Головна » Енциклопедія. Граніт та мармур.

Енциклопедія. Граніт та мармур.

Сучасна індустрія будматеріалів по праву може вважатися одним з найбільш швидко розвиваючих. Сьогодні впевнено орієнтуватися в зростаючій номенклатурі будівельних товарів може тільки фахівець. Рядовим споживачам залишається тільки порівнювати численні пропозиції і намагатися визначити, які ж розрекламовані новинки допоможуть втілити в життя задуманий інтер’єр будинку або офісу.

Однак є матеріали, актуальність яких обчислюється тисячоліттями, а надійність і довговічність перевірена найбільшими архітекторами сучасності і минулих епох. На відміну від синтетичних продуктів сучасних технологій, натуральний камінь здатний створити у домі позитивну ауру, привнести в нього відчуття упевненості і захищеності. Недарма з давніх-давен камінь був для людини символом стабільності і престижу; мармур і граніт використовували для будівництва та оздоблення найбільш видатних споруд, покликаних продемонструвати велич і могутність їхнього власника.

Сьогодні сфера застосування натурального каменю істотно розширилася. Завдяки красі, довговічності і відмінним експлуатаційним характеристикам мармур і граніт застосовують всюди — від житлових будинків і офісних будівель до виставкових центрів, аеропортів і станцій метро.

Що ж це таке — натуральний камінь? Як народжуються в надрах землі мармур і граніт? Якими властивостями пояснюється їх незмінна популярність? Для чого їх застосовують? Як створюють промисловий аналог натурального каменю — керамограніт? Відповіді на всі ці та багато інших питань ви зможете знайти в нашій «Енциклопедії».

Стільниця з граніту

Стільниця з граніту. Виробництво «GRANEX».

Стільниця з граніту. Виробництво «GRANEX». З якого матеріалу зробити кухонну стільницю, щоб вона прослужила довше самих меблів? По порядку з чого складаються сучасні кухонні стільниці: Стільниця з ДСП з покриттям Це відмінний матеріал, досить бюджетний, але що буде з такою стільницею при тривалому змочуванні водою, або просто при контакті з парою? Відповідь Ви напевно знаєте. … Стільниця з граніту. Виробництво «GRANEX». Читати далі »
Детальніше
Розрахунок сходів - доставка гранітних або мармурових сходинок

Розрахунок сходів – вартість матеріалів і транспортування

Розрахунок сходів — вартість матеріалів і транспортування Ви робите розрахунок сходів для будинку: вартість, доставку матеріалів та монтаж? Наша компанія виробляє гранітні і мармурові сходинки для сходів, а також виробляє їх упаковку в дерев’яні палети. Це робить можливим транспортування виробів в будь-яке місто України. Нашу продукцію з каменю ми відправляємо своїм клієнтам в основному попутним … Розрахунок сходів – вартість матеріалів і транспортування Читати далі »
Детальніше
Установка підвіконня - рекомендації та поради

Установка підвіконня з каменю — поради та рекомендації

Установка підвіконня з каменю — поради та рекомендації Якщо Ви вирішили самостійно встановити підвіконня з мармуру або граніту у себе вдома, ми будемо раді виготовити для Вас підвіконня з каменю, і поділитися власним досвідом по їх установці. Весь процес монтажу кам’яних підвіконь від початку до кінцевого результату можна розділити на три етапи: Зняття розмірів віконного … Установка підвіконня з каменю — поради та рекомендації Читати далі »
Детальніше
Фартух з каменю

Фартух на кухню з натурального каменю

Фартух на кухню з натурального каменю При виборі облицювального матеріалу кухонного фартуха виникає відразу кілька критеріїв: довговічність матеріалу; гідний вигляд; зручність. Фартух з плитки вже давно вийшов з моди, до того ж, товарний вигляд плитки дуже швидко втрачається і матеріал не відрізняється довговічністю і зручністю збирання. На зміну плитці прийшов натуральний камінь. Сьогодні ми вам … Фартух на кухню з натурального каменю Читати далі »
Детальніше
Call Now Button