етапами виготовлення покриття з гранітної бруківки:

  • проектування та візуалізацію майбутнього ландшафтного покриття з граніту;
  • доставку всіх необхідних будівельних складових, та гранітної бруківки;
  • монтаж всіх шарів покриття – відповідно до проекту.