Головна » Фаски

Фаски

Фаска 45 градусів (10-15 мм)
Фаска 45° (10-15 мм)
Фаска H (Н)
Фаска H
Фаска A (А)
Фаска A
Фаска B (В)
Фаска B
Фаска F (Ф)
Фаска F
Фаска L (Л)
Фаска L
Фаска G (джі)
Фаска G
Фаска D (Д)
Фаска D
Фаска Z (зет)
Фаска Z
Фаска V (ві)
Фаска V
Фаска O (О)
Фаска O
Фаска 2G (2 джі)
Фаска 2G

Поставимо собі за мету встановити кухонну стільницю з мармуру або граніту. Зовнішня поверхня каменю звісно буде полірованою, але як бути з торцями плит, які будуть видні? У випадку якщо їх залишити неполірованими, то по-перше їх колір буде відрізнятись від кольору полірованої мармурової стільниці. Однією з самих практичних фасок є полірований торець із мінімальною фаскою 1–5 мм. Вона лаконічна, а головне не “з’їдає” робочій простір столу/ Що це означає? Фігурні фаски на граніті або мармурі займають від 20 до 40 мм ширини виробу з каменю. Якщо ми обмежені шириною стільниці в 60 см, тоді зробити 4 см не робочими ми просто не можемо!

Якщо у нашому розпорядженні є широкі підвіконня, стільниці або камінні полиці з мармуру, тоді найкраще рішення — складна фігурна фаска, або як її ще називають — фасонний профіль. Такий архітектурний елемент розкриває всю сутність натурального каменю. Коли ви бачите повторення малюнку мармуру, його прожилок на верхній полірованій площині та на бокових гранях, що фрезеровані у вигляді трьох хвиль — це неймовірно. Такі речі неможливо імітувати керамічною плиткою або пластиком. Коли є простір для архітектурних маневрів, тоді на фасці не варто економити.

Фаски на мармуровому каміні взагалі відіграють вирішальну роль. Ви запитаєте чому? Відповідь на поверхні: якщо у будь-якій нашій моделі мармурового каміну Ви заміните фігурні фаски на звичайний полірований торець — ми отримаємо не камін, а звичайний ящик з каменю.

Саму звичайну фігурну фаску, фрезеровану на мармурі, можна перетворити у незалежний та дуже суттєвий елемент інтер’єру — мармуровий багет або бордюр. Він може безпосередньо кріпитись на стіну, тим самим відокремлюючи архітектурні області. За допомогою такого мармурового багету можна створювати рамки, портали, карнизи.

Особливе місце займають фаски, якими оздоблюються елементи гранітних фасадів. Уявіть, що Ви придбали дорогий та якісний граніт для фасаду свого ресторану, домовились із бригадою монтажників та приступили до робіт. Без сумніву, все буде виконано якісно та у терміни. Однак складну фаску якісно відфрезерувати та нанести поліровку в умовах будмайданчику неможливо!!! Розглянемо другий варіант — з таким самим бюджетом, однак використаємо не дорогий український камінь, а всі деталі гранітного фасаду максимально прикрасимо фігурними фасками, каннелюрами. Будемо комбінувати внутрішні та зовнішні русти з різними типами обробки поверхні: полірованої, термообробленої, скали. Як результат — неймовірний гранітний фасад для Вас та Ваших клієнтів при тих самих витратах.

Директор ГРАНЕКС,
Юрій Барбаріка

Call Now Button