Граніт та Базальт

Наші офіси та монтажники поруч з Вами: Львів, Київ, Одеса

Кожен одесит, напевно, не один раз іздив по вулиці Пушкінській. Але хоча й бруківка не приноситьзадоволення від їзди, однк станом на сьогодні цей граніт прослужив Одесі вже більше двохсот років !!! Це і є найкращий приклад того, наскільки граніт є стійким у нашому вологому кліматі, особисто якщо зауважити що кожен рік в Одесі ремонтується тисячі квадратних метрів асфальтованих доріг. Наш офіс по вулиці Атамана Головатого 149 завжди радий Вам запропонувати гідний асортимент Українського граніту в Одесі, а також всі можливі та неможливі вироби з граніту. У чому нашавідмінність від інших організацій, що пропонують граніт в Одесі: ми володіємо повним циклом обробки каменя – від порізки блоків – до кінцевого монтажу складних виробів.

Наше виробництво розташоване у Житомирській області – центрі каменеобробки України. Через це ми спроможні запропонувати найприємнішу ціну граніта в Одесі.

Якщо вас цікавить граніт у Львові – телефонуйте нам: 032-232-94-69, 097-907-31-49 Юрій Опанович

Якщо Вам потрібен граніт Одеса – телефонуйте нам: 0482-32-42-17, 067-31-31-346 Ілона Бурганова.

Старий Львів для нас зберіг свою первісну красу завдяки натуральному каменю. Львівські мостові, які вимостили білше 400-х сот років тому базальтом, гранітом та пісковиком навіть зараз тішать гостей зі всієї України та Європи. Ми працюємо уЛьові починаючи з 2007 року, та за цей час напрацювали достатню базу гарних та цікавих архітектурних об’єктів із якими Ви можете ознайомитись тут: Граніт Львів.

Зрозуміло, що нас цікавить не просто граніт, а вироби з нього, та як ці вироби надійно та довго будуть нам служити. В такому разі вам буде цікава наступна інформація:

– стільниці Львів;

– сходи Львів;

каміни Львів;

– підвіконня Львів

Якщо вас цікавить граніт у Львові – телефонуйте нам: 032-232-94-69, 097-907-31-49 Юрій Опанович