Головна » Підвіконня з граніту

Підвіконня з граніту

Гранітні підвіконня — це максимально надійно і дуже елегантно. А якщо застосовувати для їх виготовлення граніти українських родовищ, отримаємо надзвичайно доступну ціну! Зауважимо, що саме граніт відмінно себе поводять в якості як внутрішніх, так і зовнішніх підвіконь. Їх часто називають відливами тому, що, крім декоративної, вони виконують і захисну функцію. Відводять потоки води під час дощу від зовнішніх стін.

Гранітні підвіконня: заміри, виготовлення, монтаж

Якщо ви вже остаточно вирішили купити надійні гранітні підвіконня, Вам можна просто зателефонувати нам: +38 (097) 907-31-49 і продиктувати приблизні їх розміри і кількість. Цих даних нам цілком достатньо для досить точного визначення їх вартості. Ми також розрахуємо вам ціну гранітних підвіконь в різній товщині каменю. Зазвичай їх виготовляють з плит товщиною 3 або 2 сантиметри. Як безпосередній виробник продукції з граніту, ми гарантуємо, що якість продукції відповідає європейському стандарту EN 1469 (вироби з натурального каменю).

Для вашої зручності ми можемо зустрітися з Вами в одному з наших виставкових салонів в Києві, Львові та Одесі для узгодження кольору граніту і підписання договору. Якщо ж Ви знаходитесь досить далеко, і особиста зустріч утруднена, то для узгодження виду каменю ми можемо відправити вам електронне фото гранітних слябів, а також його зразки кур’єрською службою.

Після узгодження виду граніту та затвердження попереднього кошторису можливі 2 варіанти нашої взаємодії:

  1. Ми можемо надати повний комплекс послуг: заміри, виробництво і монтаж гранітних підвіконь. При такій співпраці на вимірювання виробів приїжджають наші установники, які в подальшому будуть проводити монтаж підвіконь. В цьому випадку ми оформляємо Договір Підряду. І тоді всі монтажні клопоти (перевезення і розвантаження підвіконь і будівельних матеріалів, перевірка якості монтажних робіт, прибирання) лягають на наші плечі.
  2. Ви хочете купити гранітні підвіконня без монтажних робіт, і встановити їх самостійно. У цьому випадку ми з Вами підписуємо Договір Поставки. За Вашим вибором Ви можете забрати готову продукцію у нас з виробництва в Житомирській області. Або ми можемо зробити доставку прямо до порогу вашого будинку в будь-якому населеному пункті України!

Ціна підвіконь з граніту

Зауважимо і похвалимося: ціна підвіконь з українських гранітів значно доступніша, ніж з імпортних аналогів. І це при тому, що граніт набагато перевершує інші камені по зносостійкості і міцності!

Ціна гранітних підвіконь довжиною 122 см, шириною 30 см (EUR за шт.)
Тип передніх кутів Фаска Товщина, мм Сірий граніт Grey Ukraine Чорний камінь Irina Blue Коричневий граніт Star of Ukraine
1 Гострі кути 45 град. 5 мм 30 30,9 31,5 32,4
2 45 град. 5 мм 20 27,9 28,5 29,1
3 А 30 32,1 32,7 33,6
4 А 20 30,2 30,8 31,4
5 H 30 43,7 44,4 45,3
6 Округлені кути 45 град. 5 мм 30 38,4 39,0 39,9
7 45 град. 5 мм 20 35,4 36,0 36,6
8 А 30 39,6 40,2 41,1
9 А 20 37,7 38,3 38,9
10 H 30 51,2 51,9 52,8

Як ми доставляємо підвіконня

Завдяки великому досвіду роботи з каменем з 2007 року і декільком розбитим підвіконням деякими службами доставки, ми все-таки навчилися доставляти навіть одне-єдине гранітне підвіконня в будь-яку точку України.

Упаковка одного підвіконня з каменю
Упаковка кам'яних підвіконь

Поділимося секретом: найзручнішим і економним способом перевезення продукції з каменю є доставка попутними вантажними машинами. Ввічливим замовникам ми знаходимо такий попутний транспорт абсолютно безкоштовно, тобто в подарунок.

Переваги гранітних підвіконь

  • Залишаються в первозданному вигляді, незважаючи на постійне перебування під прямими сонячними променями, чого явно не вистачає підвіконням з ПВХ.
  • Абсолютна морозостійкість. Можна застосовувати як в інтер’єрі, так і на фасаді.
  • Полірована поверхня дуже гладка, її легко очищати. Забруднити граніт в принципі важко, адже це природне скло.
  • Взагалі не вбирають вологу. У порівнянні з деревом і пористим каменем — просто вічні.
  • Текстура природного граніту унікальна. Кристали каменю не будуть однакові на двох підвіконнях.
  • Абсолютно байдужі навіть до найвищих температур. Якщо в кухні є гранітне підвіконня — сміливо ставте на нього гарячу сковорідку.
  • У великих і широких гранітних підвіконнях легко і красиво виготовляють отвори або щілини для подачі теплого повітря на скло. Таке інженерне рішення запобігає запотіванню вікон взимку.

Де купити гранітні підвіконня?

Call Now Button