Сходи: граніт Skifiya Gold – Львів, 2019 рік

З кожним роком змінюються тенденції моди, особливо це стосується такої області, як декор. Сьогодні важливим елементом іміджу є стиль. Практичність в поєднанні з вишуканістю і унікальністю є проявом стилю сучасності. Особливо цей стиль видно по зовнішньому вигляду будинку. Оздоблення натуральним каменем, таким як граніт, задовольнить художнім смакам будь-якої людини, крім цього матеріал тільки підкреслить статус господаря, який не вибирає між красою і практичністю. Використання граніту для оздоблення сходів придумано давно. Порода каменю включає до складу кристали, кварци і мінерали.

Стільниці та мийка з базальтових плит – Львів, 2019 рік

Базальт – це ідеальний матеріал для виготовлення стільниць та мийок. Такі мийки стійкі до різних негативних впливів. Стільниці з базальту не вбирають жири і запахи, не бояться вологи і сонячних променів. Завдяки своїй декоративності стільниці з чорного каменю додадуть інтер’єру шарму і вишуканості.

Камін: піщаник – Одеса, 2014 рік

Вже багато років ми займаємося виготовленням якісних виробів з каменю. Саме каміни є одним з найцікавіших напрямків нашої роботи. Ми беремося за надскладні та нестандартні роботи, які бажають отримати замовники.
Камін з натурального каменю відноситься до одного з наймодніших елементів декору. Для того щоб цей предмет гармонійно вписався в інтер’єр житла, необхідно його не тільки правильно розмістити в приміщенні, але і підібрати під стиль, в якому оформлений будинок.

Сходи: мармур Victory – Львів, 2017 рік

Сходи з білого мармуру стануть чудовим доповненням Вашого інтер’єру. Світла кольорова гамма додасть повітряності приміщенню та стане ключовим елементом всієї кімнати. Мармуровий візерунок надає звичайним сходам дуже незвичайний і ефектний вигляд. Відполірована поверхня каменю здобуває блиск і гарно переливається при природному та штучному освітленні.

Стільниця: граніт Star of Ukraine – Одеса, 2016 рік

Дана стільниця виготовлена з українського граніту Star of Ukraine. По всьому периметру гранітна стільниця оснащена плінтусом, виготовленим з того ж граніту. А в зоні варочної поверхні – широким декоративним фігурним плінтусом.

Камін: мармур Cappuccino – Нова Каховка, 2015 рік

Стильний і сучасний інтер’єр неможливо уявити без різьбленого каміна з мармуру. Камін є не тільки джерелом тепла, він ще і неповторний елемент декору. Головне завдання каміна з мармуру – дарувати комфорт і затишок своїм власникам. Крім усього іншого, камін дозволяє перетворити будь-яке приміщення в щось неповторне і оригінальне, надає йому розкішний вигляд.

Мармурова стільниця – Львів, 2018 рік

Мармур – один з найкрасивіших натуральних каменів, який використовується для виготовлення стільниць. Така стільниця – прикраса кухні. Різноманітність малюнку та відтінків цього каменю дозволяє підібрати унікальний варіант під будь-який інтер’єр. Мармуровий стіл є родзинкою кухні.

Армійська стільниця з граніту – Одеса, 2018 рік

Гранітна стільниця – ідеальний варіант для тих поціновувачів, які люблять силу та красу натурального каменю, але не бажають бути дбайливими в експлуатації. Гранітна стільниця на кухні є надійною кухонної поверхнею, що не вимагає особливого догляду. Стільниці з граніту не бояться порізів, кислот, подряпин і жиру. Гранітна поверхня не вбирає в себе рідину, в цьому її перевага перед мармуром.

Стільниця з чорного граніту – Одеса, 2016 рік

Стільниці з граніту підходять для будь-якого інтер’єрного стилю (як для класицизму, так і для урбаністичного). Цей виріб робить приміщення більш солідним, створює атмосферу затишку і комфорту. Завдяки багатій палітрі кольорів, можна підібрати найкрасивіший варіант граніту, який буде ідеально поєднуватися з кухонним меблевим ансамблем Вашої кухні. Найкраще, щоб колір стільниці з граніту відрізнявся від основної колірної палітри кухні.

Столешница из черного гранит – Одесса, 2016 год

Столешницы из гранита подходят для любого интерьерного стиля (как для классицизма, так и для урбанистического). Данное изделие делает помещение более солидным, создает атмосферу уюта и комфорта. Благодаря богатой палитре цветов, можно подобрать самый красивый вариант гранита, который будет идеально сочетаться кухонным мебельным ансамблем Вашей кухни. Лучше всего, чтобы цвет столешницы из гранита отличался от основной цветовой палитры кухни.

Сходи: червоний граніт – Одеса, 2017 рік

Сходи з червоного граніту стануть чудовою прикрасою не тільки входу, але і всієї будівлі в цілому. Нестандартна форма сходин та ідеальні стики деталей привертають погляд кожного перехожого.
Гранітні сходи користуються великою популярністю у всьому світі. В її основі лежать унікальні фізико-механічні властивості граніту – низька зношуваність, висока міцність каменю, низьке водопоглинання, всі ці показники дають можливість використовувати граніт як облицювальний матеріал, що використовується на вулиці. Сходи з граніту не бояться ніяких погодних умов, а також прості в догляді.

Стільниця: граніт Skifiya Gold – Одеса, 2015 рік

Стільниця з граніту – виріб, який прослужить Вам довгі роки, зберігаючи свою первісну привабливість. До головних плюсів гранітної стільниці відносяться: довговічність, стійкість до вологи, міцність, шикарний зовнішній вигляд. Саме тому стільниця з граніту є незамінним елементом сучасної кухні. Гранітна стільниця проста в обслуговуванні, не піддається впливу агресивного середовища.

