Главная » Стільниці з каменю » Стільниці з мармуру » Стільниця з мармуру Emperador Dark для кухні

Виготовлення та встановлення стільниці з мармуру Emperador Dark

У 2017 році в с.Давидів, Львівської області нами було проведено виготовлення та встановлення стільниці з мармуру Emperador Dark. Даний камінь темно-коричневого кольору, країна походження – Іспанія. Ця стільниця ідеально підійшла в інтер’єр кухні, оскільки поєднання білого і темного – це класика.

Нашими спеціалістами було проведено заміри, на яких було виявлено, що заокруглення на кухонних меблях не має чіткого радіусу. Тому було прийнято рішення зняти шаблон і повторити на мармурі існуючу форму, щоб усюди були однакові нависання. Також варочна поверхня на даному об’єкті мала бути розміщена в куті. Для запобігання помилки в цьому місці, було також знято лекало. В центрі кухні було виконано острів з мармуру.

Слід зауважити, що в реалізації цього замовлення є два цікавих і важливих моменти:

  1. Ми завжди радимо нашим клієнтам спочатку змонтувати кухонну стільницю з натурального каменя, а тоді проводити монтаж фартуха кухні. Зазвичай люди роблять навпаки – спочатку монтують фартух(найчастіше з керамічної плитки), а тоді стільницю. Це не добре, адже в 9 з 10 випадків поверхня або не стає під плитку, або утворюється щілина між ними. Щоб це сховати, доводиться виготовляти додатковий плінтус з натурального каменя. Але в даному випадку був якраз цей один випадок з десяти, коли вдалося майже точно вгадати відстань між кухонним фартухом і самими кухонними меблями так, що стільниця з мармуру сіла майже ідеально. Ті незначні погрішності в кілька міліметрів виправили заробивши силіконом під колір каменя.
  1. Мармур – це м’яка осадова порода. Уся краса, а саме прожилки, «ракушки» візерунки – це мікротріщини. Тому, перед поліруванням, мармур заливають спеціальною епоксидною речовиною, щоб забити усі пустоти в площині, при потребі навіть шпаклюють спеціальними шпаклівками для мармуру. Це загальносвітова практика. Саме ці речовини можуть реагувати з певними кислотами, що призводить до того, що з часом поверхня може або втрачати колір, або дістати шороховатість. Не завжди можна цьому запобігти. Єдине, що можна – профілактика, спеціальний догляд, про яку ви можете почитати на нашому сайті. З гранітом, який є щільною вулканічною породою, таких проблем не виникає. Тому ми рекомендуємо замовляти на кухню стільниці з граніту, а ванну з мармуру. Єдина перевага мармуру над гранітом – кольорова гама. А решта (ціна, щільність тощо) – однозначно залишається за гранітом.

Компанія «Гранекс» проводить заміри, виготовлення та встановлення стільниць на кухню, ванні кімнати, альтанки, тощо. Ми надаємо широкий вибір натурального каменя. Ціну ви можете уточнити, зателефонувавши нам.

Наші спеціалісти проводять встановлення гранітних виробів у всіх великих містах України.

Будемо раді Вам допомогти!

Call Now Buttonпозвонить в GRANEX