Головна » Сходи

Сходи з граніту і мармуру

Сходи завжди є найбільш показовою частиною кожного будинку. Облицювання вхідних сходів свідчить про статус людини. Найбільш респектабельними є сходи з каменю. Завдяки своїй довговічності і міцності сходи з каменю завоювали прихильність багатьох людей, які приділяють особливу увагу надійності цього елемента будинку, разом з його ексклюзивним стилем і показовістю.

Компанія «ГРАНЕКС» пропонує придбати сходи з мармуру та сходи з граніту у Львові, Рівному, Хмельницьку, Івано-Франківську, Тернополі, Ужгороді, Чернівцях, Луцьку.

Сходи з граніту

«Pantera Grey»

Сходинки з сірого граніту Pantera Grey
Ціна за комплект деталей: 3700 грн/м²

«Grey Ukraine»

Сходи з Покостівського граніту в тіні (вид знизу)
Ціна за комплект деталей: 3960 грн/м²

«Skifiya Gold»

Сходинки з жовтого Софіївського граніту
Ціна за комплект деталей: 4810 грн/м²

«Star of Ukraine»

Ганок зі сходами з граніту Дідковичі (вид збоку)
Ціна за комплект деталей: 4470 грн/м²

«Volga Blue»

Сходи з лабрадориту Volga Blue з LED підсвічуванням
Ціна за сходинки: 2730 грн/пог. м

«Carpazi»

Сходи, виготовлені з червоного граніту "Токівський"
Ціна за комплект деталей: 3520 грн/м²

«Carpazi»

Сходи з коричневого Токівського граніту "Carpazi" (Одеса, 2020)
Ціна за комплект деталей: 3240 грн/м²

Сходи з мармуру

«Victory»

Сходи з біло-сірого мармуру Victory (вигляд знизу)
Ціна за комплект деталей: 5650 грн/м²

«Crema Nova»

Сходинки з бежевого мармуру Crema Nova
Ціна за комплект деталей: 5580 грн/м²

Каталог кам’яних сходів

Ціни наведені за комплект деталей 1 м² з урахуванням доставки по Україні.

Відображаються усі з 23 результатів

Які ж вибрати, гранітні або мармурові?

Мармур є одним із кращих матеріалів, за допомогою якого робиться облицювання сходів. Мармурові сходи для дому відрізняються своєю вишуканістю і розкішністю. Неповторний і виразний візерунок, який мають сходи з мармуру робить її неперевершеним елементом будь-якого інтер’єру. Глянець, яким наділені поліровані сходи з мармуру, що сполучається з неповторним візерунком, дозволяє вам відчути себе справжнім монархом у своїх розкішних апартаментах. Завдяки цьому сходи з натурального каменю якнайкращим чином вписуються в будь-який інтер’єр, роблячи його надзвичайно яскравим і стильним. При цьому сходи з каменю характерні великою різновидністю, серед яких сходи з натурального каменю на другий поверх всередині будинку, різні східчасті підйоми або ж мармурові щаблі для басейну.

Граніт відрізняється більш строгим візерунком. Завдяки своїй зовнішній стриманості, сходи з граніту прикрасять будь-який будинок як зсередини, так і зовні. Облицювання сходів гранітом надає дизайну будинку солідності і також свідчить про положення власника. Крім зовнішньої елегантності, гранітні сходи мають також значну практичність. Сходи з граніту довговічні і міцні, вони не бояться вологи або механічних ушкоджень, і навіть через багато років на них немає слідів потертості. Гранітні сходи не потрібно полірувати, фарбувати або використовувати скоби, кутники та інше, завдяки чому зберігається первинний вигляд виробу з натурального каменю. Шляхетні відтінки, яким володіють сходи з граніту і неперевершена краса самого каменю, подумки повертають вас до прадавньої екзотики лицарських замків.

Мармурові і гранітні сходи відмінно підходять до найрізноманітніших інтер’єрів, будь це паркет з натурального дерева, штучний камінь або підлоги зі штучного каменю. Сходи з натурального каменю характерні широким вибором кольорів, завдяки чому ви можете створювати різноманітні універсальні композиції з відповідних обраних матеріалів. Наявність величезного вибору кольорів і візерунків натурального каменю дозволять втілити будь-яку дизайнерську ідею.

Сходи з натурального каменю дійсно відрізняються більшою вартістю, але ви платите насамперед за надійність і довговічність, а також за неперевершений стиль і рівень, які вони надають вашому будинку. Унікальні по своєму візерункові, сходи з граніту і мармуру додадуть також ексклюзивності дизайну вашого будинку та інтер’єру. При цьому, сходи з каменю відмінно поєднуються з іншими елементами інтер’єру, надаючи дизайну в цілому яскравого, неперевершеного шарму та елегантності.

Кам’яні сходи — це дорого?

Багато хто вважає, що сходи з мармуру або сходи з граніту — це занадто дорого. Дійсно, це не дешево, але останнім часом сходи з натурального каменю вартують менше, ніж аналог з добротної деревини. А наскільки це довговічніше за деревину, запрошуємо Вас пересвідчитись до старих церков та храмів Львова.

В останні роки використання натурального граніту на сходи на вулиці стало займати лідируюче місце. Але багато хто, з-за дешевизни, купує та монтує керамічний граніт. Та як тільки починається дощ та слякіть починаються проблеми і у замовника. Напевно багато хто бачив сходи з керамічного граніту, вкриті різноманітними зеленими гумовими доріжками або чимось-ще. Таких прикладів досить багато. Справа в тім, що не дивлячись на те що виробники керамічного граніту пропонують так-звані смуги проти ковзання на плитках, у наших кліматичних умовах такі смуги мало чим допомагають. Як тільки наступають морози, перший сніг заліплює такі смуги, і сходинки стають дуже слизькими та небезпечними. І тоді замовники вимушені класти всілякі доріжки, які мало чим допомагають, при цьому псують увесь зовнішній вигляд сходів. При цьому керамічний граніт починає тріскатись вже на другий рік використання. Вирішити такі проблеми на довгі роки можна за допомогою натурального граніту. З цією метою використовується термооброблена фактура граніту. Поверхня каменю за шероховатістю така ж як асфальт. З допомогою такого граніту ніколи не буде слизько. При термообробці колір каменю стає більш сірим, ніж при поліруванні. Але ця проблема легко вирішується спеціальною рідиною, якої вистачає на декілька років. Така захисна рідина проявляє та підсилює колір каменю. Таким чином отримаємо шероховату текстуру, а колір — як у полірованого граніту.

Call Now Button