Компанія «GRANEX»

Стільниці

Висока популярність кам’яних стільниць обумовлена їх високими експлуатаційними показниками: міцність, твердість, стійкість до зношування і пошкоджень. Але при цьому вартість стільниці з українського каменю є більш доступною в порівнянні з цінами стільниць для кухні або ванній з інших матеріалів.

Стільниці з каменю

Сковорідки, нагріті до 200 градусів і каструлі з гарячою водою температурою до 100 градусів зовсім не страшні кухонним стільницям з натурального каменю. Чого не можна сказати про штучний камінь. Адже скріплюючим елементом в ньому є поліефірна смола — полімер.

Підвіконня

Підвіконня з каменю, це не просто практична деталь помешкання — це прикраса для Вашого дому! Чому вірно це твердження? Все дуже просто: виробити вигнуте чи радіальне підвіконня з каменю для нас це просто. При цьому воно буде міцним, та прикрашено філігранною фаскою.

Підвіконня з каменю

Якщо Вам необхідно замовити гранітні підвіконня з установкою — тоді Вам достатньо зателефонувати нам, і наші майстри зроблять необхідні заміри у Вас на об’єкті, незалежно від того, в якій частині України Ви знаходитесь.

Залишилися питання?

Зателефонуйте нам!

Київ: (067) 340-86-56

Одеса: (067) 31-31-346

Львів: (097) 907-31-49

Сходи

Довговічно, надійно та елегантно — все це сходи з граніту! У торгівельному та офісному центрі, ресторані або у приватному будинку — всюди, де потрібні міцність та першокласний вигляд, гранітні сходи — єдине вірне рішення. Зовнішні ступені — так звані вхідні групи, Ми радимо виконувати з термообробленого, а підсходини — з полірованого граніту того ж кольору. Так досягається безпека експлуатації та вишукана естетика Ваших парадних сходів.

Бруківка

Який існує зв’язок між звичайною гранітною бруківкою та розбудовою міст, де є бажання жити? Як створити сприйнятливе середовище для зростання та розвитку — показати всім, що Ваші наміри та рішення справжні та надовго!

Закатаний в асфальт центр будь-якого міста перетворюється на індустріальну провінцію. Тоді як, навіть маленьке Європейське містечко з вузькими та комфортними, мощеними гранітною бруківкою вуличками притягують тисячі туристів зі всього Світу! Гранітна бруківка — це інвестиції у наше майбутнє.

Натуральний камінь

Каміни

Обробка каменю

Наша місія

Підвищувати якість життя людей завдяки максимально широкому використанню виробів з каменю, які народжуються в синергії наших професійних співробітників та технологій.

Принципи нашої роботи

  1. Безпека. Всі вироби та супутні послуги, що виробляє та надає наша компанія є безпечними. Безпека співробітників, наших клієнтів та всіх, хто торкається створеної нами культури каменю, — найвища цінність для нас.
  2. Надійність. Будь-які створені нами вироби та послуги — надійні. Для нас це беззастережний пріоритет над зовнішньою красою.
  3. Естетика. Наші вироби наповнюють життя людей натхненням та насолоду своєю формою та змістом. Естетика каменю — це увага до дрібних, та на перший погляд, ледь помітних деталей.
  4. Доступність. Ми постійно працюємо над вдосконаленням технології обробки, доставки та монтажу виробів з каменю з метою зробити культуру каменю доступною максимально широкому колу людей.

Історія нашої компанії почалася в серпні 2007 року — з облицювання гранітом внутрішніх приміщень торгівельного центру “Сріблястий”, що на вулиці Патона у Львові. У той час ми працювали тільки в сфері монтажу виробів з каменю. Компанія обслуговувала переважно великі будівельні об’єкти: торговельні центри, банки, готелі — які на той час займали домінуючу частину будівельного ринку. Успішно пройшовши уроки кризи 2009 року, наша компанія створила цех по обробці каменю. У зв’язку зі скороченням корпоративного сегмента будівництва ми швидко освоїли ринок приватного будівництва. Це значна кількість не великих за обсягом замовлень: підвіконь, камінів, сходів, стільниць та фасадів з каменю.

За багато років роботи нашої компанії нами збудовано повний технологічний цикл обробки натурального каменю: від розпилу блоків до кінцевих виробів: підвіконь, стільниць і плитки. Надаючи Вам максимальний комфорт, у такій непростій справі, як будівництво, ми виконуємо встановлення виробів, за проектами, які ми самі і розробляємо. Безліч закінчених нами об’єктів прикрашають Львів, Одесу, Мукачево, Київ, Івано-Франківськ, Рівне та інші міста України. Фото цих об’єктів розміщено в розділі: Наші проекти з каменю.

У 2014 році ми перемістили наше виробництво ближче до основних гранітних кар’єрів України — в Житомирську область. А роком раніше — в 2013 відкрили основний офіс в Одесі. На сьогоднішній день компанія GRANEX в своєму розпорядженні має два комфортних офіси по роботі з клієнтами — в Одесі та Львові. Виробництво базується в Житомирській області: село Сінгури (8 км від Житомира). Така схема роботи дозволяє нам утримувати максимально привабливу ціну на продукцію — для наших клієнтів, не втрачаючи при цьому додану вартість, яку ми активно інвестуємо у власне виробництво.

Наша довгострокова стратегія, яка перевірена більше як 10-ма роками роботи, – просування виробів з Українського каменю на національному та європейському ринках через співпрацю як з приватними замовниками, так і з великими будівельними об’єктами. Конкурентні позиції нашої продукції ми зберігаємо завдяки постійній роботі над виробничою ефективністю. Ми активно створюємо партнерську мережу будівельників, з якими відкрито ділимось нашими напрацюваннями в питаннях монтажу виробів з каменю.

Для наших польських клієнтів ми відкрили сайт granexim.com.

Call Now Button