Брекчія – гранітна плитка для доріжок

 

Гранітна брекчія добре зарекомендувала себе на ринку натурального каменя. Адже багато хто вже знайомі з гідністю гранітної плитки для мощення: в першу чергу це довговічність покриття і приваблива естетика. Однак ціна в 30 – 40 євро за квадратний метр може здатися занадто високою для не настільки парадної доріжки в саду. Як вчинити в цьому випадку – якщо є завдання облицювати садову доріжку гранітом з мінімальною ціною? Ось тут гранітна брекчія і виступає в якості недорогого і якісного аналога.

Як виготовляється гранітна брекчія

При виготовленні гранітних виробів на самому початку, ми здійснюємо розпил гранітних блоків на плити – так звані сляби. На цьому етапі проводиться первинне відбраковування: плити з тріщинами або ж іншими дефектами відколюються і складаються на піддони. Так утворюються в процесі виробництва брекчія гранітна з пилянням верхом, тобто не полірована – яка не ковзає. Вона має не такий виражений колір, як полірована плитка, однак при обробці імпергантом (рідина під назвою “мокрий ефект”) повністю проявляє всю красу натурального граніту, більш того – поверхня набуває гідрофобні і брудостійкі властивості.

brekchiya-hranitna
slyaby-z-kamenyu

При подальшій обробці каменю сляби поліруються, а потім з плит вирізаються готові вироби: підвіконня, сходи, гранітні стільниці. При цьому утворюється безліч відходів – полірованих обрізків, деякі сторони яких можуть бути рівними, а деякі – колотими. Так і виходить полірована гранітна брекчія.
Які є кольори? – В основному це сірий, червоний і чорний камінь. Однак досить багато зелених і жовтих відтінків.

Упаковка брекчії

Ми максимально щільно, з урахуванням форми укладаємо гранітні обрізки в пачки по 22 шари, форматом 120 * 80 см – за розміром піддону, і рахуємо, що на одному піддоні 20 м2. Це приблизно 1,5 – 1,6 тонни. В основному до складу готових пачок входять обрізки товщиною 2 і 3 сантиметри. Готовий до відправки піддон гранітної брекчії виглядає як на фото зправа.
Навантаження здійснюється навантажувачем або ж підйомним краном, і ця операція включена в ціну гранітної брекчії. Вам залишається тільки прийняти і розвантажити товар.

upakovka-brekchiyi

Брекчія ціна

brekchiya-tsina

Ми здійснюємо відвантаження товару кратно 20 м2 – кількість на піддоні. Вартість: 7,5 євро за м2, однак ця ціна не передбачає сортування за кольорами і товщиною – сподіваємося на Ваше розуміння. А на скільки красиву укладку гранітної брекчії своїми руками можна зробити – судіть самі!
Яка ціна брекчії в Києві? На це питання однозначної відповіді, на жаль, не існує. Якщо Ви хочете купити брекчії цілу машину – приблизно 22 тонни, що становитиме приблизно 13 піддонів – 260 м2. Те при ціні доставки в 0,7 євро за кілометр, а шлях з нашого цеху поблизу Житомира до Вашого будівництва в Києві складатиме 150 км, витрати на доставку складуть 0,4 євро на м2.

Брекчія застосування

Гранітна брекчія послужить відмінною заміною гранітної плитки, при цьому ні скільки не поступаючись за якістю. Навпаки, використовуючи брекчію для укладання доріжок, можна досягти чудових дизайнерських рішень, і чудово прикрасити будь-який двір, алею, або сад.

 

Замовити гранітну брекчію з доставкою по всій Україні можна у нас за телефонами:

  • одеський філіал  ☎ 067 31 31 346; ☎ 048 778 60 60; ☎ 050 370 22 25
  • львівський філіал ☎ 032 232 94 69; ☎ 095 500 69 01; ☎ 097 907 31 49

Переглянути список всіх виготовлених виробів з каменю Ви можете в нашому каталозі.