Вироби з каменю зі зручною доставкою на Вашу адресу

стільниця з граніту

Як не дивно, але стільниці з граніту – най розповсюдженого на Землі матеріалу, забезпечують найбільшу твердість та максимальну довговічність. Використовувати гранітні стільниці, завдяки їх міцності, та стійкості до забруднень та високим температурам, можливо у будь-яких умовах: на кухнях, у кафе та барах, та у ванних кімнатах. З граніту можливо виконати не тільки робочу поверхню, але й фартух або плінтус – у такому випадку Ви отримуєте не просто кухню, а витвір мистецтва в себе в оселі! Зауважмо, що купити гранітну стільницю можливо у нашому інтернет-магазині.

установка підвіконня з травертину

Підвіконня з каменю, це не просто практична деталь помешкання – це прикраса для Вашого дому! Чому вірно це твердження? – все дуже просто: виробити вигнуте чи радіальне підвіконня з каменю для нас це просто. При цьому воно буде міцним, та прикрашено філігранною фаскою. Чи вийде то саме повторити з пластику чи кераміки? – Маємо сумніви. Замовити підвіконня з каменю Ви маєте можливість прямо тут.

проекти з каменю (граніт мармур)

У нашому каталозі Ми зібрали для Вас далеко не повний перелік реалізованих нами проектів з каменю, починаючи з 2007 року. Тут Ви знайдете об’єкти зі всієї України: гранітний фасад в Ужгороді, сходи та стільниці з каменю в Одесі та Львові. Останні роки основну увагу ми приділяли саме виготовленню виробів. Саме завдяки цьому, нам вдалось значно розширити географію Українського каменю, та експортувати вироби з граніту до країн Західної Європи: Великобританію, Норвегію, та навіть Австралію. Ми наполегливо працюємо над тим, щоб б потрібна продукція та монтажні послуги були ближче до наших клієнтів.

фасад з червоного граніту

Як облицювати фасад з гранітом або пісковиком? – Можна просто купити гранітну плитку для фасаду, а потім, самостійно скористатись послугами майстрів з монтажу. Існує другий, більш якісний варіант – замовити комплекс облицювання фасаду гранітом або пісковиком від прямого виробника кам’яної продукції та монтажних робіт. Фасад будівлі з граніту – максимальна відповідальна  конструкція, та вимагає ретельного контролю при лицюванні, та кінцевих гарантій. Наші гранітні фасади, що прикрашають міста України – це наша реклама.

граніт лабрадорит

Всі знають, що Україна багата на граніт. Але існує думка, що Український камінь є тільки сірий та чорний. Ми переконаємо Вас у зворотному! Ви побачите по-справжньому багату палітру Українського каменю: сяючий лабрадорит та граніт золотих відтінків, яскраво-зелений камінь та світло-бежевий Український травертин, який зараз дуже популярний як і для облицювань інтер’єрів, так і для фасадів споруд. Замовити вироби з каменю Ви можете прямо зараз!

сходи с граніту Skifiya Gold

Довговічно, надійно та елегантно – все це сходи з граніту! У торгівельному  та офісному центрі, ресторані або у приватному будинку – всюди, де потрібні міцність та першокласний вигляд, гранітні сходи – єдине вірне рішення. Зовнішні ступені – так звані вхідні групи, Ми радимо виконувати з термообробленого, а підсходини – з полірованого граніту того ж кольору. Так досягається безпека експлуатації та вишукана естетика Ваших парадних сходів.

бруківка гранітна термооброблена колота

Який існує зв’язок між звичайною гранітною бруківкою та розбудовою міст, де є бажання жити? Як створити сприйнятливе середовище для зростання та розвитку – показати всім, що Ваші наміри та рішення справжні та на довго! Закатаний в асфальт центр будь-якого міста перетворюється на індустріальну провінцію. Тоді як, навіть маленьке Європейське містечко з вузькими та комфортними, мощеними гранітною бруківкою вуличками притягують тисячі туристів зі всього Світу! Гранітна бруківка – це інвестиції у наше майбутнє. Купуйте гранітну бруківку вироблену в Україні прямо зараз!

плити гранітні

Що може бути краще за надійду кам’яну мостову – рівне!  мощення з пиляних кам’яних плит. Всі Ми знаємо, наскільки не зручно ходити мостовій з булижника.  Проте, цей недолік усувається при застосуванні рівних – пиляних плит для мощення з каменю: граніту, базальту або пісковику. Надійно, довговічно та максимально комфортно – все це забезпечують плити для мощення вулиць з каменю. Купити міцні плити мощення Ви можете вже цієї миті, а наші співробітники допоможуть Вам із доставкою та підбором спеціалістів для монтажу.

Бруківка гранітна колота 10х10х10 у біг-бегу

Гранітна бруківка колотого типу відмінно проявляє себе в якості дорожнього і тротуарного покриття, оскільки не затримує вологу, може витримувати великі навантаження і служить довго. У європейській будівельній індустрії вона є символом респектабельності, краси і престижності. Завдяки оптимальному співвідношенню ціни і якості бруківка з граніту знаходиться на першому місці серед матеріалів для мощення і ландшафтного напрямки в дизайні.

