Камін “Мілан”: мармур – Львів, 2019 рік

Вже багато років ми займаємося виготовленням якісних виробів з каменю. Саме каміни є одним з найцікавіших напрямків нашої роботи. Ми беремося за надскладні та нестандартні роботи, які бажають отримати замовники.
Ось і зараз, хочемо розказати про нестандартний камін з мармуру — Львів 2019 року.

Камін з чорного мармуру – Львів, 2018 рік

Білі стіни та чорний мармуровий камін, та біло-чорна підлога утворили, безперечно-логічну колористику. Класичний вигляд порталу Афіна ідеально доповнив загальну атмосферу приміщення, у якому домінують класичні елементи: різьба на камені, та масивні колони з мармуру. За вогнем можна спостерігати дуже довго. Але, полум’ям у мармуровій оправі з ювелірним різьбленням можна милуватись вічно! В цьому і таємнича сила камінів з мармуру. На прикладі цього проекту ми намагаємось поетапно – у малюнках показати Вам, як ми створювали цей камін.

Балясини та сходи з граніту – Львів, 2017 рік

У 2017 році наша компанія завершила першу чергу реалізації дуже цікавого об’єкта у передмісті Львова. Складність, та весь архітектурний шарм полягав у імітації старовинної кам’яної споруди. А, як відомо, у будинках такого типу та тих давніх часів завжди був присутній камінь – як обов’язкова риса екстер’єру. При цьому, огорожу тераси необхідно було виконати також з каменю. Тобто, балясини та перила ми виконали з того ж самого граніту, що і фасад зі сходами. Особливою родзинкою є фасад «що бачив століття». Так би ми назвали спеціально старені торці кожної кам’яної плитки. Як оцінили наші замовники – фасад з термообробленого граніту це просто шедевр!

Гранітні сходи та підлога – Львів, 2008 рік

Що може надати солідності публічній установі більше, ніж центральні сходи з сяючого полірованого каменю? Або більш глобально: яким чином ще, організація може заявити про свою ґрунтовність, окрім як поліпшити якість власної нерухомості? На вулиці Левицького у 2008 році наша компанія зробила лицювання інтер’єра одного з Українських банків. Задача стояла зрозуміла: використати однаковий матеріал на підлозі та сходах, проте, обов’язково стійкий до абразивного навантаження. Вибір припав на темно-сірий Китайський граніт. Ми придбали плитку товщиной 2 см для облицювання підлоги та для влаштування підсходин. Гранітні сляби, товщиной 3см ми використали для виготовлення сходинок. Таким самим гранітом ми виконали і чобіток центральних сходів.

Фасад з жовтого граніту – Львів, 2010 рік

Відмінне поєднання кольорів граніту виконано на фасаді: цоколь виконаний з темного – Покостовського граніту, а головний фасад – зі світлого, жовтого Китайського граніту. Цоколь змонтований за принципом вентильованого фасаду – на анкери для граніту з нержавіючої сталі, які ми замовляли за власними кресленнями, так як монтажна ситуація не дозволяла використовувати типові рішення. Стиковка вентильованого фасаду з гранітною плиткою, змонтованою класично на «мокрий монтаж», проводилася через парапет і гнучкий шов. Тобто шов заповнений еластичним нейтральним силіконом.

Фасад з Жежелівського граніту – Львів, 2010 рік

В Україні є строгий, темно-сірий камінь з великими кристалами – щось середнє між лабрадоритом і гранітом. Розробляється цей кар’єр у Вінницькій області з 1911 року, і має зареєстровану торгову назву: Cardinal Gray. Цей граніт відмінно полірується і піддається термообробці, що дуже важливо для отримання якісного і привабливого облицювання. У громадських будівлях: банках, офісних і торгових центрах вхідні групи, а саме сходи краще виконувати з термооброблених плит. При цьому, гранітні підсходини виконуються полірованими. Так само полірується і торець гранітних сходів. Горизонтальна поверхня сходинок – термооброблена, і захищена від забруднень гідрофобною рідиною, яка проявляє колір граніту, і захищає його від вологи.

Мармуровий камін – Львів, 2012 рік

Портали камінів зазвичай виготовляються з мармуру товщиною 3 сантиметри. Однак це не заважає створювати об’ємні архітектурні деталі, так, щоб створювалося враження, що це зроблено з цільного шматка каменю. Навіть коли йдеться про мармуровий портал для електрокаміна. Яка його функція? – Виключно декоративна! Це прикраса всієї квартири, і виконана вона повинно бути бездоганно. У цьому проекті ми зіткнулися з цікавими монтажними умовами: нашим майстрам належало монтувати мармуровий портал в квартирі, де вже поклеєні шпалери. Проте все пройшло благополучно.

