Главная » Підвіконня з мармуру

Підвіконня з мармуру

Завдяки багатій і насиченій кольоровій гамі, мармур залишається вибором номер один для клієнтів, які вирішили встановити у своїй оселі підвіконня з натурального каменю. Немає ніякої проблеми підібрати мармур під Ваш інтер’єр. Для цього ви можете обрати камінь, який Вас цікавить, у нас на сайті, або завітавши до нашої галереї, де Ви зможете оглянути зразки та обговорити усі питання, які Вас цікавлять.

Наша компанія займається виготовленням та встановленням підвіконь з мармуру в усіх містах України. Досвід роботи з 2006-го року.

У даній статті хотілося б розглянути технічну складову встановлення підвіконня з каменю. Слід зауважити, що монтаж такого виробу — найпростіший з усіх можливих елементів проведення лицювальних робіт. Є кілька моментів, які слід пам’ятати і знати, щоб проконтролювати встановлення або, навіть, провести його власними силами.

  • По-перше — ніколи не можна виріб з мармуру підіймати і переносити площиною паралельно землі. Тільки вертикально. У мармурі, який являє собою м’який камінь, є безліч мікротріщин, яких не видно.  Після встановлення на основу, вони не грають ролі, але поки камінь не змонтовано, з дотриманням усіх вимог, він може лопнути в цих місцях. Таке може бути навіть з більш твердішими породами, наприклад з гранітом.

  • По-друге — встановлення мармурового підвіконня слід проводити до вирівнювання стіни фінішною шпаклівкою. Причина в тому, що правильно буде спочатку вибити у відкосах штроби і запхнути в них камінь, а тоді вже закінчувати стіни. Інколи люди навіть фарбують кімнати, що призводить навіть до того, що доводиться частково переробляти стіни.

  • По-третє слід використовувати клей для мармуру на основі білого цементу, не забути добре обробити ґрунтом основу, та не залишати пустот.

Розглянемо випадок коли відкоси бити не можна було. Підвіконня з білого мармуру.

Оскільки підвіконна плита, як правило, має зайти в ліво і право за віконний відкос на половину свого нависання (зазвичай 2-3 см), довелося в камені прорізати так звані «вуха».

Різка "вух" на підвіконні з мармуру
Прорізане "вухо" на підвіконні

А в стінах робити прорізи по розміру виробу.

Установка підвіконня з білого мармуру
Установка підвіконня з білого мармуру

Клей слід накладати щільно і трохи більше того, що треба. Краще лишнє потім прибрати, аніж допустити пустоту. Слід пам’ятати, що підвіконник має заходити під віконну раму. Тому коли встановлюють вікна, необхідно наголосити майстрам, що відстань від віконної рами до основи має бути не менше чотирьох сантиметрів, оскільки камінь має мати три сантиметри плюс один сантиметр — шар клею. Інакше доведеться ще бити стіну.

Також слід усвідомлювати, що велике нависання над батареєю призведе до того, що буде порушено циркуляцію теплого повітря. Це може призвести до утворення конденсату на вікнах узимку. Нависання мармурового підвіконня, як і будь-якого іншого , згідно норм, повинно становити половину відстані батареї до стіни.

Нависання мармурового підвіконня над радіатором опалення
Нависання мармурового підвіконня над радіатором опалення

Дуже важливо після встановлення підвіконня з мармуру герметизувати щілини. Використовується звичайний силікон потрібного кольору. Але герметик має бути нейтральний по своїм хімічним властивостям, без оцтової кислоти, для запобігання утворенню пожовтінь в місцях нанесення.

Герметизація мармурового підвіконня
Герметизація мармурового підвіконня

Бувають ситуації, коли вікна дуже великі, заокруглені або «Г»-подібні. Якщо довжина перевищує три метри для прямих підвіконь або два метри для напівкруглих, тоді доведеться робити такі вироби з кількох частин. В таких випадках стає питання швів. Шви можна заробити поліефірним двокомпонентним клеєм, та заполірувати. Такий спосіб найрозповсюдженіший. Єдиний його недолік — це те, що мікросколи на стиках трохи помітні. Але шов, в такому випадку не перевищує 1–2 мм. Є інший варіант. В місті стику підвіконників на обох частинах можна виготовити технічну фаску. Тоді шов буде більший, але не буде мікросколів.

Запам’ятавши ці прості речі, Ви в першу чергу збережете свої гроші. Адже будь-які додаткові операції з виготовлення та встановлення підвіконь з натурального каменя або навіть іншого матеріалу, тягнуть за собою додаткові витрати. А ще додайте додаткові малярні роботи, матеріали, тощо.

Перегляньте список усіх виробів з натурального каменю у нашому каталозі.

Де купити мармурові підвіконня?

Call Now Buttonпозвонить в GRANEX