Гранітна бруківка викладена паркетом з трьох типів каменю: Gabbro, Maroon Black, Grey Ukraine

На першому етапі ми беремо гранітні блоки, безпосередньо з кар’єру, і пропилюємо їх на всю глибину алмазними дисками. Розпил блоку робиться таким чином, щоб вийшли заготовки – гранітні пласти наприклад товщиною 20 см.

Рожево-коричнева стільниця для кухні з натурального каменю Star of Ukraine - родовище Дідковічі

Висока популярність кам’яних стільниць обумовлена їх високими експлуатаційними показниками: міцність, твердість, стійкість до зношування і пошкоджень. Але при цьому вартість стільниці з українського каменю, є більш доступною в порівнянні з цінами стільниць для кухні або ванній з інших матеріалів.

Світла стільниця на кухню з вбудованою варильною панеллю

Сковорідки, нагріті до 200 градусів і каструлі з гарячою водою температурою до 100 градусів зовсім не страшні кухонним стільницям з натурального каменю. Чого не можна сказати про штучний камінь. Адже скріплюючим елементом в ньому є поліефірна смола – полімер.

Наша місія:

Підвищувати якість життя людей завдяки максимально широкому використанню виробів з каменю, які народжуються в синергії наших професійних співробітників та технологій.

Принципи нашої роботи:

  1. Безпека. Всі вироби та супутні послуги, що виробляє та надає наша компанія є безпечними. Безпека співробітників, наших клієнтів та всіх, хто торкається створеної нами культури каменю, – найвища цінність для нас.
  2. Надійність. Будь-які створені нами вироби та послуги – надійні. Для нас це беззастережний пріоритет над зовнішньою красою.
  3. Естетика. Наші вироби наповнюють життя людей натхненням та насолоду своєю формою та змістом. Естетика каменю – це увага до дрібних, та на перший погляд, ледь помітних деталей.
  4. Доступність. Ми постійно працюємо над вдосконаленням технології обробки, доставки та монтажу виробів з каменю з метою зробити культуру каменю доступною максимально широкому колу людей.

Історія нашої компанії почалася в серпні 2007 року – з облицювання гранітом внутрішніх приміщень торгівельного центру “Сріблястий”, що на вулиці Патона у Львові. У той час ми працювали тільки в сфері монтажу виробів з каменю. Компанія обслуговувала переважно великі будівельні об’єкти: торговельні центри, банки, готелі – які на той час займали домінуючу частину будівельного ринку. Успішно пройшовши уроки кризи 2009 року, наша компанія створила цех по обробці каменю. У зв’язку зі скороченням корпоративного сегмента будівництва ми швидко освоїли ринок приватного будівництва. Це значна кількість не великих за обсягом замовлень: підвіконь, камінів, сходів, стільниць та фасадів з каменю.

За багато років роботи нашої компанії нами збудовано повний технологічний цикл обробки натурального каменю: від розпилу блоків до кінцевих виробів: підвіконь, стільниць і плитки. Надаючи Вам максимальний комфорт, у такій непростій справі, як будівництво, ми виконуємо встановлення виробів, за проектами, які ми самі і розробляємо. Безліч закінчених нами об’єктів прикрашають Львів, Одесу, Мукачево, Київ, Івано-Франківськ, Рівне та інші міста України. Фото цих об’єктів розміщено в розділі: Наші проекти з каменю.

У 2014 році ми перемістили наше виробництво ближче до основних гранітних кар’єрів України – в Житомирську область. А роком раніше – в 2013 відкрили основний офіс в Одесі. На сьогоднішній день компанія GRANEX в своєму розпорядженні має два комфортних офіси по роботі з клієнтами – в Одесі та Львові. Виробництво базується в Житомирській області: село Сінгури (8 км від Житомира). Така схема роботи дозволяє нам утримувати максимально привабливу ціну на продукцію – для наших клієнтів, не втрачаючи при цьому додану вартість, яку ми активно інвестуємо у власне виробництво.

Наша довгострокова стратегія, яка перевірена більше як 10-ма роками роботи, – просування виробів з Українського каменю на національному та європейському ринках через співпрацю як з приватними замовниками, так і з великими будівельними об’єктами. Конкурентні позиції нашої продукції ми зберігаємо завдяки постійній роботі над виробничою ефективністю. Ми активно створюємо партнерську мережу будівельників, з якими відкрито ділимось нашими напрацюваннями з питань – як здійснювати монтаж виробів з каменю.

Для наших польських клієнтів ми відкрили сайт granexim.com.

Мивідповімо на
всі Вашізапитання

+38 (067) 313 13 46

+38 (095) 500 69 01

+38 (097) 907 31 49

Напишіть нам


подзвонити в GRANEX