Плитка термооброблена з Покостівського граніту 600х300х20 мм

910 грн

Вартість вказана за 1 м² при замовленні від ​10 м

Плитка з Покостівського граніту — це той природний будівельний матеріал, який відмінно справляється зі своїми завданнями, і в той же час створює естетичність навколишньому простору.

Ми пропонуємо вам плитку в розмірах 600х300х20 мм, яку можна використовувати як при зовнішньому облицюванні фасаду будівлі, тротуарних доріжок, терас, так і в оздоблені внутрішніх інтер’єрів.

На зображеннях вище надані приклади використання гранітної плитки.

  1. Облицювання сходин. Сходина покладена плиткою 600х300х20. Підсходина з тієї ж плитки, тільки порізаної на складові, висота підсходини варіюється від 100 до 150 мм. Використовується як полірована, так і термооброблена плитка. Термооброблену краще використовувати в екстер’єрі будівлі, так як вона створює протиковзку поверхню. А ось поліровану можна використовувати всередині приміщення. Гладка полірована поверхня розкриває всю красу каменю і надає інтер’єру ще більшу привабливість.
    Для облицювання плиткою сходів на вході в будівлю Вам знадобиться приблизно 9–12 плиточок в розмірі 600х300х20 мм.
  1. Укладання підлоги Покостівською гранітною плиткою 600х300х20. Так як сам граніт має сіре забарвлення з безліччю вкраплень в тих же тонах, дана плитка підійде під майже будь-який інтер’єр. Приміщення в яскравих фарбах вона врівноважить і збалансує, а в приміщенні в спокійних тонах вона підкреслить всю суворість і делікатність. Її можна використовувати як в прихожих зонах, так і в кухонних і навіть у ванній кімнаті.
  1. Облицювання цоколя будівлі і формування відливу з одного виду гранітної плитки.

Ви можете облицювати цоколь свого будинку Покостівською гранітною плиткою 60х30х2 см, уклавши її просто «стик в стик». А для додання ще більшої витонченості екстер’єру, можна зробити фаску під 45° — 3 мм по довгій стороні, так шви будуть виглядати набагато привабливіше. У свою чергу для укладання відливу Вам знадобиться та ж плитка, яку можна порізати на деталі шириною 100–150 мм, створивши при цьому кілька віконних відливів. Щоб вони не поступалися цоколю будівлі по витонченості, їх так само можна обробити фаскою під 45° або будь-який інший на ваш вибір.

Дані приклади — це лише мала частина того, що можна було розповісти про плитку і варіантах її укладання. Ви можете облагородити гранітною плиткою не тільки будинок, але і двір, патіо і навіть облицювати паркан.

Як відбувається обробка плитки

Полірування являє собою процес механічної обробки, при якому використовуються полірувальні пасти та порошки. У підсумку виріб має дзеркальну поверхню, а витонченість малюнка природного каменю розкривається в повній мірі.

Термообробка — це процес, при якому утворюється шорстка поверхня із слідами лущення. Виходить це завдяки застосуванню газових пальників і під впливом високих температур. На завершення виходить виріб з протиковзкою поверхнею. Ідеальний варіант для використання на вулиці.

Крім естетичних характеристик, плитка має і ряд інших переваг:

  • міцність і довговічність матеріалу;
  • стійкість до перепадів температур;
  • простота в догляді.
Колір

Розмір

,

Товщина

,

Тип каменю

Call Now Button