Церковний престол з мармуру – Львів, 2012 рік

Престол і тетрапод з білого мармуру Milas Pearl і червоно-коричневого каменю Burdur Brown. Встановлено в УГКЦ Воскресіння Христового міста Дрогобич. Престол – це стіл, що знаходиться в середині вівтаря, освячений архієреєм для здійснення на ньому Євхаристії. Вся родзинка проекту в тому, що дана конструкція абсолютно пустотіла. Всі кам’яні плити приклеєні високоміцним, еластичним клеєм на металевий каркас. Повністю всі деталі розробляв наш інженер по загальній архітектурній концепції від дизайнера.

Проекти – граніт, Львів

Ми встановлюємо граніт у Львові з 2007 року. І кожен наш проект ми, без тіні сумніву готові піднести на критичний розгляд. Кожне нове замовлення – це привід стати більш професійним. Коли ми стикаємося з новими для себе завданнями, то ніколи не соромимося говорити, що такого ми ще не робили, однак готові розвиватися і давати гарантію на виконані роботи. Ми відкриті для нових викликів, і ми щодня працюємо над красивими і складними проектами з каменю!

Різний камін з мармуру – Львів, 2007 рік

Цей мармуровий камін із ручним різьбленням – один з перших наших проектів у Львові. У місті, де камін завжди вважався невід’ємною частиною інтер’єра. Одним з викликів, із якими зіткнулись наші майстри – це кришка каміна величезної ваги. І це ще не все: її габарити виходили далеко за межі цегляної топки. Кам’яні колони виконані пустотілими, проте, не дивлячись на це вони виконують несучу функцію – на них спирається величезна кришка. Як довела наша подальша діяльність – облицьовувати відкриті цегляні топки набагато складніше, ніж встановлювати мармуровий портал одночасно із чавунною топкою. Камінь для проекту: Португальський мармуру – Rosso Portugallo, та мармур з Пакістану – Black and Gold.

Облицювання гранітом, торгівельний центр – Львів, 2009 рік

У сучасному торгівельному центрі, що на проспекті Червоної Калини у Львові наша компанія облицьовувала вхідні групи та терасу у 2009 році. Роботи було виконано у поєднанні полірованого лабрадориту та термообробленого сірого граніту. На центральних сходах нанесені бучардовані смуги – для запобігання ковзання у зимовий час та при дощі. Особливе піднесення дарує комбінація глибоко чорного каменю зі світло-сірим.

Гранітний фасад житлового будинку – Львів, 2008 рік

Гранітний фасад будь-якого будинку – прикраса для міста, особливо, коли це старовинне місто Лева. На розі вулиць Некрасова та Мечникова, по серед затишних вуличок з бруківки, збудовано якісний житловий будинок з фасадом з коричневого полірованого каменю. Наш замовник – будівельна компанія, поставив технічну задачу встановити утеплювач, а потім гранітний фасад. У якості утеплювача ми використали щільний, екструдований пінополістірол. Та як довели роки, ми не помилились у рішенні. Не менш значущим для зовнішньої краси гранітного фасаду є якісний монтаж віконних відкосів. Поліровані торці гранітних плит на віконних отворах – показник фундаментального підходу до будівництва. І це не жарт – бо якщо економлять на таких наочних деталях екстер’єру, то про якість прихованих конструкцій та робіт можна тільки робити здогадки.

Сходи з мармуру – Львів, 2008 рік

У самій старовинній частині Львова, на вулиці Вірменській є затишний магазин автентичного Українського одягу. Вишуканого стилю цій крамниці додають вигнуті сходи, що виконані у поєднанні бежевого мармуру та зеленого Українського граніту. Мармурові сходинки, товщина яких 3см було виконано з Турецького каменю Lotus Beige, а підсходини та чобітки з Українського каменю – Verde Olive. Як завжди, поєднання світлих та темних кольорів перетворилось на логічне та вишукане рішення стилю магазина. Зауважемо, для кожної сходини цих сходів ми виготовили індивідуальне картонне лекало, яке враховувало всі кути та розміри майбутніх виробів.

