Стільниці з мармуру

Як замовити стільницю із натурального каменю

 1. Передайте нам необхідну інформацію (ескізи) в одному з наших салонів в Одесі або Львові, чи електронною поштою  office@granex.com.ua або ж за телефонами: 097-907-31-49 Юрій Опанович — м. Львів, 067-31-31-346 Яна Брусенська — м. Одеса.
 2. Ц випадку відсутності у Вас можливості самостійно зробити ескіз стільниці, або необхідності зняття лекал, звертайтесь по телефонам: 032-232-94-69, Львів, 0482-32-42-17 Одеса, і ми направимо за вказанною Вами адресою майстра, який виконає необхідні ескізи.
 3. Після отримання необхідних ескізів, і Ваших персональних данних ми надаємо Вам договір поставки, і рахунок з банківськими реквізитами, для оплати (на Ваш вибір – 70% предоплати, и 30% — оплати по факту виготовлення виробу, або, для Вашої зручності 100% предоплати) Оригінали вказанних документів, котрі надають трьохрічну гарантію на вироби надсилаються поштою.
 4. Виробництво стільниць з мрамору триває, в середньому три тижні, в залежності від складності робіт, і вибранного матеріалу.
 5. Доставка здійснюється за вказанною Вами адресою.

І зробивши замовлення у нас ви отримуєте:

 • Абсолютно 100-відсоткову якість виробів із натурального каменю, і трирічну гарантію на всі види види виробів і види робіт;
 • Швидкий і зручний сервіс під час доставки і монтажу стільниць з граніту;
 • Розумна і приємна цінова політика завдяки наявності власного повного циклу обробки натурального каменю.

Для наших клієнтівми робимо доставку і монтаж гранітних стільниць у Львові, Одесі, Києві, Харкові, Житомирі, Коростишеві, і в інших куточках будь-якої точки України.

 

Стільниці є одним з найбільш важливих предметів кухонного або побутового інтер*єру. Міцність і довговічність стільниці роблять її потребуванною як для кухонного використання, так і для декоративних цілей. Стільниці з каменю можуть мати прямокутну, круглу, овальну або несеметричну форму. Також при виборі стільниці з каменю значна увага приділяється різним її типам, обробці стільниці, товщині і текстурі,і іншим рисам, якими наділенний природний камінь.

 

Мармурові стільниці особливі тим, що мармур має особливу гладкість і жовтовату текстуру, і являється більш м′яким каменем. М′якість мармуру робить мармурні стільниці більш схильними до подряпин і плям, внаслідок чого частіше вимагає ущільнення. Тим не менш, стільниця з мармуру має зовсім іншу структуру і неповторний візерунок текстури, що робить їх популярними так само, як і стільниці з граніту.

Кам′яні стільниці користуються великою популярністю завдяки довговічності і красі каменя, з котрого вони виготовлені. Неповторний візерунок стільниці із каменю неодмінно додасть Вашому інтер*єру чарівний стиль і вишуканість.

Деякі стільниці з натурального каменю оброблюються шляхом полірування, випалювання і кантування. Відполіровані стільниці з каменю мають глянцеву поверхню, котра надає їм дзеркального ефекту, завдяки чому кам′яні стільниці виглядають ще більш чаруючи. Кам′яні стільниці із лощеною фактурою мають більш жорстку поверхню, що надає їм м′якого, матового вигляду. Така поверхня стільниці із каменю більш м′яка на дотик, і має нечітке відображення. Внаслідок обпалювання каменю, він піддається впливу великих температур, завдяки чому кам′яні стільниці, оброблені таким способом, отримують особливу текстуру. Щоб стільниця з каменю отримала більш старовинний вигляд, вона піддається кантуванню.

Кухонні стільниці заємають одне з самих головних місць в інтер′єрі будь-якої кухні, додаючи йому елегантності і функціональності. При реконструкції і моделюванні кухні, вибір стільниці для кухні має очолювати список потребуваних речей. При виборі стільниці для кухні найбільше звертається увага на її міцність і довговічність. Велика увага також приділяється протидії плямам, завдяки чому кухонні стільниці можуть доволі тривалий час залишатися все такими ж гарними і привабливими. Непор

 Нешпариниста поверхня стільниці  для кухні значно полегшує її чистку та миття.

Вибір матеріалу стільниці для кухні являється дуже важливим фактором, визначающим довговічність зовнішнього вигляду і функціональність вашої кухні. Кухонні стільниці являються робочою поверхнею для приготування їжі, харчування сім′ї або навіть побутових повсякденних справ. Завдяки твердій поверхні стільниця для кухні буде відрізнятися особливою міцністю і стійкістю до утворення плям, що дозволить Вам достатньо тривалий час не хвилюватися про реконструкцію кухні.

Стільниці із каменю не псуються від гарячої води або кастрюлі, що робить її, можливо, навіть стійкішою за ваш дім. Догляд за кам′яними стільницями не потребує багато часу щоб видалити водяні розводи, плями та сліди, які залишає кисла їжа. Але навіть якщо станиться найгірше і непердбачуванне, таке як відколи країв або розільється червоне вино, стільниці для кухні завжди можна відновити з допомогою професіоналів.

Мармурові стільниці являються відмінними за виглядом натурального каменю, ніж стільниці із граніту. Завдяки наявності в матеріалі мармуру карбоната кальція, мармурові стільниці відрізняються різноманітним зовнішнім виглядом. При виборі стільниці з мармуру, перед вами відкриється величезне різноманіття кольорів, серед котрих білий як сніг з сріблястими прожилками і чорний, як ніч, з білими прожилками, а також текстур, котрі будуть до смаку навіть самим вибагливим і прикрасять будь-який інтер*єр.

Внаслідок значної пористості і м*якості мармуру, стільниці з мармуру не рекомендується використовувати на кухні і при роботах з підвищенною кислотністю і піддавати контакту з гострими предметами. Але при цьому, стільниці з мармуру являються чудовим рішенням для комерційних організацій і для будинку, а наявність більшогу вибору кольорів мармуру підкреслює декоративні якості цього каменю.

 

Ми виробляємо наступні види стільниць з граніту та стільниць з  мармуру:

 • столи з каменю;
 • кухоні стільниці;
 • барні стільниці;
 • стільниці у ванні кімнати;
 • меблеві стільниці.