Главная » Виготовлення і укладка: камінь пісковик (піщаник) -Львів,2019

Виготовлення і укладка: камінь пісковик (піщаник) -Львів,2019

У  2019 році нашою компанією була виготовлена і укладена плитка з породи натуральний камінь пісковик (піщаник)  у м.Львів, а точніше смт Брюховичі. Об’єкт знаходиться в мальовничій місцевості, оточеній соснами та красивими галявинами. Компанією GRANEX проводилися  роботи по лицюванню натуральним каменем головного входу, веранд на першому і другому поверхах та балконі. В якості матеріалу лицювання було вибрано плитку з жовтого пісковика (піщаник) та вироби з слябів того ж каменя. Світлий, «пісочний» колір ідеально підійшов для втілення задумки, яка полягала в тому, що весь екстер’єр мав бути реалізованим у світлих кольорах.

Пісковик у Львові використовується досить широко. Особливо у центральній частині міста. Тут цей камінь для лицювання використовували століттями. Тому місто, намагаючись зберегти автентичність старої частини, рекомендує використовувати для подібних робіт саме пісковик.

Однак слід зауважити, що пісковик є м’яким каменем. Тобто являється, порівняно не стійким до забруднення, стирання, тощо. До цього слід бути готовим. За пісковиком потрібен особливий догляд. Але в тих місцях де немає великого напливу людей, його можна спокійно використовувати.

 

.

Лицювання і укладка каменю пісковик (піщаник) Львів

Лицювання і укладка каменю пісковик (піщаник), Львів


камінь пісковик (піщаник) 

Камінь пісковик (піщаник)

Є кілька селекції пісковика – світло-жовтий, жовтий, червоний, з малюнком і без нього. Все залежить від місця народження та типу. В даному випадку обрали світло-жовтий.

Більш детально ознайомитися з цим натуральним каменем можна у нас на сайті

Від видобування блоків пісковику до укладання на будівельному об’єкті

Для реалізації даної задачі, нашими працівниками було замовлено блоки на кар’єрі. Адже наша компанія проводить повний цикл виробництва – від порізки блоків до виготовлення будь-яких можливих деталей з натурального каменя. Тому ви завжди можете замовити не тільки пісковик у Львові, а й граніт чи мармур.

камінь пісковик піщаник Львів

Кар’єр в Яготині

Далі ці «брили» каменя було доставлено на наше виробництво. Після чого вони були нарізані на, так звані, сляби, а потім вже виготовлено плитку з пісковика форматом 60см на 60 см. Товщина, що використовувалася на цьому об’єкті, становить 20 мм. Зауважимо, що на об’єкті  не  планується велика прохідності людей.  У випадку якщо б на об’єкті планувався  великий потік людей-рекомендована для використання  товщину каменя становила 30 мм. Далі плитку з пісковика запакували на піддонах та доставили на об’єкт. Розвантаження відбувалося за допомогою маніпулятора.  Для запобігання пошкодження продукції ми рекомендуємо механічне розвантаження.

пакування каменю для перевезення

Пакування плитки з натурального каменю пісковик


акування камінь пісковик піщаник ціна виробника упаковка камень песчаник цена производителя

Лицювання плиткою з каменю  пісковик (піщаник)

Укладання (встановлення) відбувалося з використання клеїв на основі білого цементу. Чому саме такий тип суміші? Тому що пісковик, як було вище згадано, є м’яким каменем, а тому  разом з вологою може(не обов’язково) натягнути і колір клею. Дане зауваження є вірним і для мармуру, особливо білого. З цієї причини ми рекомендуємо використовувати саме клей для натурального каменя на основі білого цементу. Наприклад ТК 17 фірми «Терміт» або аналоги. Також слід добре прогрунтувати як поверхню лицювання, так і сам пісковик, щоб суміш краще виконала свої функції. Після вкладання плитки з пісковика було виготовлено та змонтовано плінтус, з того ж матеріалу. Плінтус з натурального каменя має дві функції – декоративну і практичну. Декоративна функція полягає в тому, що ним закриваються щілини між фасадом і каменем, а це надає візуального і логічного завершення. Практична – плінтус запобігає потраплянню бруду з підлоги на фасад, та вологи при догляді за пісковиком.

Виготовлення і укладка камінь пісковик піщаник ціна виробника

Особливості обробки швів плит пісковика

Напевно, найскладнішим моментом в проведенні таких лицювальних робіт є, як не дивно, обробка швів. Причина,  як і вже вище згадано, в самому пісковику. Хороша фуга повинна глибоко зайти в шви і фактично «законсервувати» плиту з пісковика. Основна функція фуги для швів не полягає в тому, щоб надати кінцевої краси, а в тому, щоб запобігти потраплянню вологи в проміжки між плитами. Це робиться для того, щоб  взимку лід не відірвав пісковик від основи. Тому фуга повинна бути якісна і щільно прилягти до матеріалу лицювання. А оскільки, як ми знаємо, пісковик є м’якою породою, відповідно фуга фактично «в’їдається» в нього. Тому рекомендуємо очищати/забирати надлишки матеріалу не чекаючи до його повного застигання.

укладка плитки натуральний камінь піщаник

Отже висновок наступний – пісковик, як матеріал для лицювання чудовий, але при вкладанні слід пам’ятати про його властивості:

  • Пісковик – камінь м’який.
  • Слід добре грунтувати як основу лицювання так і сам пісковик.
  • Ретельно та швидко очищати залишки фуги на завершальній стадії лицювальних робіт.

Якщо у Вас виникнуть питання – ми з радістю Вам допоможемо. Замовити пісковик можна у Львові та Одесі. Також ми працюємо у таких містах, як Івано-Франківськ, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Київ, Херсон, Миколаїв, Рівне та інші.

Call Now Buttonпозвонить в GRANEX