Головна » Стільниці з граніту

Стільниці з граніту

Гранітна стільниця — це і прикраса і стильний аксесуар для вашої кухні. В першу чергу гранітні стільниці служать одним з найбільш важливих елементів кухонного інтер′єру або загального домашнього інтер′єру. Стільниця з граніту являється вибором тих, хто цінує поєднання краси, міцності і довговічності. Ми з радістю презентуємо на Ваш розсуд наші роботи:


Компанія GRANEX пропонує стільниці з гранітів різних кольорів, завдяки чому Ви завжди зможете замовити їх у нас по необхідним для вас розмірами, формами і кольором.

Стільниці з граніту — це практичність та довговічність!

Текстури червоного і жовтого гранітів, а також чорного лабрадориту

Популярність гранітної стільниці обумовлена її високими якостями міцності, твердості і стійкості до зношування і пошкодженням. Такі характеристики роблять цей матеріал відмінним вибором для кухонь, Завдяки його міцності, ви сміливо можете ставити на стільницю гарячий посуд без побоювання пошкодити покриття граніту. За рахунок своєї твердості покриття, подряпини для стільниці з граніту більше не проблема!

Також завдяки стійкості граніту, стільниця стійка до впливу кисло-молочних продуктів, що робить гранітні стільниці для кухні справжньою знахідкою.

Будь-якого вигляду забруднення (плями, розводи від води і молочних продуктів, залишки їжі), все це легко видаляється з поверхні стільниць з даного мінералу за лічені хвилини.

Безумовно стільниця з граніту є не тільки кухонним атрибутом, її також можна сміливо використовувати в якості стільниць для ванних кімнат, сан-вузлів, в медичної промисловості і навіть у лабораторіях. Так як граніт стійкий до різних хімічних сполук, всі інші хімічні плями і забруднення не завдадуть такої стільниці ні найменшої шкоди.

Але що робити, якщо раптом на вашій стільниці утворяться подряпини або відколи? Поспішаємо Вас заспокоїти, це лише дрібниця, тому як вироби з граніту завжди можна відновити за допомогою роботи професіоналів.

Як замовити у нас стільниці?

 1. Передайте нам необхідну інформацію (ескізи або розміри) до одного з наших салонів в Одесі чи Львові. Це можна зробити по електронній пошті: office@granex.com.ua або ж за телефонами: 097-907-31-49, 032-232-94-69 — Львів, 067-31-31-346 — Одеса.
 2. У разі відсутності у Вас можливості самостійно зробити попередні виміри майбутньої робочої поверхні з каменю — звертайтеся до нас, ми направимо за вказаною Вами адресою майстра, який виконає необхідні виміри і складе ескіз.
 3. Після отримання необхідних креслень і Ваших персональних даних, ми надаємо Вам договір поставки і рахунок з банківськими реквізитами для оплати. Передоплата  становить 50% ціни стільниці, залишок (50%) Ви оплачуєте за фактом отримання Вашого замовлення. Оригінали зазначених документів, які надають трирічну гарантію на виріб, висилаються поштою.
 4. Виготовлення стільниць з граніту або мармуру триває в середньому три тижні, залежно від складності робіт і обраного матеріалу.
 5. Доставка здійснюється за вказаною Вами адресою — по всій території України, в упаковці, як на фото:
Упаковка стільниці з каменю

Монтаж стільниць із граніту по всій Україні

Для наших клієнтів ми робимо доставку і монтаж кам’яних стільниць у Львові, Одесі, Києві, Харкові, Житомирі, Коростишеві, Івано-Франківську, Чернівцях, Луцьку, Ужгороді, Хмельницькому, Тернополі і в інших куточках України.

Процес виготовлення гранітних стільниць

Дізнатися, як ми виготовляємо кухонні стільниці Ви можете на нашому YouTube-каналі.

Зробивши замовлення у нас, Ви отримуєте:

 • абсолютно 100-відсоткової якості вироби із натурального каменю, і трирічну гарантію на всі види види виробів і види робіт;
 • швидкий і зручний сервіс під час доставки і монтажу стільниць з граніту;
 • розумна і приємна цінова політика завдяки наявності власного повного циклу обробки натурального каменю.

Ми виробляємо наступні види стільниць з граніту і мармуру:

 • столи;
 • кухонні;
 • барні;
 • для ванної кімнати;
 • меблеві.
Call Now Button