Стільниця: граніт Star of Ukraine – Одеса, 2016 рік

Основне завдання гранітного плінтуса – захист стін від забруднення під час вологого прибирання кухні. На видимих гранях плінтус оброблений фаскою виду В. Приклади різних фасок Ви можете подивитися на нашому сайті. У кутах стін деталі плінтуса стикуються під кутом 45 градусів, що дозволяє досягти ефекту цілісності всієї конструкції, створюється відчуття, що плінтус виготовлений з гранітного моноліту.

Стільниця: граніт Star of Ukraine - Одеса, 2016 рік

Зверніть увагу, що в зоні вручений поверхні встановлений декоративний фігурний плінтус. Гранітний плінтус несе в собі не тільки декоративну функцію, але і функціональне призначення – захист стіни від забруднення під час приготування їжі. Така деталь надає приміщенню кухні свою вишуканість, але при цьому враховано питання зручності експлуатації – легкість в миття і догляду.

Кут округлений (радіус округлення дорівнює 2 см). Це необхідно для запобігання травматизму під час експлуатації.

Стільниця: граніт Star of Ukraine - Одеса, 2016 рік

Виступаючі грані гранітної стільниці оброблені (фаска Н). Вид фаски може бути абсолютно будь-який, безліч варіантів представлені у нас на сайті.

Пропонуємо ще один проект – стільниця з мармур Emperador Dark.

Подивіться, як чудово виглядають кухонна стільниця з жовтого граніту Skifiya Gold.

Елегантний вигляд Вашій кухні додасть чорна стільниця з базальту.

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit