Гранітна бруківка колота

Бруківка гранітна колота

Граніт – міцний і довговічний матеріал, який широко використовується в ландшафтному дизайні. Гранітна бруківка колотого типу відмінно себе проявляє в якості дорожнього і тротуарного покриття, оскільки не затримує вологу, може витримувати великі навантаження і служить довго. У європейській будівельній індустрії вона є символом респектабельності, краси і престижності. Завдяки оптимальному співвідношенню ціни і якості бруківка гранітна знаходиться на першому місці серед матеріалів для мощення і ландшафтного напрямку в дизайні.

Як роблять повно-колоту гранітну бруківку

Виробництво повно-колотої бруківки не є надто складним і часу витратним, що позначається на собівартості готового продукту. За допомогою потужних портальних гідравлічних пресів, які розвивають зусилля до 160 тонн, великі кам’яні брили колються на більш дрібні. Тільки після цього майстри на консольних пресах, із зусиллям до 40 тонн, надають їм форму і правильні розмірні параметри, відповідно до встановлених вимог.
Гранітна бруківка під замовлення проводиться за такою ж технологією, але з застосуванням індивідуальних вимог стосовно форми, розмірів, товщини і інших критеріїв. Наприклад, один із стандартних розмірів гранітної бруківки – 15х15 см з товщиною 15 см, однак, для оптимізації витрат на транспортування і укладання, під-замовлення можна виконати бруківку з розмірами: 15х15х10 – тобто товщиною 10 см.

Скільки важить така гранітна бруківка

В 1 м² бруківки колотого типу, розміром 10х10 см вміщається 81 штука – по суті, це квадрат 9 на 9 каменів з проміжками по 1 см, які при укладанні засипаються цементно-піщаної сумішшю з метою забезпечення міцності. Таким чином 1 м² гранітних каменів 10х10х10 з Габро важить 250 кг, а тому, 4 м² такої бруківки буде важити одну тонну.Зверніть увагу, що червоний граніт має меншу щільність у порівнянні з чорним. За рахунок цього в 1 тонну поміщається 4,5 м² бруківки.

Як упакована бруківка гранітна та як її перевозити

Готова гранітна бруківка фасується в міцні мішки з поліпропілену – так звані біг-беги. Їх можна легко і зручно перевозити у вантажному транспорті, єдине, що потрібно не забувати, що біг-беги з гранітною бруківкою завантажуються тільки в машини з вертикальним завантаженням. Під час перевезення гранітної бруківки важливо правильно підібрати транспортний засіб, виходячи з ваги придбаної продукції. Наприклад, 22 тонни бруківки Габро 10х10х10 – це 88 м². Однак червоною або сірою гранітної бруківки, того ж розміру в машину, вантажопідйомністю 22 тонни, поміститься вже не менше 100 м².

Ціна гранітної бруківки

Гранітна бруківка колота за вартістю є найбільш бюджетної і вигідною, на відміну від інших її видів. Це пов’язано з відносною легкістю технології виробництва і собівартістю самого продукту. Наприклад, найбільш вигідною в виготовленні і транспортуванні вважається бруківка, вироблена товщиною 5 см. В 1 тонну поміщається 7 – 7,5 м² площі гранітних каменів Габро розміром 10х10х5. Проте загальна вартість виходить майже такої самої, як при товщині 10 см. За рахунок цього купити гранітну бруківку колотого типу розміром 10х10х5 можна майже в 2 рази дешевше, ніж ФОМАТ 10х10х10.

Які бувають розміри колотої гранітної бруківки

Гранітна бруківка в Україні виробляється кількох стандартизованих розмірів:• 10х10х10;• 5х5х5;• 10х10х5 – на етапі виробництва кожен камінь з лицьового боку має по 10 см., В той час як товщина становить 5 см.Зверніть увагу, що тротуарна плитка з граніту колотого типу проводиться з розбіжність у розмірах +/- 10 мм. Тобто, один камінь може бути розміром 9х9 см, а інший 11х11 см.Для досягнення правильних геометричних розмірів проводиться бруківка пилено-колота. Її виготовлення здійснюється в два етапи: розпил і кілочка граніту. Як і під час виробництва бруківки пиляної, гранітний блок попередньо ріжеться на однакові довгасті стрижні перетином 10х10 або будь-яким іншим – наприклад 20х10см. Тільки потім, кожен стрижень колють на частини товщиною 5 см. За рахунок цього – коли ножі преса прилягають до рівних, пиляних граней, бруківка виходить більш рівною, що дозволяє отримати рівні шви при укладанні.
Незалежно від того, віддасте Ви перевагу класичному колотому типу або Вам виявиться більше до душі пиляна бруківка – в будь-якому випадку ви приймаєте правильне рішення. Такий вид матеріалів для мощення і ландшафтного дизайну ідеально впишеться в загальну картину будь-якого двору чи вулиці, забезпечивши не тільки естетику, а й довговічність дорожнього покриття. Замовити гранітну бруківку в відповідно до діючих стандартів якості EN 1469, широкому асортименті кольорів та розмірів, можна безпосередньо у виробника «GRANEX» за вигідними цінами та зі зручною доставкою.

Call Now Buttonпозвонить в GRANEX