Головна » Вироби з каменю » Каміни з мармуру

Купити елегантний камінний портал за ціною від 2500$. Доставка в будь-яке місто України(Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Хмельницький та інші).

Вишукані каміни і портали, висока якість.

Купити камін з мармуру чи портал з каменю за ціною 1300-2500 $. З готовими камінними порталами з мармуру Ви можете ознайомитись у наших салонах в Одесі та Львові. Доставку та монтаж здійснюємо по всій території України. Вишукані каміни і портали, висока якість.

Купити камін з мармуру з ціною до 1200 $ Ви можете якщо скористаєтесь мінімалістичним модельним рядом. Доступна ціна досягнута завдяки простому та в одночас сучасному дизайну мармурових камінів. Доставку та монтаж вироблених нами порталів ми здійснюємо у буд-якому населеному пункті України. Із дизайном камінів Ви можете ознайомитись у наших виставкових залах в Одесі та Львові.

Як замовити каміни з мармуру:

  1. Якщо Ви бажаєте замовити виготовлення та монтаж каміну у Львові, Ужгороді, Рівному або іншому місті західної України Вам лише треба звернутись по тел. 032-232-94-69 або 097-907-31-49 і наші співробітники на протязі робочого дня зроблять всі необхідні заміри. У разі необхідності змонтувати камін з мармуру в Одесі, Києві або іншому місті України Вам треба звернутись за телефоном: 067-31-31-346 або 050-370-22-25. Якщо Ви вже маєте попередню інформацію про бажаний камін з мармуру – направляйте її на нашу скриньку : office@granex.com.ua
  2. Після отримання необхідних креслень, і Ваших персональних даних ми надаємо Вам договір на поставку, і рахунок, з банківськими реквізитами для оплати. Оригінали зазначених документів, що надають трирічну гарантію на виріб висилаються поштою.
  3. Виготовлення каміна з мармуру триває у середньому три тижні, залежно від складності виробу, і обраного матеріалу.
  4. Доставка здійснюється за вказаною Вами адресою

Заспокоююча атмосфера, незвичайне затишне тепло і вишуканий стиль інтер’єру – все це приносить в дім майстерно створені каміни з каменю. Компанія «Гранекс» дарує своїм клієнтам можливість насолоджуватися розкішшю живого вогню, яку дарують каміни з каменю – специфікою нашої діяльності є виготовлення камінів, продаж камінів та встановлення камінів, камінних порталів окремих деталей якими забезпечуються будь-які каміни з натурального каменю.

Компанія ГРАНЕКС пропонує придбати каміни у Львові, Хмельницькому, Тернополі, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Ужгороді, Луцьку.

Головний принцип нашої роботи – комплексний підхід, яким забезпечується облицювання камінів. Створюючи вишуканий дизайн, ретельно підбираючи сталеві або чавунні топки для камінів, при цьому виготовляється облицювання камінів і виконується професійна установка камінів і ми, тим самим, гарантуємо вам чудовий кінцевий результат.

Ми пропонуємо кілька видів матеріалів, якими можливе облицювання камінів для тих, хто цінує енергетику, яку надають каміни з натурального каменю. Облицювання камінів з мармуру або онікса перетворить ваші каміни з каменю в розкішну прикрасу інтер’єру. Виробничі можливості дозволяють виготовити під замовлення вироби будь-якої складності: каміни з мармуру, стільниці з каменю, барні стійки, мармурові сходи, деталі з оніксу. По вашому замовленню ми виготовимо декоративні статуетки з оніксу, мармурові сходи, предмети інтер’єру, гранітні сходи і багато іншого.

Виготовлення та встановлення камінів: виконання замовлень «під ключ»

Ви можете замовити розробку дизайну та ексклюзивне виготовлення камінів, або вибрати готову модель, яку містить наш електронний каталог камінів і купити камін. Львів – велике місто, але вже максимум через 2 години після вашого дзвінка представник нашої компанії приїде до вас, щоб обговорити деталі замовлення і зробити попередні виміри, надасть консультацію. Багато компаній запропонують вам або окремо установку топки для камінів, або облицювання камінів, Компанія ГРАНЕКС, виконає роботу установка камінів «під ключ».

Компанія ГРАНЕКС виконує всі види робіт, починаючи від розробки дизайну і монтажу чавунної топки для камінів, і закінчуючи установкою каміна. У нас ви можете швидко і без клопоту купити камін: Львів та Львівську область, а також у Тернополі, Івано-Франківську, Ужгороді, Рівному, Чернівцях, Хмельницькому, Луцьку, всі області Західної України – це регіони, куди ми самостійно доставляємо будь-які замовлені у нас вироби. На всі каміни з каменю та топки для камінів ми надаємо тривалу гарантію. У договорі обумовлено, що на мармурові каміни і чавунні топки для камінів гарантія дійсна 3 роки, у Львові небагато компаній, які офіційно фіксують свої гарантійні зобов’язання.

Компанія «Гранекс» пропонує придбати каміни у Львові, Івано-Франківську, Луцьку, Хмельницькому, Ужгороді, Тернополі, Рівному, Чернівцях.

