Доставка та монтаж виробів
по всій Україні.

Купуючи вироби з каменю GRANEX Ви працюєте з прямим виробником!

Як не дивно, але стільниці з граніту – най розповсюдженого на Землі матеріалу, забезпечують найбільшу твердість та максимальну довговічність. Використовувати гранітні стільниці, завдяки їх міцності, та стійкості до забруднень та високим температурам, можливо у будь-яких умовах: на кухнях, у кафе та барах, та у ванних кімнатах. З граніту можливо виконати не тільки робочу поверхню, але й фартух або плінтус – у такому випадку Ви отримуєте не просто кухню, а витвір мистецтва в себе в оселі! Зауважмо, що купити гранітну стільницю можливо у нашому інтернет-магазині.

Підвіконня з каменю, це не просто практична деталь помешкання – це прикраса для Вашого дому! Чому вірно це твердження? – все дуже просто: виробити вигнуте чи радіальне підвіконня з каменю для нас це просто. При цьому воно буде міцним, та прикрашено філігранною фаскою. Чи вийде то саме повторити з пластику чи кераміки? – Маємо сумніви. Замовити підвіконня з каменю Ви маєте можливість прямо тут.

У нашому каталозі Ми зібрали для Вас далеко не повний перелік реалізованих нами проектів з каменю, починаючи з 2007 року. Тут Ви знайдете об’єкти зі всієї України: гранітний фасад в Ужгороді, сходи та стільниці з каменю в Одесі та Львові. Останні роки основну увагу ми приділяли саме виготовленню виробів. Саме завдяки цьому, нам вдалось значно розширити географію Українського каменю, та експортувати вироби з граніту до країн Західної Європи: Великобританію, Норвегію, та навіть Австралію. Ми наполегливо працюємо над тим, щоб б потрібна продукція та монтажні послуги були ближче до наших клієнтів.

Як облицювати фасад з гранітом або пісковиком? – Можна просто купити гранітну плитку для фасаду, а потім, самостійно скористатись послугами майстрів з монтажу. Існує другий, більш якісний варіант – замовити комплекс облицювання фасаду гранітом або пісковиком від прямого виробника кам’яної продукції та монтажних робіт. Фасад будівлі з граніту – максимальна відповідальна  конструкція, та вимагає ретельного контролю при лицюванні, та кінцевих гарантій. Наші гранітні фасади, що прикрашають міста України – це наша реклама.

Всі знають, що Україна багата на граніт. Але існує думка, що Український камінь є тільки сірий та чорний. Ми переконаємо Вас у зворотному! Ви побачите по-справжньому багату палітру Українського каменю: сяючий лабрадорит та граніт золотих відтінків, яскраво-зелений камінь та світло-бежевий Український травертин, який зараз дуже популярний як і для облицювань інтер’єрів, так і для фасадів споруд. Замовити вироби з каменю Ви можете прямо зараз!

Довговічно, надійно та елегантно – все це сходи з граніту! У торгівельному  та офісному центрі, ресторані або у приватному будинку – всюди, де потрібні міцність та першокласний вигляд, гранітні сходи – єдине вірне рішення. Зовнішні ступені – так звані вхідні групи, Ми радимо виконувати з термообробленого, а підсходини – з полірованого граніту того ж кольору. Так досягається безпека експлуатації та вишукана естетика Ваших парадних сходів.

Який існує зв’язок між звичайною гранітною бруківкою та розбудовою міст, де є бажання жити? Як створити сприйнятливе середовище для зростання та розвитку – показати всім, що Ваші наміри та рішення справжні та на довго! Закатаний в асфальт центр будь-якого міста перетворюється на індустріальну провінцію. Тоді як, навіть маленьке Європейське містечко з вузькими та комфортними, мощеними гранітною бруківкою вуличками притягують тисячі туристів зі всього Світу! Гранітна бруківка – це інвестиції у наше майбутнє. Купуйте гранітну бруківку вироблену в Україні прямо зараз!

Що може бути краще за надійду кам’яну мостову – рівне!  мощення з пиляних кам’яних плит. Всі Ми знаємо, наскільки не зручно ходити мостовій з булижника.  Проте, цей недолік усувається при застосуванні рівних – пиляних плит для мощення з каменю: граніту, базальту або пісковику. Надійно, довговічно та максимально комфортно – все це забезпечують плити для мощення вулиць з каменю. Купити міцні плити мощення Ви можете вже цієї миті, а наші співробітники допоможуть Вам із доставкою та підбором спеціалістів для монтажу.

Раді вітати Вас на сайті каменеобробного підприємства «ГРАНЕКС»

З 2007 року Ми віддточуємо майстерність у виготовлені виробів з каменю для оздобленню фасадів та інтер’єрів помешканнь. Доставку продукції Ми здійснюємо по всіх великих містах Західного регіону: Луцьк, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, а також  в Одесу, Київ, Харків та інші міста України.

