Головна » Бруківка гранітна » Бруківка гранітна галтована

Бруківка гранітна галтована

Бруківка з граніту – це один з найбільш затребуваних і популярних матеріалів для будівництва дорогих, тротуарів, площ. Вона використовується вже кілька століть в багатьох країнах Європи.

Гранітна бруківка здатна витримувати найвищі навантаження без порушення функціональності і втрати естетичності зовнішнього вигляду. Останній фактор є досить важливим – багато європейських столиць – Прага, Відень та інші вибирають в якості основного покриття в старих районах не традиційний асфальт, а автентичну бруківку, від якої «віє» старовиною.

Сьогодні існує безліч видів бруківки – колота, пиляна, колото-пиляна, кожен з яких відрізняється зовнішнім виглядом і має свої особливості укладання. Особливу популярність останнім часом набув галтований камінь – бруківка з округленими краями.

бруківка гранітна галтована купити

 

 

Як виготовляється бруківка «старе місто»

Для того, щоб бруківка гранітна галтована тішила Вас своїм зовнішнім виглядом і функціональними особливостями, необхідно її правильно «приготувати». В якості основи використовують колоту гранітну бруківку, розміри якої підбираються, виходячи з ваших потреб.

Найчастіше вибирають варіанти 10 * 10 * 10 см або 10 * 10 * 5 см. Вихідний матеріал поміщається в своєрідну «бетономішалку» – галтувальний барабан, який обертається з певною швидкістю. В результаті взаємодії між собою кожен елемент бруківки окатується – гострі грані і кути стісуються, в результаті чого виходить округлий камінь.

 

Як використовують гранітну галтованная бруківку

 Як вже зазначалося вище, галтована бруківка виготовляється з:

Skifiya Gold бруківка купити
  • Повно-колотої бруківки (всі грані колоті) – всі краї і гострі кути обкатуються, бруківка набуває більш згладжену поверхню. При укладанні такої бруківки, отримуємо поверхню, по якій комфортно ходити.
гранітна бруківка пилена Grey Ukraine купити
  • Повно-пиленої бруківки (всі грані пиляні, рівні) – всі грані обкатуються і стають згладженими. Отримуємо, практично, ідеальну поверхню бруківки, по якій можна ходити і їздити практично без тряски.
гранітна бруківка пилена Maroon Black купити
Бруківка гранітна чорна Bazalt.
  •  Пиляно колотої бруківки – тут є два варіанти: з пиляними бічними гранями і колотими верхом і низом або ж пиляними верхом і низом і колотими бічними гранями. Універсальний варіант для прогулянок туристів і руху транспорту.

Використовують такі варіанти бруківки як для укладання нових дорожніх основ, так і для реставрації старих покриттів. Матеріал стане відмінним варіантом для вашого заміського будинку або присадибної ділянки, а також для міських вулиць і площ зі славною багаторічною історією.

 

Чому галтованная гранітну бруківку називають «старе місто»

Назва «старе місто» матеріал отримав через зовнішню схожость з бруківкою, яку можна зустріти в багатьох європейських містах з багатовіковою історією. Якщо ви бували у Львові, Будапешті, Берліні, то, напевно звертали увагу на неповторний колорит старих вуличок і площ біля муніципальних ратуш, одним з основних складових якого є дорожня бруківка.

 

бруківка гранітна галтована купити
гранітна бруківка галтована купити

 

Різноманітність колірних рішень

Бруківка “старе місто” відрізняється досить широким асортиментом колірних рішень. Залежно від типу вихідного матеріалу, можна отримати найбільш затребувані і популярні забарвлення укладається каменю.

Основними можливими кольорами гранітної бруківки, яку пропонує наша компанія, є:

 

• Жовтий з чорними вкрапленнями – з природного граніту Skifiya Gold;

 

галтована бруківка Skifiya Gold купити
бруківка галтована Skifiya Gold купити

• Жовто-бежевий – з піщанику українського;

 

бруківка галтована піщаник купити
Галтована бруківка з піщанику купити
галтована бруківка з піщанику купити

• Чорний з рожевими областями – з граніту Karmin;

 

галтована бруківка темна купити
Гранітна бруківка галтована темна купити

• Червоний – з природного граніту Maroon Black і так далі.

 

галтована бруківка червона купити
гранітна галтована бруківка червона купити

Фахівці компанії постійно відслідковують споживчий попит, пропонуючи затребувані на ринку кольори і відтінки бруківки. Ми використовуємо як природні матеріали, так і застосовуємо власні технології для отримання якісного продукту з насиченим кольором.

Для того, щоб замовити гранітну галтовану бруківку від виробника, Вам достатньо зателефонувати за номером: +38 (067) 31-31-346
Call Now Button