Главная » Балясини

Гранітні балясини

Балясини з жовтого граніту

Гранітні балясини — найкращий варіант при пошуку рішення оформлення вхідної групи або внутрішнього дворика вашого будинку. На відміну від залізобетонних балясин, Вам ніколи не доведеться ремонтувати тріщини, заповнювати стики, ущільнювати або фарбувати наші балясини з граніту. Вони більш стійкі до умов навколишнього середовища, не піддаються корозії, як металеві конструкції, не поглинають воду, як залізобетонні і прослужать Вам довгі роки.

Балясини з граніту — архітектурні елементи для внутрішнього і зовнішнього використання в комерційних і житлових проектах, в тому числі готелях, торгових центрах і, звичайно, в приватних  житлових будинках. Перила, балясини і парапет можна використовувати в саду або на галявині, патіо або терасі. Гранітні балясини та перила також можуть бути використаний і для створення балконів, розмежувати внутрішній двір або патіо або відокремити терасу в саду з газоном.

Балясини з натурального каменя відомі людству ще з давніх часів. Найбільш ранні приклади, показані на барельєфах, що представляють ассірійські палаци, де вони були елементами вікон, балконів тощо. Як архітектурний елемента балясини не були відомі грекам або римлянам, але балясини у формі ніжок стільців і столів, представлені в римських барельєфах, де оригінальні ніжки різних форм та моделей виготовлялися на тогочасних токарних верстатах.

Зовнішні балясини з граніту сірої селекції

Вартість такої фігурної балясини становить 80 € /шт

Call Now Button