Наша робота – це майстерність перетворити камінь у справжній витвір мистецтва, здатний прикрасити Вашу оселю та вдихнути в неї найсучасніші тенденції новітніх дизайнерських рішень.

Шукаєте стільниці з граніту? Можливо підвіконня з каменю? Тоді Ви прийшли за адресою!

 

До переліку наших послуг входить:

  • проектування
  • виготовлення
  • монтажні роботи по реалізації фасадів з граніту
  • внутрішнє оздоблення інтер’єру мармуром
  • а також повний спектр послуг по виготовленню виробів з натурального каменю.

 

Варто також зазначити, що на сьогоднішній день кам’яне оздоблення стає дедалі популярнішим, адже кожен господар прагне оздобити своє помешкання натуральним екологічним матеріалом, безпечним для здоров’я всієї родини.

Декілька слів про граніт та мармур

 

Граніт – магматична кислотна гірська порода, що відрізняється високою міцністю, стійкістю до механічних та хімічних пошкоджень, має високу водонепроникність. Всі ці фактори сприяють тому, що граніт використовується для облицювання фасадів будинків. Таке використання забезпечує не тільки бездоганний зовнішній вигляд будівлі, а й забезпечує її стійкість до негативних факторів навколишнього середовища. Граніт розрізняється за ступенем зернистості. Чим дрібніші зерна граніту – тим він міцніший.

Граніт використовується для виготовлення фонтанів, пам’ятників, скульптур, покриття дороги набережних та мостів. Широко застосовується у будівництві. Використання граніту для оздоблення території заміського будинку стане найкращим способом подарувати території своєї ділянки довгі роки надійної служби, недарма ж в народі кажуть «міцний як граніт».

Завдяки своїм властивостям, граніт є ідеальним матеріалом для облицювання фасадів, сходів, для кухонних стільниць та підвіконня, ліфтових порталів, тощо.

 

Наша компанія займається виготовленням та встановленням таких елементів з граніту як:

Мармур – один із найбільш розповсюджених каменів, що використовуються у будівництві. Мармур називають «сяючим каменем», адже за рахунок природних вкраплень ця порода відблискує на сонці мерехтінням сотень яскравих переливів.

Однією із найосновніших ознак мармуру є його міцність, яка робить цей камінь одним із найбільш використовуваних матеріалів у будівництві та оздобленні помешкань. Стільниця з мармуру стане не лише стильним доповненням інтер’єру кухні або їдальні, але й надійною гарантією довгих років служби.

Мармур використовується для облицювання сходів, для кухонних стільниць та стільниць у ванну, підвіконня, ліфтових порталів, тощо.

 

Наша компанія займається виготовленням та встановленням таких елементів з мармуру як:

 

По своїй структурі мармур, як і граніт, може бути дрібнозернистим та крупнозернистим. Якщо дрібнозернистий мармур має зубчасто-мозаїчну структуру, то він уважається найціннішим і найдорожчим, в силу бездоганного зовнішнього вигляду та міцності.

Проте, використання мармуру не обмежується внутрішнім оздобленням в помешканнях. Завдяки міцності та витривалості каменю до негативної дії зовнішніх факторів, а також низькому коефіцієнту волого проникнення, його також використовують для лицювання басейнів, ванних кімнат та ін., адже він не псується від постійного контакту з водою.

 

Весь спектр українського каменю представлений в асортименті нашої компанії. Кращий український і китайський граніт. У нас ви зможете знайти також мармур, що поставляється з Італії, Туреччини, Греції, Іспанії. По кожному місцезародженню граніту і мармуру можна отримати детальну інформацію, таку як механічні та хімічні характеристики каменю.

 

Ми намагалися створити максимально інформативний сайт, щоб відвідувач не тільки дивився на цікаві фото, але і отримував максимум інформації. Ми описуємо процес установки виробів з гратінту і порівнюємо його з процесом установки виробів з мармуру. У багатьох описах намагаємося надати порівняльні характеристики граніту і мармуру, описати переваги і недоліки цих натуральних каменів одне перед одним, допомогти Вам прийняти правильне рішення при виборі матеріалу. Сподіваємося, що ця інформація буде Вам корисна і Ви оціните нашу роботу.

 

Наші представництва знаходяться у Львові та Одесі. Якщо Ви шукаєте граніт або мармур, тоді просимо Вас відвідати нашу галерею мармуру і граніту у Львові, яка знаходиться за адресою: м.Львів, вул. Варшавська, 136.

Або будемо раді Вас бачити в нашій галереї мармуру і граніту в Одесі, за адресою: м.Одеса, ул.Атамана Головатого, 149. У нас Ви зможете оглянути зразки з натурального граніту, мармуру і пісковику. Отримати консультацію та дізнатися ціну Вашого виробу. Наші фахівці допоможуть Вам прийняти оптимальне рішення.

_

 

_

   Ми  відповімо
     на  всі
Ваші  запитання

          +38 (067) 313 13 46

          +38 (095) 500 69 01

          +38 (097) 907 31 49

    

Напишіть нам