Головна » Мармурові стільниці у ванну

Мармурові стільниці у ванну

Стільниці з мармуру у ванну кімнату — найкраще рішення! Звучить, звісно, як рекламний слоган. Але розповімо детально. По-перше, і це найголовніше, натуральний камінь, у тому числі і мармур, на боїться вологи. Мармурова стільниця у ванній не розбухне та не покриється пліснявою, як це можливе зі стільницею з МДФ або ДСП. Попри пересуди про те, що мармур швидко брудниться та боїться різноманітних забруднень, натуральний камінь — це найкращий матеріал для стільниць, де необхідна стійкість до води. Якщо ми передбачаємо, що даний тип каменя може забруднитись — просто покриваємо його захисною хімією, після цієї процедури стільниця з мармуру у ванній буде вести себе не гірше за пластик по відношенню до забруднень.

Багатьох наших клієнтів лякає важка вага мармурової стільниці. Дійсно, важить вона немало — 81 кг на 1 м2. Проте це взагалі не проблема, так як встановлювати такі стільниці можна як на готові меблі, так і безпосередньо до стіни на металоконструкцію. У запропонованому Вашій увазі реалізованому проекті ми використали комбіновану основу. Вздовж фронтальної та правої стін, до яких примикає стільниця, було закріплено металеві кутники. А лівий край стільниці встановлено на фігурну опору з мармуру завтовшки 6 см. Для того, щоб конструкція була надійна, всю нашу стільницю з мармуру армовано із зворотнього боку сіткою.

У даній ванній кімнаті мармурова стільниця вийшла дуже зручно, під нею вільно вміщається пральна машина та тумба.

Ще одна перевага саме мармурової стільниці для ванної кімнати — можливість закріплення умивальника знизу, а не як на фото — зверху. У такому випадку необхідна обробка торців, які нависатимуть над мийкою. Як Ви розумієте, кріплення мийки знизу взагалі неможливе для стільниць з ДСП.

Запропоновану конфігурацію стільниці можливо відтворити не тільки з мармуру. Наприклад, використовуючи натуральний камінь Українських родовищ, який Ви можете обрати у нашій галереї, така сама стільниця для ванної з граніту буде коштувати значно менше. А саме при габаритах: довжина 130 см, ширина 60 см, висота опори — 90 см, вартість стільниці (деталі готові до монтажу) буде 330$. Стандартний термін виготовлення подібних виробів 15 робочих днів.

Будемо раді відповісти на Ваші запитання. Дзвоніть.

Call Now Button