Главная » Стільниця з чорного каменю – Одеса, 2016 рік

Стільниця з чорного каменю – Одеса, 2016 рік

Стільниця – це ключовий елемент кухонного гарнітуру. З величезного вибору оригінальних стільниць, ми пропонуємо зупинити свій вибір на стільниці з натурального каменю – базальту. Основною перевагою стільниці з цього матеріалу вважається його надійність. Така стільниця не постраждає від ударів, не залишить сліду від ножа, стійка до прояву плям і до хімічних реагентів, не втратить колір і не боїться високої температури, не залишить плям від пролитих продуктів. Більшість дизайнерів вибирають натуральний камінь для декорування приміщень.

Стільниця з базальту – це надійне і універсальне рішення для будь-якого інтер’єру. Одним з наших об’єктів є така стільниця виконана з нашого українського базальту. Цей чорний камінь доповнює інтер’єр приміщення виконаний в білих тонах і є акцентом. Також дуже гарне поєднання чорного каменю з мийкою виконаної з нержавіючої сталі. Відфрезеровані каннелюри на стільниці біля мийки служать водозбірниками під час сушки посуду і дозволяють стікати воді назад до мийки. У даній стільниці отвір під варильну поверхню виконано з чотирьох деталей – ліва і права стільниця і дві невеликі деталі задня і фронтальна. Цей варіант знижує загальну ціну на всі вироби, ніж варіант вирізу отвори в одній деталі при цьому є невеликі шви, які майже непомітні.

Особливістю цієї стільниці з базальту, є її продовження столу, один край якої спирається на стіну, інший на ногу з того ж каменю (базальту). Бічна площину – нога з базальту полірована з двох сторін, зафіксована до підлоги через металевий анкер і потужний монтажний клей. Нога і стільниця також закріплені цим монтажним клеєм.

Ми рекомендуємо шви на стільниці з натурального каменю заповнювати пластичним складом, який не тріскається від вібрацій і змін розмірів ДСП в залежності від вологості.

Call Now Buttonпозвонить в GRANEX