Гранітна стільниця – це не тільки оздоблення і стильний аксесуар для вашої кухні. В першу чергу – гранітні стільниці служать одним з найбільш важливих елементів кухонного інтер′єру або загального домашнього інтер′ру. Гранітна стільниця – являється вибором тих, хто цінує поєднання краси, міцності, і довговічності.

А завдяки різноманіттю оформлення гранітних покриттів, ві завжди зможете замовити у нас гранітну стільницю за необхідними для вас розмірами, формами та кольорам.

 

 

Гранітна стільниця – це практичність та довговічність!

 

Популярність гранітної стільниці обумовлена її високими якостями міцності, твердості, і стійкості до зношування і пошкодженням. Завдяки цьому ви сміливо можете ставити на стільницю гарячий посуд без побоювання пошкодити покриття граніту.
За рахунок своєї твердості покриття, подряпини для стільниці з граніту більше не проблема!

Також завдяки стійкості граніту, стільниця стійка до впливу кисло-молочних продуктів, що робить гранітні стільниці для кухні справжньою знахідкою.

Будь-якого вигляду забруднення (плями, розводи від води і молочних продуктів, залишки їжі), все це легко видаляється з поверхні стільниць із граніту за лічені хвилини.

Безумовно гранітна стільниця являється не лише кухонним атрибутом, її також можно сміливо використовувати в якості стільниць для ванн, сан-вузлів, в установах медичної промисловості і навіть у лабораторіях. Так як завдяки стійкості до різноманітних хімічних сполук, всі інші хімічні плями і забруднення не завдадуть гранітній стільниці ні найменшої шкоди.

Але що робити, якщо раптом, на вашій стільниці утворяться подряпини або відколи? –

Поспішаємо Вас заспокоїти, це лише дрібниця, тому як стільниці завжди можна відновити за допомогою роботи професіоналів.

 

Як замовити у нас стільниці із граніту?

 

 1. Надайте необхідну інформацію (ескізи) по-факсу: 032-260-27-11, або по-електронній пошті opanovich@granex.com.ua, або за телефоном 095-500-69-01 Юрій Опанович.
 2. У випадку відсутності у Вас можливості самостійно скласти ескіз стільниці, або необхідності зняття лекал звертайтесь за телефоном, 032 260-27-11, або   095-500-69-01   Юрій Опанович, і ми направимо за вказаною Вами адресою майстра, який складе необхідні креслення.
 3. Після отримання необхідних креслень, та Ваших персональних даних ми надаємо Вам договір на поставку, та рахунок, із банківськими реквізитами для оплати (на Ваш вибір – або 70% передплати, та 30% – по факту готовності виробу, або для Вашої зручності – 100% передплати). Оригінали вказаних документів, що надають трирічну гарантію на виріб висилаються поштою.
 4. Виготовлення стільниці з граніту або мармуру триває в середньому три тижні , в залежності від складності виробу, та обраного матеріалу.
 5. Доставка здійснюється за вказаною Вами адресою

 

Монтаж стільниць із граніту по всій Україні

 

Для наших клієнтівми робимо доставку і монтаж гранітних стільниць у Львові, Одесі, Києві, Харкові, Житомирі, Коростишеві, і в інших куточках будь-якої точки України.

 

І зробивши замовлення у нас ви отримуєте:

 • Абсолютно 100-відсоткову якість виробів із натурального каменю, і трирічну гарантію на всі види види виробів і види робіт;
 • Швидкий і зручний сервіс під час доставки і монтажу стільниць з граніту;
 • Розумна і приємна цінова політика завдяки наявності власного повного циклу обробки натурального каменю.

Ми виробляємо наступні види стільниць з граніту та стільниць з  мармуру:

 • столи з каменю;
 • кухоні стільниці;
 • барні стільниці;
 • стільниці у ванні кімнати;
 • меблеві стільниці.