Колота гранітна плитка

Ціна колотої гранітної плитки (соломки, лапши) – 300-350 грн/м², залежно від кольору та розмірів.

Колота гранітна плитка, або як влучно підмітили дизайнери – локшина, або гранітна соломка виробляється двох базових розмірів – шириною 30 та 50 мм. Довжина такої плитки – від 30 до 200 мм. Товщина – від 10 до 30 мм. Плитка має рівні торці, що дозволяє її монтувати майже без шва. Довговічність лицювання з гранітної соломки обумовлена де-кількома факторами: над-малий коеффіцієнт водопоглинання, висока морозостійкість, та стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Як довів досвід монтажу фасадів гранітною соломкой, найкращий візуальний ефект досягається при поєднанні де-кількох кольорів каменя: сірий + чорний граніт, або де кілька тональностей червоного каменя. Також за допомогою такої колотої гранітної плитки можна створювати мозаїчні визирунки, орнаменти, надписи. Колота поверхня граніту – це розлом природнього полікрісталу. Через це, поверхня плитки виблискує багатьма гранями гранітних часточок.

Монтаж такої плитки можна проводити самостійно. Однак для більшої довговічності кращє доручити цю справу майстрам з досвідом. Як підтверджує багаторічний досвід – довговічність гранітних фасадів, як і з полірованого так і з колотого граніту перед усім залежить від дотримання технології при монтажі.

Ми виробляємо колоту гранітну плитку таких параметрів:

Довжина: 30 – 200 мм

Ширина: 30, 50 мм

Товщина 10 – 30 мм

Якщо Ви вирішили купити колоту гранітну плитку або облицювати фасад колотою соломкою звертайтесь до наших проект-менеджерів

Облицювання каміну колотою плиткою-соломкою Габбро

Облицювання стіни колотою соломкою з Габбро

Облицювання колон колотою плиткою з Габбро

 

Сіра гранітна колота лапша Grey Ukraine

Червона гранітна соломка Maroon Black

 

Облицювання фасаду колотою плиткою-соломкою з Габбро

Колота лапша з Базальту

 

 

Колота гранітна плитка Skifiya Gold

Колота плитка соломка Grey Ukraine

Гранітна колота плитка Black Lime

 

Колота лапша Базальт

Колота гранітна плитка соломка Black Lime

Колота лапша Maroon Black

 

Гранітна колота плитка Grey Ukraine

Колота червона соломка Rosso Santiago

Чорна колота плитка Базальт