Главная » Плити мощення “Межерічка” – Одеса, 2019

Плити мощення “Межерічка” – Одеса, 2019

плити мощення Одеса

плити мощення “Межерічка”


Як упорядкувати свій двір, що б було зручно, красиво і добротно. Ось яке завдання було поставлено перед нами замовницею. А ще уточнимо, що клієнтка – заводчиця великих собак, тому покриття повинне бути екологічно чистим і довговічним. І тестувати його будуть її підопічні кожен день не шкодуючи своїх кігтиків. Запропонований нами варіант –гранітні плити мощення ідеально підійшов.

Плити мощення – в чому ж їх перевага?

плити мощення Одеса

Наш проект в Одесі

  • плити можна використовувати на вулиці, так як виготовлені вони з твердих порід каменю. Також граніт стійкий в умовах високого навантаження, не боїться вологи, хімічних забруднень і температурних перепадів. Так що господині приватного будинку не потрібно перейматися в найближчі кілька “сотень років” заміною покриття у дворі.
  • плити мощення з граніту екологічно чистий матеріал облицювання. Якщо їх виготовити з грубою фактурою лицьової поверхні це забезпечить комфорт і безпеку всім жителям садиби. Для цього немає необхідності наносити будь-які противоскользящие обробні синтетичні суміші.
  • і саме приємне це – ціна як за саму плиту мощення так і за її укладку. Монтаж плити дуже швидкий і простий, а відповідно і не дорогий. При цьому клієнтка отримала рівну поверхню абсолютно комфортну для будь-якого взуття і безпечну в будь-яку погоду.
 
плити мощення Одеса
плити мощення Одеса

Так само з граніту нами були виготовлені:

  • сходи;
  • басейн для улюблених вихованців.

Все це за кольором і текстурою склало загальний ансамбль садиби.

Гранітні плити мощення (з Межирічки)
плитка мощення Одеса

Втілити індивідуальність допоможе – розкладка

Вельми цікава в роботі з плитами мощення – це розкладка. Ви можете вибрати як різні розміри плит, так і різну їх розкладку. Наша компанія виготовляє плити мощення різних форм в залежності від побажань замовника. Загальноприйнятий стандарт плити мощення – квадратна або прямокутна форма. Але для оригінальних композицій є можливість виготовити плитки різних форм. Це дає можливість використовувати плити для створення мозаїки і орнаментів. Таке мощення може підкреслити індивідуальний смак замовника.
Наші фахівці завжди готові вам допомогти визначитися з вибором плитки і її розкладкою.

плитка мощенния Одесса

Плити мощення “Межерічка”

Давайте повернемося до нашого проекту. Як можна побачити на фото плитки мають різні відтінки-цей мікс приносить невеликий хаос в кольорову гамму додаючи родзинку і неординарність. При цьому  кожна плитка має свій унікальний малюнок, створений природою. Як показує практика оригінальне поєднання кольорів, довговічність у використанні, міцність цього природного каменю роблять матеріал лідером серед матеріалів для використання в декорі ландшафтів.

Яка може бути поверхню у плит мощення?

Плити мощення використовуються на вулиці для мощення тротуарних доріжок, скверів, площ, парковок. При цьому лицьова поверхня плити повинна володіти антиковзаючим властивостями.

Наша компанія пропонує кілька способів виготовлення плитки з такими властивостями:

  1. шліфовка – після порізки гранітного блоку на плити, лицьова поверхня має високу шорсткість;
  2. термічна обробка – після порізки блоку лицьову поверхню плити при термообробці за допомогою газових пальників;
  3. бучардірованіе – обробка лицьової поверхні плити спеціальної голчастою голівкою на полірувальну або бучардном верстаті

Завдяки своїм якостям, гранітна плита отримала широке поширення в будівництві і користується стійким попитом на ринку будівельних матеріалів. Компанія GRANEX спеціалізується на виготовленні різних виробів з граніту, наприклад, гранітна плитка колота, бруківка, тротуарна і облицювальна плитка і безліч інших виробів з якими Ви можете ознайомитися у нас на сайті.

Call Now Buttonпозвонить в GRANEX