Головна » Наші роботи

Projects Category: Наші роботи

В цьому розділі Ми зібрали далеко не всі реалізовані проекти з граніту та мармуру за багато років плідної праці. Ми працюємо для Вас з 2007 року, та за цей час зробили зробили величезну кількість камінів з мармуру, стільниць з граніту та мармурових підвіконь. Але це не вичерпний перелік виробів, які ми створюємо. Кожен рік Ми сумлінно збільшуємо парк каменеобробних верстатів, які дозволяють нам зменшувати биробничі витрати. Відповідно – продукувати вироби з каменю для Вас по щє доступнішій ціні.

гранитныем плиты мощения Одесса

Плити мощення “Межерічка” – Одеса, 2019

Компанія GRANEX спеціалізується на виготовленні різних виробів з граніту, наприклад, плити мощення, гранітна плитка колота, бруківка, тротуарна і облицювальна плитка і безліч інших виробів. Завдяки своїм якостям, гранітна плитка набула широкого поширення в будівництві і користується стійким попитом на ринку будівельних матеріалів. Бруківка, камінь, гранітні плити мощення – довговічність у використанні і міцність роблять ці вироби лідерами серед матеріалів для використання в декорі ландшафтів.

Камін: піщаник - Одеса, 2014 рік

Камін: піщаник – Одеса, 2014 рік

Вже багато років ми займаємося виготовленням якісних виробів з каменю. Саме каміни є одним з найцікавіших напрямків нашої роботи. Ми беремося за надскладні та нестандартні роботи, які бажають отримати замовники.
Камін з натурального каменю відноситься до одного з наймодніших елементів декору. Для того щоб цей предмет гармонійно вписався в інтер’єр житла, необхідно його не тільки правильно розмістити в приміщенні, але і підібрати під стиль, в якому оформлений будинок.

сходи з граниту Skifiya Gold

Сходи: граніт Skifiya Gold – Львів, 2019 рік

З кожним роком змінюються тенденції моди, особливо це стосується такої області, як декор. Сьогодні важливим елементом іміджу є стиль. Практичність в поєднанні з вишуканістю і унікальністю є проявом стилю сучасності.

Сходи: мармур Victory - Львів, 2017 рік

Сходи: мармур Victory – Львів, 2017 рік

Сходи з білого мармуру стануть чудовим доповненням Вашого інтер’єру. Світла кольорова гамма додасть повітряності приміщенню та стане ключовим елементом всієї кімнати. Мармуровий візерунок надає звичайним сходам дуже незвичайний і ефектний вигляд. Відполірована поверхня каменю здобуває блиск і гарно переливається при природному та штучному освітленні.

Камін: мармур Milas White - Нова Каховка, 2018 рік

Камін: мармур Cappuccino – Нова Каховка, 2015 рік

Стильний і сучасний інтер’єр неможливо уявити без різьбленого каміна з мармуру. Камін є не тільки джерелом тепла, він ще і неповторний елемент декору. Головне завдання каміна з мармуру – дарувати комфорт і затишок своїм власникам. Крім усього іншого, камін дозволяє перетворити будь-яке приміщення в щось неповторне і оригінальне, надає йому розкішний вигляд.

Стільниця з мармуру Emperador Dark, Львів

Мармурова стільниця – Львів, 2018 рік

Мармур – один з найкрасивіших натуральних каменів, який використовується для виготовлення стільниць. Така стільниця – прикраса кухні. Різноманітність малюнку та відтінків цього каменю дозволяє підібрати унікальний варіант під будь-який інтер’єр. Мармуровий стіл є родзинкою кухні.

гранітні сходи Maroon Black

Сходи: червоний граніт – Одеса, 2017 рік

Сходи з червоного граніту стануть чудовою прикрасою не тільки входу, але і всієї будівлі в цілому. Нестандартна форма сходин та ідеальні стики деталей привертають погляд кожного перехожого.
Гранітні сходи користуються великою популярністю у всьому світі. В її основі лежать унікальні фізико-механічні властивості граніту – низька зношуваність, висока міцність каменю, низьке водопоглинання, всі ці показники дають можливість використовувати граніт як облицювальний матеріал, що використовується на вулиці. Сходи з граніту не бояться ніяких погодних умов, а також прості в догляді.

Камін "Мілан" з мармуру

Камін “Мілан”: мармур – Львів, 2019 рік

Портали камінів зазвичай виготовляються з мармуру товщиною 3 сантиметри. Однак Це не заважає створювати Об’ємні архітектурні деталі, так, щоб створювалося враження, що це зроблено з цільного шматка каменю.
Камін з натурального каменю займає особливе місце в сучасному інтер’єрі. Такий елемент інтер’єру надає житлу ефектний вигляд, буде служити символом розкоші і солідності. Гарний камін, оформлений в будь-якому стилі, відмінно підійде як для міської квартири, так і приватного будинку.

сходи з жовтого граніту, Львів

Сходи: граніт Skifiya Gold – Одеса, 2015 рік

Сходи з граніту Skifiya Gold може стати гарним доповненням Вашого інтер’єру. Жовто-чорні кристали відмінно виглядають як в поєднанні зі світлими тонами, так і з темною колірною гамою.
Сходи в будинку несуть не тільки практичну користь, вони є центральним елементом інтер’єру, на який звертає увагу кожен гість. Сходи з граніту як «зустрічають», так і «проводжають» Ваших гостей, саме тому кожен господар повинен приділити оздобленню сходів особливу увагу.

камін з мармуру

Камін з чорного мармуру – Львів, 2018 рік

Білі стіни та чорний мармуровий камін, та біло-чорна підлога утворили, безперечно-логічну колористику. Класичний вигляд порталу Афіна ідеально доповнив загальну атмосферу приміщення, у якому домінують класичні елементи: різьба на камені, та масивні колони з мармуру. За вогнем можна спостерігати дуже довго. Але, полум’ям у мармуровій оправі з ювелірним різьбленням можна милуватись вічно! В цьому і таємнича сила камінів з мармуру. На прикладі цього проекту ми намагаємось поетапно – у малюнках показати Вам, як ми створювали цей камін.

подзвонити в GRANEX