Головна » Стільниці з каменю » Стільниці з граніту » Cтільниці з мармуру у ванну кімнату

Cтільниці з мармуру у ванну кімнату

Стільниці з мармуру у ванну кімнату – найкраще рішення !

Звучить звісно, як рекламний слоган – але розповімо детально. По-перше – і це най головне, натуральний камінь , у тому числі і мармуру на боїться вологи. Мармурова стільниця у ванній не розбухне та не покриється пліснявою, як це можливе зі стільницею з мдф або дсп. Попри пересуди – про те що мармур швидко брудниться та боїться різноманітних забруднень – натуральний камінь це найкращий матеріал для стільниць, ле необхідна стійкість до води. Якщо ми передбачаємо, що даний тип каменя може забруднитись – просто покриваємо його захисною хімією, та після цієї процедури стільниця з мармуру у ванній буде вести себе не гірше за пластик по відношенню до забруднень.

Багато наших замовників лякає важка вага мармурової стільниці. Дійсно, важить вона не мало – 81 кг на 1 м2. Проте – це взагалі не проблема, так як встановлювати такі стільниці можна як на готові меблі, так і безпосередньо до стіни – на металоконструкцію. У запропонованій Вашій увазі реалізованому проекті ми використали комбіновану основу. Вздовж фронтальної та правої стін, до яких примикає стільниця було закріплено металеві кутники. А лівий край стільниці встановлено на фігурну опору з мармуру завтовшки 6 см. Для того, що б конструкція була надійна, всю нашу стільницю з мармуру армовано із зворотнього боку сіткою.

У даній ванній кімнаті мармурова стільниця вийшла дуже зручно – під ній вільно вміщається пральна машина та тумба.

Ще одна перевага саме стільниці з мармуру для ванної кімнати – можливість закріплення умивальника знизу – а не як на фото – зверху. У такому випадку необхідна обробка торців, які нависатимуть над мийкою. Як Ви розумієте, кріплення мийки знизу взагалі неможливе для стільниць з дсп.

Запропоновану конфігурацію стільниці можливо відтворити не тільки з мармуру. На приклад, використовуючи натуральний камінь Українських родовищ, який Ви можете обрати у нашій галереї, така сама стільниця для ванної з граніту буде коштувати значно менше. А саме, при габаритах: довжині – 130 см, ширині 60 см, висоті опори – 90 см, вартість стільниці (деталі готові до монтажу) буде 330 $ . Стандартний термін виготовлення подібних виробів – 15 робочих днів.

Будемо раді відповісти на Ваші запитання. Дзвоніть.

Call Now Button