Головна » Бруківка колота

Колота гранітна бруківка

Відображаються усі з 21 результату

Бруківка гранітна колота

Упаковка колотої гранітної бруківки Покост 10x10x5

Граніт — міцний і довговічний матеріал, який широко використовується в ландшафтному дизайні. Гранітна бруківка колотого типу відмінно себе проявляє в якості дорожнього і тротуарного покриття, оскільки не затримує вологу, може витримувати великі навантаження і служить довго. У європейській будівельній індустрії вона є символом респектабельності, краси і престижності. Завдяки оптимальному співвідношенню ціни і якості бруківка гранітна знаходиться на першому місці серед матеріалів для мощення і ландшафтного напрямку в дизайні.

Як роблять повноколоту гранітну бруківку

Виробництво повно-колотої бруківки не є надто складним і витратним за часом, що позначається на собівартості готового продукту. За допомогою потужних портальних гідравлічних пресів, які розвивають зусилля до 160 тонн, великі кам’яні брили колються на більш дрібні. Тільки після цього майстри на консольних пресах, із зусиллям до 40 тонн, надають їм форму і правильні розмірні параметри, відповідно до встановлених вимог. Гранітна бруківка під замовлення проводиться за такою ж технологією, але з застосуванням індивідуальних вимог стосовно форми, розмірів, товщини і інших критеріїв. Наприклад, один із стандартних розмірів гранітної бруківки — 15×15 см з товщиною 15 см, однак, для оптимізації витрат на транспортування і укладання, під-замовлення можна виконати бруківку з розмірами: 15×15×10 — тобто товщиною 10 см.

Скільки важить така гранітна бруківка

В 1 м² бруківки колотого типу, розміром 10×10 см вміщається 81 штука — по суті, це квадрат 9 на 9 каменів з проміжками по 1 см, які при укладанні засипаються цементно-піщаної сумішшю з метою забезпечення міцності. Таким чином 1 м² гранітних каменів 10×10×10 з Габро важить 250 кг, а тому, 4 м² такої бруківки буде важити одну тонну.

Зверніть увагу, що червоний граніт має меншу щільність у порівнянні з чорним. За рахунок цього в 1 тонну поміщається 4,5 м² бруківки.

Як упакована бруківка гранітна та як її перевозити

Упаковка червоної колотої гранітної бруківки

Готова гранітна бруківка фасується в міцні мішки з поліпропілену — так звані біг-беги. Їх можна легко і зручно перевозити у вантажному транспорті, єдине, що потрібно не забувати, що біг-беги з гранітною бруківкою завантажуються тільки в машини з вертикальним завантаженням. Під час перевезення гранітної бруківки важливо правильно підібрати транспортний засіб, виходячи з ваги придбаної продукції. Наприклад, 22 тонни бруківки Габро 10×10×10 — це 88 м². Однак червоною або сірою гранітної бруківки, того ж розміру в машину, вантажопідйомністю 22 тонни, поміститься вже не менше 100 м².

Ціна гранітної бруківки

Бруківка гранітна колота 10х10х10 в біг-бегу

Гранітна бруківка колота за вартістю є найбільш бюджетної і вигідною, на відміну від інших її видів. Це пов’язано з відносною легкістю технології виробництва і собівартістю самого продукту. Наприклад, найбільш вигідною в виготовленні і транспортуванні вважається бруківка, вироблена товщиною 5 см. В 1 тонну поміщається 7–7,5 м² площі гранітних каменів Габро розміром 10×10×5. Проте загальна вартість виходить майже такої самої, як при товщині 10 см. За рахунок цього купити гранітну бруківку колотого типу розміром 10×10×5 можна майже в 2 рази дешевше, ніж формат 10×10×10.

Які бувають розміри колотої гранітної бруківки

Популярні формати:

  • 10×10×10;
  • 5×5×5;
  • 10×10×5 — на етапі виробництва кожен камінь з лицьового боку має по 10 см, в той час як товщина становить 5 см.

Гранітна бруківка в Україні виробляється кількох стандартизованих розмірів:

Зверніть увагу, що тротуарна плитка з граніту колотого типу проводиться з розбіжність у розмірах +/−10 мм. Тобто, один камінь може бути розміром 9х9 см, а інший 11×11 см.

https://youtu.be/0shg3lSpAJ4

Для досягнення правильних геометричних розмірів проводиться бруківка пилено-колота. Її виготовлення здійснюється в два етапи: розпил і кілочка граніту. Як і під час виробництва бруківки пиляної, гранітний блок попередньо ріжеться на однакові довгасті стрижні перетином 10×10 або будь-яким іншим — наприклад 20×10 см. Тільки потім, кожен стрижень колють на частини товщиною 5 см. За рахунок цього — коли ножі преса прилягають до рівних, пиляних граней, бруківка виходить більш рівною, що дозволяє отримати рівні шви при укладанні.

Незалежно від того, віддасте Ви перевагу класичному колотому типу або Вам виявиться більше до душі пиляна бруківка — в будь-якому випадку ви приймаєте правильне рішення. Такий вид матеріалів для мощення і ландшафтного дизайну ідеально впишеться в загальну картину будь-якого двору чи вулиці, забезпечивши не тільки естетику, а й довговічність дорожнього покриття. Замовити гранітну бруківку в відповідно до діючих стандартів якості EN 1469, широкому асортименті кольорів та розмірів, можна безпосередньо у виробника «GRANEX» за вигідними цінами та зі зручною доставкою.

Характеристики та ціна колотої гранітної бруківки Покостівського родовища

ФорматЦіна EUR/м²Кількість штук в 1 м²Кількість м² в 1 тонні
10×10×1016,2 €814,6
10×10×58,1 €819,1
20×10×59,8 €458,2
20×10×1019,8 €454,1
5×5×58,2 €28910,3
7×7×712,9 €1696,4

Покращена колота бруківка (з рівними краями)

Укладання колотої бруківки

Call Now Button