Гранітна брекчія – плитка для доріжок

150 грн. м²

Телефон: (067) 340-86-56

Українська гранітна брекчія добре зарекомендувала себе на ринку натурального каменя. Адже багато хто вже знайомі з гідністю гранітної плитки для мощення: в першу чергу це довговічність покриття і приваблива естетика. Однак ціна в 6-7 євро за квадратний метр може здатися занадто високою для не настільки парадної доріжки в саду. Як вчинити в цьому випадку – якщо є завдання облицювати садову доріжку гранітом з мінімальною ціною? Ось тут гранітна брекчія і виступає в якості недорогого і якісного аналога.

Як виготовляється гранітна брекчія

При виготовленні гранітних виробів на самому початку, ми здійснюємо розпил гранітних блоків на плити – так звані сляби. На цьому етапі проводиться первинне відбраковування. Плити з тріщинами або ж іншими дефектами відколюються і складаються на піддони. Так утворюються в процесі виробництва брекчія гранітна з пилянням верхом, тобто не полірована – яка не ковзає. Вона має не такий виражений колір, як полірована плитка, однак при обробці імпергантом (рідина під назвою “мокрий ефект”) повністю проявляє всю красу натурального граніту. Більш того – поверхня набуває гідрофобні і брудостійкі властивості.

Гранітні плити
slyaby-z-kamenyu

При подальшій обробці каменю сляби поліруються, а потім з плит вирізаються готові вироби: підвіконня, сходи, гранітні стільниці. При цьому утворюється безліч відходів – полірованих обрізків, деякі сторони яких можуть бути рівними, а деякі – колотими. Так і виходить полірована гранітна брекчія.
Які є кольори? – В основному це сірий, червоний і чорний камінь. Однак досить багато зелених і жовтих відтінків.

Упаковка гранітної брекчії

Ми максимально щільно, з урахуванням форми укладаємо гранітні обрізки в пачки по 22 шари, форматом 120 * 80 см – за розміром піддону. Звичайний об’єм складає на одному піддоні 20 м². Це приблизно 1,5 – 1,6 тонни. В основному до складу готових пачок входять обрізки товщиною 2 і 3 сантиметри. Готовий до відправки піддон гранітної брекчії виглядає як на фото зправа.
Навантаження здійснюється навантажувачем або ж підйомним краном. Ця операція включена в ціну гранітної брекчії. Вам залишається тільки прийняти і розвантажити товар.

Упаковка гранітної брекчії

Брекчія ціна

Гранітна брекчія ціна

Ми здійснюємо відвантаження товару кратно 20 м² – кількість на піддоні. Вартість: 200 грн. за м², однак ця ціна не передбачає сортування за кольорами і товщиною – сподіваємося на Ваше розуміння. А на скільки красиву укладку гранітної брекчії своїми руками можна зробити – судіть самі!
Яка ціна брекчії в Києві? На це питання однозначної відповіді, на жаль, не існує. Якщо Ви хочете купити брекчії цілу машину – приблизно 22 тонни, це становитиме приблизно 13 піддонів – 260 м². При ціні доставки в 0,7 євро за кілометр, а шлях з нашого цеху поблизу Житомира до Вашого будівництва наприклад в Києві складатиме 150 км, витрати на доставку складуть 0,4 євро на м².

Брекчія гранітна, застосування

Брекчія з граніту послужить відмінною заміною гранітної плитки, при цьому ні скільки не поступаючись за якістю. Навпаки, використовуючи брекчію для укладання доріжок, можна досягти чудових дизайнерських рішень, і чудово прикрасити будь-який двір, алею, або сад.

 

Параметри відвантаження:

 • Розмір піддону – 120*80 см
 • Товщина обрізків – 2-3 см.
 • Кількість шарів у пачці – 22
 • Загальна вага – 1,5т-1,6т
 • Корисна площа – 20 м²
 • Ціна150 грн. за м²

Додатковий сервіс:

 • Сортування за товщиною – 100 грн. за м²
 • Сортування за кольором – 100 грн. за м²
 • Відбір за текстурою – немає.
 • Завантаження підйомним краном – включено в вартість.

 

Замовити гранітну брекчію з доставкою по всій Україні можна у нас за телефонами:

 • Одеський філіал  ☎ 067 31 31 346; ☎ 050 370 22 25
 • Львівський філіал ☎ 032 232 94 69; ☎ 095 500 69 01; ☎ 097 907 31 49

Переглянути список всіх виготовлених виробів з каменю Ви можете в нашому каталозі.

подзвонити в GRANEX