Гранітні стільниці славляться своєю підвищеною міцністю і стійкістю до подряпин і забруднень. А також практичністю і невід′ємною стильністю і нотками аристократичності. Прекрасне доповнення до вашого інтер′єру.

Багато хто вважає, що сходи з мармуру або сходи з граніту – це занадто дорого. Дійсно – це не дешево, але останнім часом сходи з натурального каменю вартують менше, ніж аналог з добротної деревини. А наскільки це довговічніше за деревину, запрошуємо Вас пересвідчитись до старих церков та храмів Львова.

Крім пререваги у зовнішньому вигляді порівняно з підвіконням із пластику, або деревини, підвіконня з граніту, або мармуру має ряд функціональних переваг: підвіконня з натурального каменю прослужить стільки ж, скільки буде стояти будівля, в якій воно встановлено; на підвіконні з мармуру, або підвіконні з граніту легко поновити поліровку у випадку механічного пошкодження.

Вас захоплюють широкі площі та вузенькі вулички старовинної Європи? Якщо так, тоді радимо Вам устелити подвір’я гранітною бруківкою, яка не страшиться морозів, води та суттєвих навантажень. Гранітна бруківка, це не тільки сірий та чорний камінь, яскраві орнаменти утворюють червоні, зелені, жовті граніти.

Фасад це одежа вашого будинку, або офісу – а по одежці зустрічають. Крім того, що гранітний фасад або мармуровий фасад має бути вражаючим, він повинен прослужити мінімум 50 років без капітального ремонту – така вимога будівельних норм України.

Гранітні плити набули широкого застосування серед великої кількості архітектурних споруд: фасади, стіни, цоколі, підлога, укладання доріжок, тротуарів і площ. Плити з граніту використовуються в облаштуванні як інтер’єрів, так і екстер’єрів.

 

Колоту гранітну плитку, яка є відмінним лицювальним матеріалом для фасадів часто жартома називають гранітной “лапшой” , або гранітной соломкой. Проте, не дивлячись на свої призвіська – це один з найбільш довговічних фасадних матеріалів. Та це при більш ніж приємній ціні – 14 $/m2

hranitna-brekchiya

Гранітна брекчія послужить відмінною заміною гранітної плитки, при цьому ні скільки не поступаючись за якістю. Навпаки, використовуючи брекчію для укладання доріжок, можна досягти чудових дизайнерських рішень, і чудово прикрасити будь-який двір, алею, або сад.

Багато хто чув про ‘вередливий’ характер мармуру, про те що він забруднюється від найменшого дотику чая, або кави – дійсно, правда. Але передбачаючи це, ми пропонуємо стільниці з мармуру оброблені спеціальними хімікатами – гідрофобним розчином, що перешкоджає забрудненню, та проникненню вологи у матеріал.

Різьба на камені – барельєф – один з найпопулярніших і поширених видів прикрас інтер’єрів будівель та декоративних виробів. Своїм корінням різьба на камені сягає часів Античної Греції. Барельєф це опукле зображенн будь-чого – наприклад, людських фігур, геометричних візерунків, квітів, тварин.

В нашому розумінні мозаїка – це оздоблення, виконане маленькими квадратиками різнокольорового каміння. Така мозаїка називається флорентійською. Але на цьому види мозаїк не закінчуються: панно з використанням масивних деталей з каменю, а також витончені узори тонких ліній, що виконує верстат гідро абразивної різки – все це також мозаїки.

Полірування підлоги з мармуру або з граніту – відповідальна та складна задача з декількома технологічними етапами, у яких використовується різний алмазний інструмент та різноманітні хімічні засоби. Полірування підлог з каменю – задача для професіоналів.

За допомогою обробки торців каменю досягається привабливий та довершений архітектурний вигляд всіх без винятку виробів з каменю. Фаска, або оброблений торець каменю на таких виробах як підвіконня або стільниця з граніту або мармуру є її головною архітектурною родзинкою.

Найкраще нашу пам’ять про близких може пронести крізь час пам’ятник з граніту або габбро. Пам’ятник з граніту або габбро – це не завжди дорого, прості в конструкції пам’ятники мають привабливу ціну, та естетику.

Камін – це вогняне серце оселі, а вогонь у мармуровій оправі – це справжнє видовище. Якщо ви бажаєте прикрасити джерело тепла Вашої оселі коштовним камінням – звертайтесь до нас для облаштування та облицювання каміна мармуром.

Камінні топки складаються з колосників, пристроїв керування повітрям і скриньки для попелу. Закриті камінні топки є ефективним опалювальним засобом з можливістю регулювання процесу горіння від слабкого і більш тривалого до сильного, але швидкого.

При виробництві порталів з ??піщанику ми використовуємо Український камінь, що дозволяє зробити ціну каміна максимально прийнятною. Вартість таких камінних порталів не перевищує 1000 $.