Плити мощення “Межерічка” – Одеса, 2019

Компанія GRANEX спеціалізується на виготовленні різних виробів з граніту, наприклад, плити мощення, гранітна плитка колота, бруківка, тротуарна і облицювальна плитка і безліч інших виробів. Завдяки своїм якостям, гранітна плитка набула широкого поширення в будівництві і користується стійким попитом на ринку будівельних матеріалів. Бруківка, камінь, гранітні плити мощення – довговічність у використанні і міцність роблять ці вироби лідерами серед матеріалів для використання в декорі ландшафтів.

Стільниця: натуральний камінь Лабрадорит – Львів 2019

Граніт на стільницю – це не тільки вишуканий та красивий матеріал, а також надійний та практичний. Цей камінь не боїться вологи та високих температур і при нормальному догляді, така гранітна стільниця – вічна! В даному проекті, було реалізовано стільницю з лабрадориту у Львові, в квартирі на вул. Волинській

Камін: піщаник – Одеса, 2014 рік

Вже багато років ми займаємося виготовленням якісних виробів з каменю. Саме каміни є одним з найцікавіших напрямків нашої роботи. Ми беремося за надскладні та нестандартні роботи, які бажають отримати замовники.
Камін з натурального каменю відноситься до одного з наймодніших елементів декору. Для того щоб цей предмет гармонійно вписався в інтер’єр житла, необхідно його не тільки правильно розмістити в приміщенні, але і підібрати під стиль, в якому оформлений будинок.

Мармурова стільниця -Львів, 2019

Мармурова стільниця -Львів, 2019 Ванна кімната це невеликий простір в нашому домі який ми хочемо зробити не тільки комфортним і зручним, а і красивим. Дизайн і краса ванної кімнати це важлива складова Вашого ранкового настрою - адже там починається ваш день. Приємно під руками відчути природний матеріал з якого зроблена Ваша мармурова стільниця. Це трохи…

Сходи: граніт Skifiya Gold – Львів, 2019 рік

З кожним роком змінюються тенденції моди, особливо це стосується такої області, як декор. Сьогодні важливим елементом іміджу є стиль. Практичність в поєднанні з вишуканістю і унікальністю є проявом стилю сучасності.

Стільниці та мийка з базальтових плит – Львів, 2019 рік

Базальт – це ідеальний матеріал для виготовлення стільниць та мийок. Такі мийки стійкі до різних негативних впливів. Стільниці з базальту не вбирають жири і запахи, не бояться вологи і сонячних променів. Завдяки своїй декоративності стільниці з чорного каменю додадуть інтер’єру шарму і вишуканості.

Сходи: мармур Victory – Львів, 2017 рік

Сходи з білого мармуру стануть чудовим доповненням Вашого інтер’єру. Світла кольорова гамма додасть повітряності приміщенню та стане ключовим елементом всієї кімнати. Мармуровий візерунок надає звичайним сходам дуже незвичайний і ефектний вигляд. Відполірована поверхня каменю здобуває блиск і гарно переливається при природному та штучному освітленні.

Стільниця: граніт Star of Ukraine – Одеса, 2016 рік

Дана стільниця виготовлена з українського граніту Star of Ukraine. По всьому периметру гранітна стільниця оснащена плінтусом, виготовленим з того ж граніту. А в зоні варочної поверхні – широким декоративним фігурним плінтусом.

Камін: мармур Cappuccino – Нова Каховка, 2015 рік

Стильний і сучасний інтер’єр неможливо уявити без різьбленого каміна з мармуру. Камін є не тільки джерелом тепла, він ще і неповторний елемент декору. Головне завдання каміна з мармуру – дарувати комфорт і затишок своїм власникам. Крім усього іншого, камін дозволяє перетворити будь-яке приміщення в щось неповторне і оригінальне, надає йому розкішний вигляд.

Мармурова стільниця – Львів, 2018 рік

Мармур – один з найкрасивіших натуральних каменів, який використовується для виготовлення стільниць. Така стільниця – прикраса кухні. Різноманітність малюнку та відтінків цього каменю дозволяє підібрати унікальний варіант під будь-який інтер’єр. Мармуровий стіл є родзинкою кухні.