Головна » Сходи з граніту

Купити гранітні сходи і сходинки

Сірі сходи з граніту

Сходи з Рахни-Полівського граніту “Pantera Grey”

Вартість комплекту деталей: 3750 грн/м²

Виконані нами гранітні сходи з неперевершеного Українського граніту Pantera Grey, який по своїй колористиці дуже схожий на мармур, здані в експлуатацію 20 березня 2012 року. Всі гранітні сходові марші мають плавний вигін по боковому торцю, відповідно до якого виконані всі гранітні сходинки. Ще однією специфікою даних гранітних сходів є те, що кожна підсходина нахилена до гранітних сходин під одним кутом, що значно ускладнило задачу монтажу гранітних виробів. Проте, спеціалісти нашої компанії гідно виконали цю задачу.

Природня текстура граніту Pantera Grey робить його дуже привабливим, та не схожим на більшість Українських гранітів. Кришталеві прожилки роблять схожим цей граніт на мармур темних порід. Однак за своїм складом цей камінь складається на 70% з сілікату, що робить його твердим та зносостійким – як і личить граніту.

Сходи з Покостівського граніту “Grey Ukraine”

Вартість одного м² сходів з Покостівського граніту склала 4010 грн. Саме стільки, або дорожче коштує 1 м² мармуру в заготівлі. А застосовуючи Український граніт за ці ж гроші можна отримати готові сходи з каменю.

Сходи з Софіївського граніту “Skifiya Gold”

Вартість комплекту деталей: 4870 грн/м²

Зверніть увагу, що підсходинка стикується зі сходиною під кутом, що дозволяє заощадити на граніті за рахунок того, що під щаблем з’являється простір, що дозволяє не робити велике нависання, і сприяє зручному пересуванню по сходах.

Чобіток служить для захисту стін від забруднення під час вологого прибирання сходів з граніту. Під тим же нахилом, що і підсходинка, виготовлявся і чобіток. Гармонійне поєднання нахилу підсходинки та чобітка додає сходам більш витончений і елегантний вигляд.

На межі сходинок та чобітків наносилася полірована фаска під кутом 45 градусів. Сходи з Софіївського граніту з даною фаскою має сучасний вигляд, що дозволяє вписати такі сходи в будь-який інтер’єрний стиль.

Основою для даних сходів служив металевий каркас, кожна сходина якого виготовлялася з монолітного залізобетону. При ходьбі по такій конструкції відчувалися значні коливання, що несприятливо впливало як на саму конструкцію, так і на будинок в цілому. Після установки всіх гранітних елементів, каркас отримав додаткове навантаження (близько 1800 кг), що дозволило заглушити вібрації і запобігло їх появі в подальшому.

Червоні сходи з граніту

Сходи з Дідковицького граніту “Star of Ukraine”

Вартість комплекту деталей: 4530 грн/м²

Дідковицький граніт має червоно-коричневий відтінок в полірованому вигляді. При термообробці світлові здатності поверхні змінюються і відтінок граніту висвітлюється. Незалежно від виду обробки поверхні, сходи з граніту гармонійно поєднуються з цегляним фасадом будівлі. Сходи та горизонтальні елементи майданчика виконані з матеріалу товщиною 30 мм. Товщина чобітків, підсходинок і плитки – 20 мм.

Елементи сходів мають поліровані торці і зняті фаски в 3 мм. Все це дозволяє домогтися приємного візуального сприйняття.

Сходи з Токівського граніту «Carpazi»

Для реалізації цього проекту за основу був узятий червоно-коричневий граніт Токівського родовища. Даний мінерал є одним з найбільш твердих Українських гранітів. Вартість одного квадратного метра склала 3560 грн.

Парадні сходи з Токівського граніту для приватного будинку

Нижче представлений ще один проект з граніту Carpazi. Вартість одного квадратного метра склала 3280 грн.

Чорні сходи

Сходи з Добринського лабрадориту (з підсвічуванням)

Ціна такої сходи «під ключ» (з урахуванням каменю, роботи, будматеріалів): 6930 грн/м²

Call Now Button