Головна » Підвіконня з пісковика

Підвіконня з пісковика

Підвіконня з натурального українського пісковика

Для виготовлення міцних і красивих підвіконь може застосовуватися пісковик. Цей природний камінь має всі необхідні характеристики, щоб служити матеріалом для створення виробів такого роду. Торцеву частину каменю ретельно полірують, щоб надати поверхні гарний зовнішній вигляд. Пісковик відмінно підходить для декорування приміщень, оскільки має чудові естетичні властивості завдяки різноманітності існуючих відтінків і текстур. Пісковик являє собою природний матеріал, який має дуже високі фізичні та хімічні характеристики для виробництва оздоблювальних матеріалів. Підвіконня з пісковика можуть служити елементом оформлення інтер’єру, екстер’єру і бути дійсно унікальною частиною декору. Цей камінь є дуже міцним і довговічним, будь-який зріз цього природного каменю має власний унікальний візерунок. Він стійкий до атмосферних впливів будь-якого характеру, завдяки чому користується великою популярністю в будівництві та декоруванні різних поверхонь.

Багатство природних фарб і фактури поверхні пісковика дозволяють робити з цього каменю красиві елементи інтер’єру. Підвіконня з натурального пісковика є надійним і дуже міцним завдяки його високим експлуатаційним характеристикам. Цей декоративно-облицювальний матеріал створюється природою протягом багатьох мільйонів років. Найдрібніші крупиці піску зазнають істотні геологічні зміни, внаслідок чого утворюються пласти, отримані в результаті тиску і подальшого стиснення піщинок. Спочатку сипуча речовина перетворюється в дуже міцний камінь, який може мати різні відтінки. У природі піщаник попадається різних відтінків, він може бути жовтуватим, сіро-зеленим або навіть червонуватим. При необхідності можна отримати яскраві відтінки цього каменю, піддавши його термічному випалу. Така процедура не тільки загартує камінь і зробить його набагато міцніше, але і поміняє його первісний колір.

Завдяки декоративним якостям і міцності пісковика, підвіконня з дикого каменю дуже успішно конкурують з іншими будівельними матеріалами. Облицювання з пісковика дозволяє створити виразний архітектурний декор і прикрасити інтер’єр будь-якого стилю. Цей камінь дещо м’якше граніту, його щільність становить 1600–2700 кг/м3. Його особливо добре застосовувати для виготовлення підвіконь, оскільки він не вбирає вологу і стійкий до перепадів температур. Стираність пісковика досягає 0,55 гр/см2, що говорить про його можливу експлуатацію протягом тривалого періоду.

Підвіконня є одним з найбільш помітних елементів інтер’єру. Вироби з пісковика можуть застосовуватися не тільки в житлових будинках, але і в будівлях громадського призначення. Пісковик-кварцит піддається поліровці, в результаті чого утворюється гладка поверхня. Фахівці можуть підібрати потрібний відтінок і унікальний візерунок з урахуванням особливостей інтер’єру. Такі підвіконня завжди виглядають ефектно, створюючи атмосферу затишку і респектабельності. За допомогою підвіконня з пісковика можна підкреслити архітектурний стиль і обстановку приміщення.

Пісковик має широке різноманіття малюнків, завдяки чому може бути використаний для створення унікальних елементів декору. Природна колірна гамма досить стримана, однак, завдяки температурній обробці, можна отримати піщаник яскравих насичених кольорів. Для підвіконь використовуються поліровані плити з фрагментів пісковика. Можна виготовити підвіконня будь-якого потрібного розміру з урахуванням габаритів віконного отвору. Поверхня каменю може служити дуже довго, не змінюючи свого зовнішнього вигляду протягом багатьох років. На вікнах, залитих сонячними променями, підвіконня з пісковика будуть мати гарний вигляд, демонструючи оригінальний малюнок полірованої поверхні. Підвіконня може бути зібрано з безлічі фрагментів, які відрізняються за текстурою. Підбираючи різні шматки каменю, можна отримати цікаві результати і домогтися унікальних візуальних ефектів. Також можна викласти мозаїку зі шматочків пісковика, які мають різні відтінки і форми. Підвіконня не обов’язково повинні бути прямокутними, їм можна надати довільну форму. Можна створити підвіконня взагалі без використання прямих ліній і кутів. Форма підвіконня може бути створена в контексті дизайну приміщення, оскільки пісковик дозволяє створити виріб будь-яких обрисів.

При складанні підвіконня з полірованих плит пісковика можна використовувати елементи різних відтінків, але загальний колір вироби вийде пісочним. Він добре поєднується не тільки з металопластиковими конструкціями, але і з вікнами з бруса або натурального дерева. Можна виготовити підвіконня необхідної ширини, враховуючи вимоги та побажання клієнта. На міцному широкому підвіконні приємного відтінку дуже зручно сидіти і насолоджуватися видом зі свого вікна. Такі підвіконня є відмінним декоративним елементом, а також демонструють певну обгрунтованість і монументальність. Його зовнішній вигляд вселяє спокій і певну впевненість. Цей матеріал не має радіаційного фону, що є його перевагою перед іншими будівельними матеріалами.

Для створення рівної поверхні підвіконня пісковик проходить шліфування алмазними колами. Якщо необхідно закруглити кути, використовується галтовка — камені обкатуються в барабані, який наповнений водою. В результаті кругових рухів камені обкатуються один об одного. Якщо необхідно отримати певний колір каменю, на піщаник впливають полум’ям. Тривалість термічної обробки впливає не тільки на колір виробу, але і на зернистість фактури пісковика. Підвіконня з пісковика, яке виготовлене на сучасному обладнанні, має рівну кромку і точні геометричні форми. Йому можна надати овальну або прямокутну форму з округленими кутами, яка є найбільш традиційною для таких виробів. Кам’яне підвіконня підкреслить респектабельність інтер’єру і відмінно впишеться в будь-який інтер’єр. Таке підвіконня не виглядає громіздко за рахунок світлих приємних відтінків і чудових візерунків в текстурі каменю.

В руках майстрів-каменярів пісковик може перетворитися на виріб, який буде служити дуже довго. Підвіконня з пісковика може стати родзинкою будь-якого інтер’єру і радувати своєю благородною текстурою. За допомогою сучасного обладнання полірована поверхня доводиться до ідеалу. Такому виробу не страшні удари і різкі температурні перепади, він не постраждає від високої вологості. Піщаник має розкішну кольорову палітру, завдяки чому гармонійно вписується в інтер’єр.

Call Now Button