Гранітні сходи, житловий будинок – Львів, 2008 рік

У зеленій частині Львова – на вулиці Мечникова красується своїми вхідними групами з граніту багатоповерховий житловий будинок. На цьому об’єкті використовувався Китайський камінь, аналогом якого є український граніт Покостовського родовища. Цей камінь буває декількох селекцій, зокрема темно-сірої та світло-сірої. Досить популярний, не в останню чергу, завдяки ціні, адже в межах нашої країни знаходиться кілька десятків діючих кар’єрів цього каменю. На прикладі цієї роботи ми розповідаємо – де потрібно використовувати поліровану поверхню, а де термооброблену. Звичайно, полірування надає глибину кольору каменю, показує і підкреслює всю його природну красу, але також вона досить слизька. Термооброблена поверхня менш елегантна, проте безпечніша. Також вона вимагає більш складного догляду, її важче чистити.

Гранітний вентильований фасад – Рівне, 2009 рік

У старому місті Здолбунів, що поблизу Рівного нашими фахівцями виконано вентильований гранітний фасад. Масивні гранітні плити з глибокими фасками стали справжньою окрасою і гордістю свого власника. У нас було непросте інженерне завдання: пустити гранітний фасад по верх захисних ролет! Тобто всі механізми і барабан заховані за гранітними плитами. Ми самостійно підготували проектні рішення, за якими наші монтажники і зібрали воєдино всі деталі. Зауважимо, що вентильований фасад з граніту – надзвичайно складна конструкція, зведення якої варто довіряти тільки професіоналам! Камінь, використаний у проекті: Український граніт Star of Ukraine, і Китайський граніт Tan Brown. Всі фасадні плити мають товщину 3 см.

Гранітний фасад, магазин “Антошка” – Львів, 2008 рік

В історичному центрі Львова – на площі Адама Міцкевича, наша компанія виконала фасад з гранітної плитки Rosso Whalnut. Перед нами, як завжди, постала задача: за мінімального бюджету отримати довговічний та максимально привабливий центральний вхід до торгівельної галереї. Застосувавши творчій підхід до цієї задачі, ми досягли чудового результату. Якість робіт ви можете оцінити і сьогодні – минаючи 10 років! Масивність гранітного облицювання підкреслюють виступаючі кам’яні русти. Загалом, кам’яні фасади – складні та відповідальні конструкції. Через це, під час вибору підрядника, звертайте увагу не тільки на ціну, але й на об’єкти, які простояли вже більше 5-ти років.

Гранітні сходи і фасад – Тернопіль (Почаїв), 2012 рік

Як зробити центральний вхід в готель по-справжньому розкішним і довговічним? Та ще й вписатися в розумний бюджет! Виявляється все просто: беремо натуральний камінь – в даному випадку граніт, використовуємо різні типи обробки поверхні, комбінуємо їх за допомогою фантазії наших інженерів – і прикраса Вашого готелю готово! Матеріал проекту – граніт Flower of Ukraine. Зовнішні сходові марші для безпеки ми виготовили з термообробленого граніту – для запобігання ковзання в зимовий час. Однак всі фаски на сходах – поліровані. Довжина однієї сходини не могла бути виконана повністю, цей недолік ми перетворили в прикрасу. Бічні елементи кожної сходини, де ні хто не ходить, з міркування краси виконані з полірованого граніту такого ж кольору.

Фасад з граніту – Ужгород, 2011 рік

Це один з наших найбільш обожнюваних проектів: через свою краси і складності. На цьому гранітному фасаді застосовані два типи обробки поверхні каменя: полірування і термообробка. До слова: з кераміки таке зробити просто неможливо! Замкові камені над вікнами і дверима мають термооброблену середину і поліровані фаски. Все це дає відчуття, що фасад прикрашений дорогоцінними каменями в оправі. А, за допомогою перепадів рівня – рустів, створюється незрівнянне просторове відчуття глибини Європейської архітектури. Кожна гранітна плита зафіксована, крім звичайного цементно-полімерного клею, чотирма анкерами з нержавіючої сталі. Матеріал проекту – Український граніт Flower of Ukraine (Межерічка).

Сходи з граніту Pantera Grey – Львів, 2012 рік

Один з найцікавіших проектів, які ми виконували – незважаючи на уявну простоту. Здавалося б – прості гранітні сходи? Торець кожної сходини має свій кут нахилу, по відношенню до фронтальної фаски. Ще й таким чином, щоб всі сходи мали вигнутий вільний край. І це ще не все: всі підсходини нахилені між двома сходинами. А сходи в свою чергу не мають нависання над підсходинами. Граніт Pantera Grey, за своїм забарвленням дуже схожий на мармур – має кришталеві прожилки на темно-сірому тлі. Ця кам’яна красуня прикрашає офіс транспортної компанії Транссервіс у Львові.