Головна » Балясини

Гранітні балясини

Балясини з жовтого граніту

Гранітні балясини — найкращий варіант при пошуку рішення оформлення вхідної групи або внутрішнього дворика вашого будинку. На відміну від залізобетонних балясин, Вам ніколи не доведеться ремонтувати тріщини, заповнювати стики, ущільнювати або фарбувати наші балясини з граніту. Вони більш стійкі до умов навколишнього середовища, не піддаються корозії, як металеві конструкції, не поглинають воду, як залізобетонні і прослужать Вам довгі роки.

Балясини з граніту — архітектурні елементи для внутрішнього і зовнішнього використання в комерційних і житлових проектах, в тому числі готелях, торгових центрах і, звичайно, в приватних  житлових будинках. Перила, балясини і парапет можна використовувати в саду або на галявині, патіо або терасі. Гранітні балясини та перила також можуть бути використаний і для створення балконів, розмежувати внутрішній двір або патіо або відокремити терасу в саду з газоном.

Балясини з натурального каменю відомі людству ще з давніх часів. Найбільш ранні приклади, показані на барельєфах, що представляють ассирійські палаци, де вони були елементами вікон, балконів тощо. Як архітектурний елемента балясини не були відомі грекам або римлянам, але балясини у формі ніжок стільців і столів, представлені в римських барельєфах, де оригінальні ніжки різних форм та моделей виготовлялися на тогочасних токарних верстатах.

Зовнішні балясини з граніту сірої селекції

Вартість такої фігурної балясини становить 80 € /шт

Вартість продукції

Балясини з українського граніту, поліровані (ціна EUR/шт)
Довжина Діаметр
150 мм 180 мм 200 мм
500 мм 45 52 58
600 мм 54 65 70
700 мм 63 82 88
800 мм 70 84 91
900 мм 77 92 99
1000 мм 90 105 115

Приклади балясин

Call Now Button