Камін “Мілан”: мармур – Львів, 2019 рік

Портали камінів зазвичай виготовляються з мармуру товщиною 3 сантиметри. Однак Це не заважає створювати Об’ємні архітектурні деталі, так, щоб створювалося враження, що це зроблено з цільного шматка каменю.
Камін з натурального каменю займає особливе місце в сучасному інтер’єрі. Такий елемент інтер’єру надає житлу ефектний вигляд, буде служити символом розкоші і солідності. Гарний камін, оформлений в будь-якому стилі, відмінно підійде як для міської квартири, так і приватного будинку.

Сходи: граніт Skifiya Gold – Одеса, 2015 рік

Сходи з граніту Skifiya Gold може стати гарним доповненням Вашого інтер’єру. Жовто-чорні кристали відмінно виглядають як в поєднанні зі світлими тонами, так і з темною колірною гамою.
Сходи в будинку несуть не тільки практичну користь, вони є центральним елементом інтер’єру, на який звертає увагу кожен гість. Сходи з граніту як «зустрічають», так і «проводжають» Ваших гостей, саме тому кожен господар повинен приділити оздобленню сходів особливу увагу.

Камін з чорного мармуру – Львів, 2018 рік

Білі стіни та чорний мармуровий камін, та біло-чорна підлога утворили, безперечно-логічну колористику. Класичний вигляд порталу Афіна ідеально доповнив загальну атмосферу приміщення, у якому домінують класичні елементи: різьба на камені, та масивні колони з мармуру. За вогнем можна спостерігати дуже довго. Але, полум’ям у мармуровій оправі з ювелірним різьбленням можна милуватись вічно! В цьому і таємнича сила камінів з мармуру. На прикладі цього проекту ми намагаємось поетапно – у малюнках показати Вам, як ми створювали цей камін.

Балясини та сходи з граніту – Львів, 2017 рік

У 2017 році наша компанія завершила першу чергу реалізації дуже цікавого об’єкта у передмісті Львова. Складність, та весь архітектурний шарм полягав у імітації старовинної кам’яної споруди. А, як відомо, у будинках такого типу та тих давніх часів завжди був присутній камінь – як обов’язкова риса екстер’єру. При цьому, огорожу тераси необхідно було виконати також з каменю. Тобто, балясини та перила ми виконали з того ж самого граніту, що і фасад зі сходами. Особливою родзинкою є фасад «що бачив століття». Так би ми назвали спеціально старені торці кожної кам’яної плитки. Як оцінили наші замовники – фасад з термообробленого граніту це просто шедевр!

Гранітні сходи та підлога – Львів, 2008 рік

Що може надати солідності публічній установі більше, ніж центральні сходи з сяючого полірованого каменю? Або більш глобально: яким чином ще, організація може заявити про свою ґрунтовність, окрім як поліпшити якість власної нерухомості? На вулиці Левицького у 2008 році наша компанія зробила лицювання інтер’єра одного з Українських банків. Задача стояла зрозуміла: використати однаковий матеріал на підлозі та сходах, проте, обов’язково стійкий до абразивного навантаження. Вибір припав на темно-сірий Китайський граніт. Ми придбали плитку товщиной 2 см для облицювання підлоги та для влаштування підсходин. Гранітні сляби, товщиной 3см ми використали для виготовлення сходинок. Таким самим гранітом ми виконали і чобіток центральних сходів.

Фасад з жовтого граніту – Львів, 2010 рік

Відмінне поєднання кольорів граніту виконано на фасаді: цоколь виконаний з темного – Покостовського граніту, а головний фасад – зі світлого, жовтого Китайського граніту. Цоколь змонтований за принципом вентильованого фасаду – на анкери для граніту з нержавіючої сталі, які ми замовляли за власними кресленнями, так як монтажна ситуація не дозволяла використовувати типові рішення. Стиковка вентильованого фасаду з гранітною плиткою, змонтованою класично на «мокрий монтаж», проводилася через парапет і гнучкий шов. Тобто шов заповнений еластичним нейтральним силіконом.

Фасад з Жежелівського граніту – Львів, 2010 рік

В Україні є строгий, темно-сірий камінь з великими кристалами – щось середнє між лабрадоритом і гранітом. Розробляється цей кар’єр у Вінницькій області з 1911 року, і має зареєстровану торгову назву: Cardinal Gray. Цей граніт відмінно полірується і піддається термообробці, що дуже важливо для отримання якісного і привабливого облицювання. У громадських будівлях: банках, офісних і торгових центрах вхідні групи, а саме сходи краще виконувати з термооброблених плит. При цьому, гранітні підсходини виконуються полірованими. Так само полірується і торець гранітних сходів. Горизонтальна поверхня сходинок – термооброблена, і захищена від забруднень гідрофобною рідиною, яка проявляє колір граніту, і захищає його від вологи.

Мармуровий камін – Львів, 2012 рік

Портали камінів зазвичай виготовляються з мармуру товщиною 3 сантиметри. Однак це не заважає створювати об’ємні архітектурні деталі, так, щоб створювалося враження, що це зроблено з цільного шматка каменю. Навіть коли йдеться про мармуровий портал для електрокаміна. Яка його функція? – Виключно декоративна! Це прикраса всієї квартири, і виконана вона повинно бути бездоганно. У цьому проекті ми зіткнулися з цікавими монтажними умовами: нашим майстрам належало монтувати мармуровий портал в квартирі, де вже поклеєні шпалери. Проте все пройшло благополучно.