Головна » Брекчія гранітна

Гранітна брекчія – плитка для доріжок

Упаковка брекчії гранітної

Упакована на піддони:
100 грн/м²
При самовивозі:
50 грн/м²

(067) 340-86-56

Українська гранітна брекчія добре зарекомендувала себе на ринку натурального каменя. Адже багато хто вже знайомі з гідністю гранітної плитки для мощення. в першу чергу це довговічність покриття і приваблива естетика. Однак ціна в 6-7 євро за квадратний метр може здатися занадто високою для не настільки парадної доріжки в саду. Як вчинити в цьому випадку – якщо є завдання облицювати садову доріжку гранітом з мінімальною ціною? Ось тут гранітна брекчія і виступає в якості недорогого і якісного аналога.

Аналоги за ціною брекчії

Як виготовляється гранітна брекчія

Гранітні плити

При виготовленні гранітних виробів на самому початку, ми здійснюємо розпил гранітних блоків на плити – так звані сляби. На цьому етапі проводиться первинне відбраковування. Плити з тріщинами або ж іншими дефектами відколюються і складаються на піддони.

Так утворюється в процесі виробництва брекчія гранітна з пилянням верхом, тобто не полірована – яка не ковзає. Вона має не такий виражений колір, як полірована плитка, однак при обробці імпрегнатом (рідина під назвою “мокрий ефект”) повністю проявляє всю красу натурального граніту. Більш того – поверхня набуває гідрофобні і брудостійкі властивості.

Гранітна брекчія

При подальшій обробці каменю сляби поліруються, а потім з плит вирізаються готові вироби:

При цьому утворюється безліч відходів – полірованих обрізків, деякі сторони яких можуть бути рівними, а деякі – колотими. Так і виходить полірована гранітна брекчія.

Які є кольори? В основному це сірий, червоний і чорний камінь. Однак досить багато зелених і жовтих відтінків.

Упаковка брекчії

Упаковка брекчії гранітної

Ми максимально щільно, з урахуванням форми, укладаємо гранітні обрізки в пачки по 22 шари, форматом 120*80 см – за розміром піддону. Звичайний об’єм складає на одному піддоні 20 м². Це приблизно 1,5–1,6 тонни. В основному до складу готових пачок входять обрізки товщиною 2 і 3 сантиметри. Готовий до відправки піддон гранітної брекчії виглядає як на фото справа.

Навантаження здійснюється навантажувачем або ж підйомним краном. Ця операція включена в ціну гранітної брекчії. Вам залишається тільки прийняти і розвантажити товар.

Брекчия гранітна: ціна

Брекчия гранітна ціна

Ми здійснюємо відвантаження товару кратно 20 м² – кількість на піддоні. Вартість: 100 грн за м² з упаковкою на піддони, або 50 грн за м² – якщо Покупець буде здійснювати самовивіз. Однак ця ціна не передбачає сортування за кольорами і товщиною – сподіваємося на Ваше розуміння. А наскільки красиву укладку гранітної брекчії своїми руками можна зробити – судіть самі!

Яка ціна брекчії в Києві? На це питання однозначної відповіді, на жаль, не існує. Якщо Ви хочете купити брекчії цілу машину – приблизно 22 тонни, це становитиме приблизно 13 піддонів – 260 м². При ціні доставки в 0,7 євро за кілометр, а шлях з нашого цеху поблизу Житомира до Вашого будівництва, наприклад в Києві, складатиме 150 км, витрати на доставку складуть 0,4 євро на м².

Застосування

Брекчія з граніту послужить відмінною заміною гранітної плитки, при цьому ні скільки не поступаючись за якістю. Навпаки, використовуючи брекчію для укладання доріжок, можна досягти чудових дизайнерських рішень, і чудово прикрасити будь-який двір, алею, або сад.

Параметри відвантаження:

  • Розмір піддону – 120*80 см;
  • Товщина обрізків – 2-3 см;
  • Кількість шарів у пачці – 22;
  • Загальна вага – 1,5-1,6т;
  • Корисна площа – 20 м²;
  • Ціна100 грн за м² – упакована на піддони. Або 50 грн за м² – самовивіз.

Додатковий сервіс

  • Сортування за товщиною – 100 грн за м²;
  • Сортування за кольором – 100 грн за м²;
  • Відбір за текстурою – немає;
  • Завантаження підйомним краном – включено в вартість.

Замовити гранітну брекчію з доставкою по всій Україні можна у нас за телефонами:
Одеська філія ☎ 067 31-31-346; ☎ 050 370-22-25
Львівська філія ☎ 032 232-94-69; ☎ 095 500-69-01; ☎ 097 907-31-49

Переглянути список всіх виготовлених виробів з каменю Ви можете в нашому каталозі.

Call Now Button