Мармур у Львові. Виготовлення каміну з мармуру

Даний камін було виготовлено з чорного мармуру Nero marquina. Насправді це модифікований камінний портал Афіна, який представлений у нас на сайті у світлих кольорах. Головна суть проекту полягала в тому, щоб змінити стандартну модель під розміри існуючої відкритої топки, що була змурована іншими спеціалістами за рік до замовлення.

Магазин Антошка м. Львів

В історичнному центрі Львова – на площі Адама Міцкевича нашим підприємством виконан фасад з граніту Rosso Whalnut. Массивність гранітного фасаду підкреслюють виступаючі гранітні русти. Гранітні фасади – складні та відповідальні конструкції, з цієї причини при обранні підрядника звертайте увагу не тільки на ціну робіт !

Балясини та сходи з граніту Львів 2017 рік

У 2018 році нашою компанією було завершено перший етап реалізації цікавого об’єкту у м. Львів, який полягав в імітації старовинної архітектурної споруди. А як відомо, в будинках такого типу тих часів завжди був присутній граніт, як обов’язкова частина екстер’єру.

Торгово-адміністративний центр

Современный торговый центр на проспекте Красной Калины украсили входные группы из гранита и гранитная терасса, выполненная сочетанием полированного и термообработанного гранита. На гранитной лестнице на входе нанесены бучардированые полосы – против скольжения.

Житловий будинок

У 2018 році нашою компанією було завершено перший етап реалізації цікавого об’єкту у м. Львів, який полягав в імітації старовинної архітектурної споруди. А як відомо, в будинках такого типу тих часів завжди був присутній граніт, як обов’язкова частина екстер’єру.

Кредитпромбанк м.Львів

Що може надати солідності банку більше, ніж головні сходи з граніту або мармуру. На вулиці Левицького у Львові такі сходи з граніту є. Гранітні сходинки не тільки підкреслюють справжність намірів іх господарів, але й прослужать у десятки разів довше ніж аналоги з керамічної плитки.

Магазин одягу м. Львів

У самій старій частині Львова, на вулиці Вірменській є затишний магазин етнічного Українського одягу. Вишуканості цьому магазину додають сходи, що виконані поєднанням сходинок із бежевого мармуру та підсходинок із зеленого українського граніту.

Вентильований фасад з граніту

У старовинному місті Здолбунів, що біля Рівного нашими фахівцями виконано вентильований гранітний фасад. Массивні гранітні плити з глибокими фасками є справжньою прикрасою та гордістю свого господаря. Вентильований фасад з граніту – складна конструкція, зведення якої вартує довірити тільки фахівцям.

Фасад з жовтого граніту

Між центром Львова та Сихівським масивом на вулиці Угорській 18 переобладнано колишній завод Полярон на сучасний торгівельно – офісний центр. Фасад облицьовано жовтим гранітом, а цоколь виконано методом вентильованого фасаду з сірого граніту.

Фасад з жежелівського граніту

У громадських будівлях: банках, офісних центрах, торгівельних центрах вхідні групи, а саме сходи кращє виконувати з термообробленого граніту. При цьому гранітні підсходинки виконуються з полірованого граніту. Полірованою робиться і торець у гранітних сходинок. Горизонтальна поверхня гранітних сходинок  – термооброблена, та захищена від забруднень гідрофобною рідиною, яка проявляє колір граніту, та захищає його від вологи.

Фасад з граніту Flower of Ukraine

Вхід з граніту Flower of Ukraine виконано поєднанням термообробленої поверхні граніту, та полірованої. Сходинки зовнішніх сходів безпечнішє виготовляти з термообробленого граніту для запобігання ковзання у зимовий час. Кінцеві елементи сходинки – де майже ні хто не ходить, з міркувань естетики виконують із полірованого граніту тогож самого кольору.

Камін з мармуру Колонада

Портали камінів зазвичай виготовляються з мармуру товщиною 3 сантиметри. Але, це не заважає створювати об’ємні архітектурні деталі, таким чином, що створюється враження, ніби вони виконані з цільного кам’яного масиву.

Фасад з граніту м. Ужгород

На фасаді будинків за допомогою каменю, та перепадів рівнів – рустів створюються неповторні просторові витвори. На цьому фасаді використані гранітні русти, багети та замкові камені. Кожна плита зафіксована крім звичайного цементно-полімерного клею чотирма анкерними деталями з нержавіючої сталі.

Церковний пристіл з мармуру

Пристіл з мармуру Milas Pearl та мармуру Rosso Alicante встановлений в УГКЦ Воскресіння Христового міста Дрогобич.
Пристіл – це стіл, що знаходиться в середині вівтаря, освячений архієреєм для вчинення на ньому Євхаристії.

Облицювання відкритого каміну

За зверненням замовника було здійснено роботи з облицювання відкритого каміну мармуром Crema Mare та Emperador Dark. Загальний вигляд каміну та вибір каменю було продиктовано силуетом вимурованої основи та мінімалістичним, спокійним інтер`єром.

Меморіальний комплекс з граніту

Монтаж цього пам’ ятника з граніту відбувався за допомогою крана-маніпулятора. Основні елементи виконані з сірого Українського граніту. Стели із наскрізними прорізами у вигляді хрестів виконано з цільного гранітного блоку. Роботи закінчені у грудні 2013 року.

Фасад з червоного граніту

Будівельно-монтажні роботи проводила  компанія «ЗАРС». Працівники нашої компанії здійснили облицювання цоколя будівлі, паркану та сходів плитами з граніту Maroon Black, видобутого в вітчизняних каменоломнях. Міцність цього матеріалу на стиск, що досягає 217 MPa, і показник стирання в 0,48 g / cm2 підтверджують високу якість облицювальних плит.