Що ми робимо з граніту і мармуру

Наші офіси і монтажники поруч з Вами: Одеса, Львів, Київ.

гранітна стільниця

Гранітні стільниці славляться своєю підвищеною міцністю і стійкістю до подряпин і забруднень. А також практичністю і невід′ємною стильністю і нотками аристократичності. Прекрасне доповнення до вашого інтер′єру.

Сходи з граніту та мармуру

Багато хто вважає, що сходи з мармуру або сходи з граніту – це занадто дорого. Дійсно – це не дешево, але останнім часом сходи з натурального каменю вартують менше, ніж аналог з добротної деревини. А наскільки це довговічніше за деревину, запрошуємо Вас пересвідчитись до старих церков та храмів Львова.

Гранітні плити

Гранітні плити набули широкого застосування серед великої кількості архітектурних споруд: фасади, стіни, цоколі, підлога, укладання доріжок, тротуарів і площ. Плити з граніту використовуються в облаштуванні як інтер’єрів, так і екстер’єрів.

 

Підвіконня з мармуру та граніту

Крім пререваги у зовнішньому вигляді порівняно з підвіконням із пластику, або деревини, підвіконня з граніту, або мармуру має ряд функціональних переваг: підвіконня з натурального каменю прослужить стільки ж, скільки буде стояти будівля, в якій воно встановлено; на підвіконні з мармуру, або підвіконні з граніту легко поновити поліровку у випадку механічного пошкодження.

Гранітна бруківка

Вас захоплюють широкі площі та вузенькі вулички старовинної Європи? Якщо так, тоді радимо Вам устелити подвір’я гранітною бруківкою, яка не страшиться морозів, води та суттєвих навантажень. Гранітна бруківка, це не тільки сірий та чорний камінь, яскраві орнаменти утворюють червоні, зелені, жовті граніти.

Фасади та вхідні групи

Фасад це одежа вашого будинку, або офісу – а по одежці зустрічають. Крім того, що гранітний фасад або мармуровий фасад має бути вражаючим, він повинен прослужити мінімум 50 років без капітального ремонту – така вимога будівельних норм України.

Гранітни плити мощення

Гранітні плити набули широкого застосування серед безлічі архітектурних споруд: фасади, стіни, цоколі, підлоги, укладання доріжок, тротуарів і площ. Плити з граніту використовуються в облаштуванні як інтер’єрів, так і екстер’єрів.

Стільниці з мармуру

Багато хто чув про ‘вередливий’ характер мармуру, про те що він забруднюється від найменшого дотику чая, або кави – дійсно, правда. Але передбачаючи це, ми пропонуємо стільниці з мармуру оброблені спеціальними хімікатами – гідрофобним розчином, що перешкоджає забрудненню, та проникненню вологи у матеріал.

Колота гранітна плитка

Колоту гранітну плитку, яка є відмінним лицювальним матеріалом для фасадів часто жартома називають гранітной “лапшой” , або гранітной соломкой. Проте, не дивлячись на свої призвіська – це один з найбільш довговічних фасадних матеріалів. Та це при більш ніж приємній ціні – 14 $/m2

Каміни з мармуру

В нашому розумінні мозаїка – це оздоблення, виконане маленькими квадратиками різнокольорового каміння. Така мозаїка називається флорентійською. Але на цьому види мозаїк не закінчуються: панно з використанням масивних деталей з каменю, а також витончені узори тонких ліній, що виконує верстат гідро абразивної різки – все це також мозаїки.

За допомогою обробки торців каменю досягається привабливий та довершений архітектурний вигляд всіх без винятку виробів з каменю. Фаска, або оброблений торець каменю на таких виробах як підвіконня або стільниця з граніту або мармуру є її головною архітектурною родзинкою.

Камін – це вогняне серце оселі, а вогонь у мармуровій оправі – це справжнє видовище. Якщо ви бажаєте прикрасити джерело тепла Вашої оселі коштовним камінням – звертайтесь до нас для облаштування та облицювання каміна мармуром.

Каміни з пісковика

При виробництві порталів з піщанику ми використовуємо Український камінь, що дозволяє зробити ціну каміна максимально прийнятною. Вартість таких камінних порталів не перевищує 1000 $.

Пам'ятники з граніту

Найкраще нашу пам’ять про близких може пронести крізь час пам’ятник з граніту або габбро. Пам’ятник з граніту або габбро – це не завжди дорого, прості в конструкції пам’ятники мають привабливу ціну, та естетику.

Різьба на камені барельєф

Різьба на камені – барельєф – один з найпопулярніших і поширених видів прикрас інтер’єрів будівель та декоративних виробів. Своїм корінням різьба на камені сягає часів Античної Греції. Барельєф це опукле зображенн будь-чого – наприклад, людських фігур, геометричних візерунків, квітів, тварин.

топки для каміна

Камінні топки складаються з колосників, пристроїв керування повітрям і скриньки для попелу. Закриті камінні топки є ефективним опалювальним засобом з можливістю регулювання процесу горіння від слабкого і більш тривалого до сильного, але швидкого.