Головна » Вироби з каменю » Фасади та вхідні групи

Фасади та вхідні групи

Готові фасади й інтер’єри – ще один напрямок діяльності компанії ГРАНЕКС

Фасади будинків з граніту є прекрасним інженерним рішенням. Виготовлення фасадів усього 12 мм завширшки буде гарантувати винятковий захист будівлі. Фасади з граніту відповідають усім міжнародним нормам, забезпечуючи належну водостійкість, стійкість до температур та кліматичних умов. Фасади будинків мають практичну нульову пористість, завдяки чому вони не будуть заростати мохом, поглинати пил і забруднення навколишнього середовища. Фасади будинків також стійкі до кислот і лугів, навіть за умов їх підвищеної концентрації. Поліровані фасади будинків володіють ефективним самоочищенням.

Фасади з каменю непроникні і стійкі до дії світла і ультрафіолетового опромінення. Фасади з каменю володіють неповторним візерунком, зернистістю та кольорами, які залишатимуться незмінними з плином часу. Фасади з граніту додаватимуть будівлі вишуканого та респектабельного вигляду. Володіючи міцністю та довговічністю, фасади з граніту стануть також надійною частиною будівлі.

Фасади з мармуру відрізняються яскравішими та контрастнішими візерунками та широкою гамою кольорів. Фасади з мармуру чудово поєднуватимуться з іншими елементами дизайну будівлі та гармонійно доповнюватимуть його. Міцність та стійкість мармуру до змін навколишнього середовища та довговічність роблять фасади з мармуру чудовим вибором для будівель, які хочуть відрізнятися вишуканістю і респектабельністю.

Компанія ГРАНЕКС пропонує придбати фасади з граніту і мармуру у Львові, Хмельницькому, Тернополі, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Ужгороді, Луцьку.

Вентильовані фасади можуть бути встановлені як на малих, так і на великих будинках, завдяки незліченним перевагам, якими вони володіють. Вентильовані фасади пропонують широкий вибір кольорів, розмірів та способів обробки поверхні, різноманітністю матеріалів, серед яких фасади з граніту, фасади з мармуру, або за допомогою склеювання матеріалів. Вентильовані фасади будинків володіють структурою, яка може бути прекрасно інтегрована з несучими стінами і дверима та віконними рамами.

Монтаж фасадів відбувається за новими методами, які призвели до покращення системи кріплення до цегляної стіни і, таким чином роблять установку безпечнішою.

Вентильовані фасади забезпечують також економію енергії, таким чином, що одна частина між несучою стіною та покриттям використовується в якості ізолюючого шару, щоб уникнути температурних містків і втрати тепла в холодну пору року. Інша частина залишається вільною, завдяки чому вентильовані фасади сприятимуть зниженню температури в теплу пору.

Вентильовані фасади завдяки своїй вентиляції виключають конденсацію вологи, яка виходить з середини будівлі, що також сприятиме відсутності цвілі на стінах будинків. Вентильовані фасади також значно покращують звукоізоляцію.

В повітряному зазорі, який створюють вентильовані фасади зі стінами будинків, можна передбачити місце для необхідних установок. Вентильовані фасади це високо-технологічні структури, які чудово поєднується з елегантною кам’яного матеріалу.

Гранітні фасади мають бути вражаючими, вони повинні прослужити мінімум 50 років без капітального ремонту – така вимога будівельних норм України. Гранітні фасади дозволяють проходити волозі із середини будівлі у зовнішній простір, не накопичуючись у середині будівельних конструкцій.

При будівництві приватного будинку, або офісної будівлі кожен забудовник намагається зробити фасади будинків не тільки красивими, але і індивідуальними. Надати будь-якому будинку індивідуальності допоможе правильно підібраний камінь, з якого робляться фасади будинків. Фаворитами в облицюванні фасаду є фасади з граніту і фасади з мармуру. Облицювання фасадів натуральним каменем використовується в будівництві не одну тисячу років. Підтвердженням тому служать чудові пам’ятки архітектури, садиби, палаци, фасади будинків. Вони захоплюють нас красою, строгістю і непорушністю. Виготовлення фасадів найчастіше відбувається з граніту та мармуру. Використовувати фасади з натурального каменю задоволення не дешеве, але воно того варте. Краса будинку, яку створюють фасади з натурального каменю, зовні впливає і на обстановку всередині будинку, такий будинок екологічний, довговічний, комфортний. Ці природні камені як і фасади з граніту та фасади з мармуру не втратили свою привабливість за довгі роки їх використання, незважаючи на те, що їм доводиться витримувати непросту конкуренцію з новими облицювальними матеріалами.

Для тих, хто вибирає фасади з натурального каменю, на першому місці стоїть естетичне задоволення, яке отримує від його споглядання, не менш важливим фактором є і фізико-механічні властивості природних каменів. Звичайно облицювання фасадів натуральним каменем, задоволення не з дешевих, але воно того варте. Облицювання фасадів мармуром і гранітом не залишиться не поміченим, адже все дане нам природою не потребує додаткової ретуші або коригування, натуральний камінь гарний і шляхетний сам по собі. Прикладами тому є сучасні палаци і садиби не тільки в Україні, а й у Франції, Італії, Німеччини, які використовували облицювання фасадів. Облицювання фасадів каменем, є гарантією, що такий будинок простоїть століття, крім своєї природної краси, натуральний камінь, такий як мармур або граніт, непогано поєднується з низкою інших оздоблювальних матеріалів таких як дерево, метал, пластик, крім того у природного каменю відмінна адгезія. Фасади з натурального каменю мають ряд своїх складнощів при установці. Фасади з каменю досить складні у виконанні, значно збільшують конструкцію будинку, тому облицювання гранітом або облицювання мармуром не обов’язково повинна покривати, всю фасадну частину будинку, іноді достатньо виконати облицювання каменем цоколя або першого поверху. Крім того облицювання фасадів гранітом, повинно виконуватися висококваліфікованими спеціалістами, результатом якісної роботи є фасад, граніт на якому буде радувати своєю красою не одне покоління.