Комплексний підхід: каміни з каменю, печі, мармурові сходи і різьбові елементи.

Виготовлення та встановлення камінів – не єдиний напрямок нашої діяльності. Ми виконуємо будь-які роботи по каменю, у нас ви можете замовити виготовлення барбекю, купити готові підвіконня з мармуру, гранітні сходи Львів – це ділове місто, і ми пропонуємо вам можливість вирішити одночасно багато питань, не витрачаючи часу на відвідування різних компаній. Ми можемо запропонувати власні матеріали або використовувати камінь, наданий вами для виготовлення камінів у Львові, Тернополі, Чернівцях, Хмельницькому, Луцьку, Ужгороді, Івано-Франківську, Рівному, не багато компаній, які пропонують своїм клієнтам такі зручні умови.

У нас ви можете також замовити монтаж чавунних топок. Запрошуємо відвідати наш виставковий зал, де можна побачити приклади наших робіт, а також замовити чавунні топки для камінів. Завдяки зручному розташуванню нашого офісу, ви без зусиль знайдете нас, вас зустрінуть менеджери, які зможуть кваліфіковано відповісти на будь-які питання, пов’язані з вибором та експлуатацією камінів. Поки ви вибираєте каміни з каменю, ваш автомобіль залишиться на зручній парковці.

Вигідні ціни на вироби з каменю і ціни на каміни, гнучкі умови.

Якщо ви хочете купити каміни з каменю або топки для камінів ціна на будь-який наш виріб порадує вас. Як виробник ми можемо запропонувати найвигіднішу ціну на будь-які каміни з каменю у Львові, Хмельницькому, Івано-Франківську, Тернополі, Рівному, Ужгороді, Луцьку, Чернівцях, вироби такої якості дешевше – неможливо. Більше того: якщо вас цікавить виготовлення камінів та встановлення камінів, топки для камінів або готові каміни з натурального каменю, ми з радістю надамо вам можливість брати участь у різних акціях і отримувати бонуси і знижки.

ГРАНЕКС запрошує до співпраці

Ми раді співпраці з будівельними організаціями, дизайнерськими бюро і підрядниками, чия спеціалізація – продаж камінів, установка топки для камінів або монтаж димарів. Завдяки низьким цінам на нашу продукцію, ви зможете забезпечити своїм клієнтам вигідну вартість камінів, облаштування печей або барбекю, у Львові ми станемо кращим вашим постачальником. Купити чавунні топки для камінів, каміни з мармуру та інші види нашої продукції ви можете як за готівковий, так і за безготівковий розрахунок: ми надаємо всі необхідні бухгалтерські документи.

У вашому заміському будинку або на дачі вже є затишно потріскує камін, але ви хочете створити собі і своїм близьким ще кращі умови для відпочинку? Пропонуємо вам купити російську піч або барбекю: з ними приготування їжі перетвориться на веселу і смачну пригоду. А щоб було де відновити сили після насиченого трудового тижня, ви можете купити сауну – Львів знає, де зробити це краще за все – в компанії ГРАНЕКС.

З давніх часів каміни з каменю були невід’ємною частиною людського житла: вогонь забезпечував людям тепло та захист. Сьогодні тепло приходить в наші будинки завдяки системам опалення, і камін придбав зовсім новий статус, ставши окрасою інтер’єру і уособленням добробуту сім’ї. Але краса та вишуканість – це лише зовнішня сторона, якою володіють каміни з каменю або печі. Будь-які каміни з натурального каменю повинен не тільки володіти декоративної привабливістю, а ще й бути безпечним і надійним.

В разі неправильного встановлення навіть самий красиві каміни з каменю не доставлять своїм власникам ніякої радості: у кращому випадку в ньому буде поганий вогонь, а в гіршому, такі каміни з каменю можуть становити загрозу життю своїм господарям. Те ж саме відноситься і до печей, саун та барбекю купити всі елементи окремо з метою економії – це невірно. Необхідно ще й грамотно змонтувати всю систему воєдино: тільки тоді каміни з каменю або сауна стануть для вас джерелом радості і доброго тепла. Ось чому вам потрібна надійна компанія, де можна замовити камін, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Луцьк, Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород рекомендує ГРАНЕКС.

ГРАНЕКС найбільш розкішні каміни з каменю Львів купує у нас

Наш дизайнер зуміє спроектувати каміни з натурального каменю, які ідеально доповнять інтер’єр вашого будинку і створить у ньому атмосферу затишній розкоші. Ми можемо запропонувати вам найрізноманітніші каміни з каменю: від багато прикрашених камінних гарнітур, виконаних у стилі бароко до підкреслено-строгих камінів-картин, витриманих у сучасному стилі хайтек.

Ставши нашим клієнтом, ви дуже скоро переконаєтеся в правильності свого вибору: замовити каміни з натурального каменю «під ключ», придбати стильне підвіконня з мармуру, ціна на будь-яку нашу позицію – поза конкуренцією. Стандартні каміни з каменю ми виготовляємо за 3 тижні, а замовлене підвіконня буде встановлене вже через 7 днів.

Call Now Button