Главная » Натуральний граніт

Шукаєте, де можна купити граніт від виробника?

Наше виробництво знаходиться в Житомирській області — поблизу основних гранітних кар’єрів. Наші виставкові галереї поруч з Вами! Саме така схема роботи дозволяє нашій компанії виробляти продукцію з граніту так, щоб Ви могли купити їх за максимально комфортною ціною.

Наші виставкові салони знаходяться в містах:

– Київ: вул. Васильківська 20 — прямо біля станції метро. Там Ви можете ознайомитись із зразками каменю, і замовити розрахунок гранітних стільниць.

– Одеса: вул. Отамана Головатого 149 — в 10–15 хвилинах їзди від Потьомкінських сходів. Однак Вам не обов’язково їхати до нас в офіс. Прорахунок вартості виробів з граніту ми можемо зробити, якщо Ви звернетеся до нас за телефоном: +38.067.31.31.346, або відправите ескізи на Viber.

– Львів: вул. Варшавська 136 — 10 хвилин їзди від Львівського Оперного театру.

Наша компанія працює з 2007 року. Ми виробляємо не тільки вироби, а й виконуємо їх монтаж. Тому дуже добре знаємо, що таке геометрія гранітних виробів, і як вона впливає на кінцеву установку.

Граніт Українських родовищ

Багато століть тому одному знаменитому зодчому поставили запитання: «Як Ви створюєте свої шедеври з каменю?». Відповідь була геніальною і простою: «Я відсікаю від брили каменю все зайве!».

І він був абсолютно прав. Головне не те, де видобувається камінь, а як, і на скільки відповідально і професійно його обробляють. Ми працюємо з багатьма Українськими гранітними кар’єрами. І протягом усієї своєї роботи успішно ламаємо помилковий стереотип про те, що граніт в Україні тільки сірий і чорний. У наших салонах Ви знайдете жовтий і зелений граніт. І прекрасні лабрадорити, які багато хто помилково називає гранітом. Нижче представлені двадцять основних кольорів Українського граніту, з якими Ми постійно працюємо. А для підтвердження того, наскільки комфортно можна купити ці граніти, вказані ціни на поліровану плитку 600*300*20:

Гранітні стільниці — купити від виробника

Україна — одна з небагатьох країн, де можна купити гранітні стільниці вигідніше, навіть у порівнянні з мармуровими або кварцовими. Будівельники і архітектори західних країн віддають перевагу граніту для стільниць. Однак там він коштує значно дорожче штучного каменю і мармуру. В Україні, через велику кількість цього природного каменю, Ми можемо Вам запропонувати купити стільниці з граніту за вкрай приємними цінами!

Ціна вказана на стільниці з українського граніту, товщиною 3 см і шириною до 70 см

Купити гранітні сляби

Гранітні сляби висотою 70 см — це максимально вигідний матеріал.

  1. Наприклад, стандартна сходинка має ширину 30–35 см. Це дозволяє розмістити на один сляб 2 ступені з найменшим відходом.
  2. 90% стільниць мають ширину до 70 см. Нашим партнерам — каменеобробникам і монтажникам залишається тільки нанести фаску, зробити вирізи під мийку і плиту — і стільниця готова! Ми допомагаємо нашим партнерам і клієнтам, і даємо повноцінну інформацію про те, як встановити стільницю з граніту.
  3. 100% підвіконь мають ширину в межах 70 см. Ви можете купити гранітні сляби і прямо на будівельному майданчику виготовити підвіконня. А можете замовити у нас готові підвіконня, і вони приїдуть до вас з фасками, в дерев’яній упаковці, в будь-яку точку України і Європи.

Граніт Skifiya Gold (Софіївський)

Сляби з жовтого граніту Софіївський (Skifiya Gold)

Ціна за сляб 2 см – 42 € /м2

Ціна за сляб 3 см – 50 € /м2

Граніт Pantera Grey (Рахни-Польові)

Сляб з темно-сірого Рахни-Полівського граніту "Pantera Grey"

Ціна за сляб 2 см – 42 € /м2

Ціна за сляб 3 см – 50 € /м2

Граніт Star of Ukraine (Дідковичі)

Сляби з коричневого граніту Дідковичі (Star of Ukraine)

Ціна за сляб 2 см – 50 € /м2

Ціна за сляб 3 см – 54 € /м2

Граніт Rosso Santiago (Капустянський)

Сляб з червоного граніту Капустянський (Rosso Santiago)

Ціна за сляб 2 см – 38 € /м2

Ціна за сляб 3 см – 45 € /м2

Лабрадорит Galactic Blue (Добринь)

Сляб з сіро-синього лабрадориту Добринь (Galactic Blue)

Ціна за сляб 2 см – 42 € /м2

Ціна за сляб 3 см – 48 € /м2

Лабрадорит Irina Blue (Осники)

Сляби з сіро-зеленого лабрадориту Осникі (Irina Blue)

Ціна за сляб 2 см – 37 € /м2

Ціна за сляб 3 см – 41 € /м2

Купити гранітну бруківку колоту

Ми на ділі підтверджуємо: купуючи гранітну бруківку, Ви робите інвестиції. Купуючи цементну тротуарну плитку — Ви терпите витрати! Просто зверніть увагу на те, як виглядає цементна бруківка після 10 років експлуатації і гранітна. Ми впевнені, Ви зробите правильний вибір! А ціна на колоту бруківку з Українського граніту зробить покупку ще більш приємною:

Купити гранітну бруківку пиляну

Пиляна з усіх боків бруківка з граніту необхідна там, де потрібно зробити ходьбу по ній максимально комфортною. У порівнянні з колотою, пиляна бруківка має рівний верх, і такі ж рівні краї. Лицьова сторона оброблена полум’ям температурою понад 1000 градусів. Від цього, таку гранітну бруківку часто називають термообробленою, або повнопиляною. Ціна такої бруківки аж ніяк не велика. Для прикладу Ми вказали її вартість в товщині 5 см і 3 см. Для мощення пішохідних зон цілком достатньо 3-сантиметрової товщини граніту. Якщо ж планується проїзд автомобілів по такій бруківці, а купити її Ви плануєте за тією ж вигідною ціною, необхідна бетонна основа товщиною 7–10 см. Це забезпечить рівну якісну дорогу на багато десятиліть.

Бруківка гранітна пиляна Grey Ukraine 20x10

20x10x3 – 22.5 € /м2

20x10x5 – 27.6 € /м2

Гранітна бруківка пиляна Maroon Black 20х10

20x10x3 – 25 € /м2

20x10x5 – 30 € /м2

Бруківка пиляна Габро 20x10

20x10x3 – 20.7 € /м2

20x10x5 – 25.9 € /м2

Український лабрадорит, який часто називають гранітом

Лабрадорит українських родовищ користується величезним попитом у США та Західній Європі. Більш того, вироби з нього виробляють наші колеги з Китаю та Італії, потім їх успішно купують жителі Північної Америки.

Ціна плитки полірованої 600x300x20 мм

Сходи з граніту

Подивіться наші роботи, щоб оцінити, як будуть виглядати Ваші гранітні сходи.

Сходи з сірого граніту Pantera Grey

Сходи з сірого граніту Pantera Grey

Сходи з балясинами з жовтого граніту Skifiya Gold

Сходи з балясинами з жовтого граніту Skifiya Gold

Сходи з жовтого граніту Skifiya Gold

Сходи з жовтого граніту Skifiya Gold

Купуючи граніт, Ви робите правильні інвестиції!

Call Now Buttonпозвонить в GRANEX