Взагалі фасади з натурального каменю можуть прикрашати будинок виконаний в тому або іншому стилі. Але зовсім не обов’язково, що б це був «середньовічний замок» або «палац», оскільки фасади з мармуру або фасади з граніту, що несуть у собі шляхетність природи самі по собі здатні задати тон будь-якого типу будівлі. Крім того, існують цікаві факти з науки лікування природними каменями, які говорять про якийсь магнетизм і позитивної енергії яку вони в собі несуть, можна навіть скептично до цього ставитися, але думка про те, що матеріал, з якого зроблені фасади будинків є витвір рук природи, повинна надавати сил і впевненості, оскільки будь-який природний матеріал благотворно впливає на людину. Якщо абстрагуватися від внутрішніх відчуттів, то хотілося б більш детально зупинитися на найбільш популярні види натурального каменю, з якого відбувається виготовлення фасадів.

Фасади з мармуру, світлоносного каменю, вражаючої краси, впродовж довгих років не залишають нікого байдужими. Цей камінь досить легко обробляється, але фасади з мармуру надзвичайно чутливі до агресивної дії. Облицювання фасадів мармуром вражає своєю красою навіть найбільш вимогливих людей, оскільки мармур часто буває різних кольорів і візерунків. Якщо виготовлення фасадів здійснюється з граніту, ви можете не турбуватися про його властивості, фасади з граніту є найміцнішими і надійними, оскільки сам граніт є вічним каменем, морозостійким, мало стирається і водопроникним. Облицювання фасаду гранітом естетична краса. Якщо виготовлення фасадів відбувається з граніту, то цей камінь надійний захисник ваших стін, від будь-якої негоди. Водонепроникність і стійкість до морозів і бруду збереже фасади будинків на десятки років, і вам не буде потрібно проводити ремонт або його оновлення. Фасади з натурального каменю краще робити з сортів каменя мають поліровану поверхню.

Навісні вентильовані фасади: фасади з граніту

Всезростаючою популярністю користуються у багатьох забудовників і власників нерухомості навісні вентильовані фасади. Вентильовані фасади, які становлять зовнішні декоративно-захисні конструкції, не фіксуються до зовнішніх стін будинків звичним для нас клейовим способом. Замість цього навісні вентильовані фасади монтуються на спеціальні вертикальні, а іноді й горизонтальні металоконструкції.

До такого лицювального покриття, як вентильовані фасади, пред’являються особливі вимоги. Вентильовані фасади повинні відповідати складним погодно-кліматичним умовам, характерним для суворого клімату, і бути стійким до особливих ушкоджувальних чинників, характерних лише для мегаполісів. До таких належать: смог, кислотні дощі, попадання на стіни будинків залишків різних нафтопродуктів (бензину, мазуту, солярки), а так само їдких речовин і солі, що використовуються в зимовий час для боротьби з ожеледицею. Крім того, вентильовані фасади повинні органічно вписуватися в архітектурний ансамбль того району, в якому розташоване споруджений або будівель, що реставруються.

Навісні вентильовані фасади, пропоновані сучасним будівельним ринком, відповідають тій чи іншій частині пропонованих вимог. Проте лише вентильовані фасади, облицювання яких виконане з натурального каменю, здатний задовольнити абсолютно всім, у тому числі і дизайнерським, запитам.

Серед стародавніх архітектурних пам’яток, якими так багатий Львів та міста Західної України, можна побачити безліч будівель, які прикрашають фасади з граніту. Зрозуміло, такі фасади з граніту створюються за старовинними технологіями, і прослужили вірою і правдою не одне століття.

На допомогу людині в будівництві та реставрації будівель практично будь-якої поверховості приходять принципово нові навісні вентильовані фасади, облицювання яких цілком може бути виконане з натуральних кам’яних плит, виточених з різних порід. Для зовнішньої обробки різних будівель в різні часи і в різних країнах використовувалися туф, мармур, вапняк, черепашник, доломіт, травертин. Тим не менш, фасади з граніту зарекомендували себе найкращим чином серед інших різновидів облицювальних матеріалів.

Здавалося б, громіздкі і масивні гранітні плити навряд чи здатні стати частиною такої незвичайної конструкції, як навісні фасадні системи. Проте докладне вивчення та інженерні розрахунки, проведені вченими, показали, що більшість зовнішніх стін уже існуючих або новозведених будинків цілком здатні витримати вентильований фасад, облицювання якого складається з гранітних плит.

Зрозуміло, щоб створити гранітні навісні фасади необхідні ретельні розрахунки і створення спеціальних тонких кам’яних плит, а так само усталеної системи кріплень. Вартість такого проекту може виявитися чималою, але і результат здатний перевершити всілякі очікування: краса, міцність і солідність граніту перетворить звичайний будинок у справжні царські кам’яні палати!

Call Now Button