Бруківка пиляно-колота з колотими краями з червоного граніту Rosa Raveno (20×20×3 см)

770 грн

Артикул: 102711 Категорія:

Бруківка з Жадківського граніту, пиляна і термооброблена з колотими краями 20х20х3

З назви цієї бруківки цілком зрозуміло: вона проводиться методом розпилювання Жадківського граніту – блоків на сляби, шириною близько 20 сантиметрів і товщиною в 3 сантиметри. Наступним, після розпилювального верстату, червоні гранітні заготовки для бруківки ми обробляємо – спеціальними газовими пальниками. Це відбувається при дуже високій температурі – 1200 градусів за шкалою Цельсія. Так само зауважимо, що менша температура Українському червоному гранітові Rosa Raveno взагалі не страшна. Це означає, що щасливі власники стільниці з червоного граніту мають можливість абсолютно безпечно ставити металевий посуд з вогню прямо на поверхню граніту. Після обробки полум’ям, гранітні смуги, товщиною 30 міліметрів відправляємо на потужний прес для каменю. Тут відбувається відколювання зайвого каменю по крайці кожної з плит. Завдяки чому, кожна бруківка набуває перпендикулярні розміри в 20 сантиметрів. Бічна сторона кожної гранітної плити мощення, після такого обколювання, має фактуру натуральної скелі.

Як правильно і елегантно укладати пилено-колоту, французьку бруківку з Жадківки

Ще раз відзначимо, що колоті і не на 100% прямі краї у цього виду бруківки з граніту – це не мінус, а її величезний плюс! Натуральний скол буде мудро красиво підкреслити, при укладанні цих гранітних плит мощення. Цього можна досягти, якщо не на всю глибину закладати відстань між сусідніми каменями, а залишити не менше одного сантиметра без заповнення. При укладанні на бетонну основу, яке є рекомендованим, це легко зробити з плитами 3-х сантиметрової товщини. І пам’ятаємо, що гранітна бруківка розміром 20х20 сантиметрів це вже не просто бруківка, а плитка для мощення. Тим більше. Якщо врахувати її абсолютно рівний верх, який створює абсолютну зручність при ходьбі.

Ще одним ефектним прийомом в ландшафтному дизайні, з такими гранітними плитами мощення, є майстерність виділяти шов. Його можна прикрасити матеріалом з іншого каменю – наприклад крихтою з чорного базальту. Червоний колір гранітної бруківки з Жадківського родовища відмінно поєднується з сірим гранітом, або чорним термообробленим лабрадоритом.

Пиляна бруківка з червоного Жадківського гранітуКомбінація червоного Корецького граніту і лабрадориту

Доставка пиляної гранітної тротуарної плитки

Цю великоформатну червону гранітну бруківку ми пакуємо на європіддони 1200*800 мм. В обов’язковому порядку стягуємо міцної поліпропіленової стрічкою. Це робиться для гарантії збереження товару під час перевезення. У ситуації, коли Ви вирішили купити бруківку з Жадківського граніту 200х200х30 заздалегідь, і знаєте, що зберігатися вона буде до початку монтажу близько півроку. У такій ситуації ми настійно рекомендуємо старанно обгорнути кожну паллету з бруківкою плівкою поліетилену. Завдяки цьому, термооброблена поверхня граніту не буде занадто запилена під час зберігання.

Граніт Rosa Raveno з Корецького кар’єра – досить щільний камінь, його питома вага досить великий. А щільність коливається від 2670 до 2730 кг на 1 метр кубічний. Інакше кажучи, ми отримаємо масу 1-го метра площі гранітної тротуарної плитки 200х200 і товщиною 30 міліметрів: 80-82 кг. Тобто, в машину, вантажопідйомністю в 22 тонни вийде завантажити 270 м2 червоної бруківки. І не забудьте: під час розвантаження на Вашому об’єкті для цього елегантного матеріалу для мощення краще уникати ручної праці, а застосовувати техніку: підйомний кран або автомобіль з маніпулятором.

Упакована гранітна тротуарна плитка

Колір

Розмір

Товщина

Тип каменю

Call Now Button