Підвіконня з каменя Irina Blue (фаска A)

790 грн840 грн

Вартість вказана за пог. м

Очистити
Артикул: Невідомо Категорія:

Лабрадорит Irina Blue унікальну структуру і благородний зовнішній вигляд: багатий, насичений темно-сірий колір, в який вплітаються зеленуваті прожилки мінералу олівіну. І звичайно особливу цінність каменю надає ефект іризації — під певним кутом освітлення на поверхні проявляється особливе райдужне світіння, особливо сильно помітне, якщо поверхня ідеально відполірована. А переливи між тонами сірого, синього і зеленого кольорів надають цьому натуральному каменю ще більшу вишуканість.

Завдяки всім своїм властивостям і зовнішнім характеристикам, це воістину ідеальний камінь для оздоблювальних робіт і вірний варіант для виготовлення підвіконь. Природні властивості граніту дозволяють його застосовувати як у внутрішніх частинах будівлі, так і зовні. Всі показники зносостійкості, водопоглинання і радіаційного фону просто чудові. На ньому відмінно виходить виконувати як прості фаски під 45 градусів, так і складні фігурні профілі.

Технічні параметри підвіконня
Параметр Одиниця Характеристика
Довжина мм 1220
Ширина мм 300
Товщина мм 20/30
Маса кг 20/30
Фаска тип А
Захід фаски з боків мм 100
Зовнішні кути тип гострі

Упаковка підвіконь проводиться в дерев’яну обрешітку. Робиться це для того, щоб доставку можна було здійснювати як попутним транспортом, так і транспортними службами. Будь-яке гранітне підвіконня можливо зробити не тільки типових розмірів 1220х300 мм, а й будь-якого іншого розміру.

Ціна підвіконь з лабрадориту Irina Blue

При виробництві з натурального каменю товщиною 2 см, ціна складе 970 грн/шт, що дорівнює 790 грн/пог. м.

Якщо товщина каменю буде 3 см, ціна зросте до 1030 грн/шт. У погонних метрах це 840 грн/пог. м.

Вартість дерев’яної упаковки і доставки на Вашу адресу калькулюється окремо, і розподіляється по всіх виробах в партії поставки. Ціна підвіконь з каменя Irina Blue буде менше, якщо замовляти їх на всі підвіконня в будинку одночасно. Так ви зменшите витрати на доставку і упаковку.

Особливості експлуатації

В процесі тривалої експлуатації камінь зберігає початковий блиск і чудовий зовнішній вигляд, при цьому не вимагає особливого догляду. У зв’язку з цим кам’яні підвіконня доцільно встановлювати із зовнішнього боку вікна.

Товщина

,

Call Now Button