Головна » Бруківка гранітна галтована

Галтована бруківка «старе місто»

Бруківка з граніту — це один з найбільш затребуваних і популярних матеріалів для будівництва доріг, тротуарів, площ. Вона використовується вже кілька століть в багатьох країнах Європи.

Гранітна бруківка здатна витримувати найвищі навантаження без порушення функціональності і втрати естетичності зовнішнього вигляду. Останній фактор є досить важливим, багато європейських столиць (Прага, Відень та інші) вибирають в якості основного покриття в старих районах не традиційний асфальт, а автентичну бруківку, від якої «віє» старовиною.

Сьогодні існує безліч видів бруківки — колота, пиляна, колото-пиляна, кожен з яких відрізняється зовнішнім виглядом і має свої особливості укладання. Особливу популярність останнім часом набув галтований камінь — бруківка з округленими краями.

Бруківка галтована з граніту

Як виготовляється бруківка «старе місто»

Для того, щоб бруківка гранітна галтована тішила Вас своїм зовнішнім виглядом і функціональними особливостями, необхідно її правильно «приготувати». В якості основи використовують колоту гранітну бруківку, розміри якої підбираються виходячи з Ваших потреб.

Найчастіше вибирають варіанти 10х10х10 см або 10х10х5 см. Вихідний матеріал поміщається в своєрідну «бетономішалку» — галтувальний барабан, який обертається з певною швидкістю. В результаті взаємодії між собою кожен елемент бруківки окатується (гострі грані і кути стісуються), в результаті чого виходить округлий камінь.

Як використовують гранітну галтовану бруківку

Як вже зазначалося вище, галтована бруківка виготовляється з:

Галтована бруківка "Софіївка"

Повноколотої бруківки (всі грані колоті) — всі краї і гострі кути обкатуються, бруківка набуває більш згладжену поверхню. При укладанні такої бруківки отримуємо поверхню, по якій комфортно ходити.

Повнопиляної бруківки (всі грані пиляні, рівні) — всі грані обкатуються і стають згладженими. Отримуємо практично ідеальну поверхню бруківки, по якій можна ходити і їздити практично без тряски.

Бруківка базальтова чорна (пиляно-колота)

Пиляно-колотої бруківки. Тут є два варіанти: з пиляними бічними гранями і колотими верхом і низом або ж пиляними верхом і низом і колотими бічними гранями. Універсальний варіант для прогулянок туристів і руху транспорту.

Використовують такі варіанти бруківки як для укладання нових дорожніх основ, так і для реставрації старих покриттів. Матеріал стане відмінним варіантом для вашого заміського будинку або присадибної ділянки, а також для міських вулиць і площ зі славною багаторічною історією.

Чому галтовану гранітну бруківку називають «старе місто»

Назву «старе місто» матеріал отримав через зовнішню схожість з бруківкою, яку можна зустріти в багатьох європейських містах з багатовіковою історією. Якщо Ви бували у Львові, Будапешті, Берліні, то напевно звертали увагу на неповторний колорит старих вуличок і площ біля муніципальних ратуш, одним з основних складових якого є дорожня бруківка.

Бруківка галтована гранітна (купити)
Галтована гранітна бруківка

Різноманітність колірних рішень

Бруківка «старе місто» відрізняється досить широким асортиментом колірних рішень. Залежно від типу вихідного матеріалу можна отримати найбільш затребувані і популярні забарвлення укладаємого каменю.

Основними можливими кольорами гранітної бруківки, яку пропонує наша компанія, є:

  • Жовтий з чорними вкрапленнями з природного граніту Skifiya Gold;
Галтована бруківка "Софіївка"
Галтована бруківка Софіївська
  • Чорний з рожевими областями — з граніту Karmin;
Галтована бруківка темна
Гранітна бруківка галтована темна

  • Червоний — з природного граніту Maroon Black і так далі.
Галтована бруківка червона
Гранітна галтована бруківка червона

Фахівці компанії постійно відслідковують споживчий попит, пропонуючи затребувані на ринку кольори і відтінки бруківки. Ми використовуємо як природні матеріали, так і застосовуємо власні технології для отримання якісного продукту з насиченим кольором.

Де купити галтовану бруківку?

Call Now Button