Стільниця з граніту

Стільниця з граніту є не тільки прекрасним елементом інтер’єру, але і відмінним функціональним рішенням, оскільки стільниці з граніту не вбирають вологу і мають великий коефіцієнт зносостійкості. Різноманітність відтінків граніту дозволить підібрати стільницю для будь-якого інтер’єрного рішення. Фасад візуально додасть стільниці стійкість і захистить меблі від механічних пошкоджень. Канелюри і раковина з підклеюванням дозволять воді спокійно стікати і не затримуватися довго на стільниці. Плінтус приховає монтажний шов і не дозволить Вам зіпсувати зовнішній вигляд стін, а також потрапити воді за межі стільниці. Стільниця з граніту дозволить заховати будь-які непотрібні для зовнішнього вигляду частини кухонної плити і кухня буде мати більш акуратний і доглянутий вигляд. Полірований вигляд поверхні гранітної стільниці та її колір залишаться незмінними на довгі роки і будуть радувати Ваше око кожен день.
Існує думка, що стільниці в Одесі з каменю можна зробити тільки за дуже значні гроші. Так – це дійсно так, якщо Ви бажаєте виготовити цю стільницю з імпортної мармуру або ж наприклад онікса. Стільниці з Українського граніту мають розумну ціну і прекрасну якість.
Як виготовити і встановити стільницю в Одесі з Українського граніту?
Вам достатньо прийти до нас в офіс – і вибрати камінь. Іншу роботу – заміри, виготовлення, доставку та монтаж ми беремо на себе.

Яка буде ціна стільниці в Одесі? Стільниці з Українського граніту шириною 60 см, з полірованої фаскою (без вирізів під мийку, плиту) коштують 70 $ за метр погонний.

Вам потрібні кухонні стільниці:

Одеса, 067-31-31-346; 048-778-60-60; 050-370-22-25; Отамана Головатого 149 (Заправка БРСМ)

Львів, 095-500-69-01; 097-907-31-49; 032-232-94-69, вул. Варшавська 136Call Now Button