Полірування та реставрація мармурових та гранітних підлог.

Для чого потрібне полірування мармурової або гранітної підлоги? З цією задачею стикаються у двох випадках – коли необхідно поновити первісну поліровку кам’яної поверхні, або у випадку необхідності створення лицювального покриття з натурального каменю без перепадів на стиках елементів (плиток) мармурової або гранітної підлоги.
Спочатку розповімо про поновлення, або як ще називають – реставрацію облицювання з каменю. На початковому етапі відбувається шліфування мармуру або граніту грубим алмазним інструментом. Метою цієї операції є усунення забруднень з поверхні натурального каменю, вирівнювання площини облицювання, яка може бути нерівна внаслідок наявності ділянок, що більше або менше експлуатувались, а також видалення подряпин, каверин, щерблень з поверхні каменю, які виникли у процесі експлуатації облицювального покриття. Шліфування виконується на глибину від десятих долей міліметра до декількох міліметрів.
Для отримання якісної поліровки підлоги, перед наступною обробкою необхідно з кам’яної поверхні видалити воду з залишками мармуру, просушити підлогу та перевірити поверхню на наявність глибоких ушкоджень – раковин, порожніх швів між плитами. При виявленні таких дефектів їх необхідно заповнити поліефірною мастикою, колір якої підбирається відповідно до кольору основного матеріалу, яка має здатність до полірування.
Після фактичної реставрації підлоги з мармуру або граніту полімерною мастикою можна переходити до подальшого шліфування підлоги. На кожному наступному етапі шліфування видаляються подряпини від попередньої операції – використовується інструмент з меншим розміром алмазу. Перед початком наступного етапу ми обов’язково видаляємо залишки води та пульпи (суспензія каменю у воді) – це є необхідна операція для отримання якісної поліровки підлоги. Під час шліфування та подальшого полірування підлоги з каменю категорично заборонено проводити будь-які інші будівельні роботи на тій самій ділянці.
По закінченні шліфування кам’яної поверхні виконується її поліровка відповідним алмазним інструментом із використанням води. Перед останнім етапом поліровки відбувається обробка спеціальним полірувальним порошком із малою кількістю води із застосуванням войлоку. Кінцевим етапом полірування підлоги є обробка захисною полірувальною мастикою.
Також можна застосовувати кристалізацію мармуру – це обробка мармурової підлоги спеціальною речовиною, яка вступає у ендотермічну хімічну реакцію з кальційвмісними компонентами мармуру. Внаслідок такої реакції верхній шар мармурової підлоги вкривається твердим прозорим шаром, який захищає мармур від забруднень та пошкоджень, та надає йому додаткового блиску. Гранітні підлоги не піддаються кристалізації, оскільки у граніті практично відсутній кальцій. Для додаткового захисту гранітних підлог застосовують спеціальні речовини, які запобігають забрудненню каменю.
Якщо ви бажаєте провести переполіровку (оновлення) мармурової або гранітної підлоги, наша компанія готова Вам у цьому допомогти. Для визначення точної технологічної послідовності та кінцевого результату ми проводимо пробне полірування одного м2 поверхні, після чого фіксуємо остаточні терміни та вартість проведення робіт.
Друга задача – коли необхідно створити рівне лицювальне покриття з каменю – також вимагає повторного полірування підлоги з мармурових або гранітних плит. Часто необхідно створити абсолютно гладке покриття для мозаїчної укладки каменю – тоді без переполірування не обійтись!
Ми надаємо послуги по поліруванню мармурових та гранітних підлог у восьми областях Західної України (Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Луцьк, Ужгород, Рівне, Чернівці), а також в Одесі. Будемо раді Вашим замовленням:
Юрій Станіславович
050 370 22 25
067 340 86 56