hranit-lʹviv

2017 рік

Наші Львівські об*єкти – це найкраща презентація Українського каменю. Купляйте Українське!

kamin-z-marmuru

2008 рік

Камін з мармуровою різьбою ручної роботи. Колони, відкриємо секрет, не з цільного мармуру, а пустотілі !

fasad-z-hranitu

2008 рік

Натуральний камінь при реконструкції і ремонті старих будівель в историчній частині міста – едине правильне рішення.

terasa-z-hranitu

2009 рік

Чудова архітекторська задумка сполучати сірий термооброблений граніт і полірований лабрадорит.

fasad-z-korychnevoho-hranitu

2009 рік

Фасад виконаний з імпортного коричневого граніту (Star of Ukraine) Tan Brown. Специфікою об*єкту являється облицювання гранітом за допомогою клею по верх утепління.

Сходи з мармуру та граніту

2009 рік

Як не дивно, але бежевий мармур и зелений граніт чудово сполучаються. Сходи в середньовічній частині Львову тому доказ !

Сходи з граніту

2009 рік

Знаменитий китайський граніт Padang Grey чудово доповнює солідний интер`єр будівлі. В Україні є ще більш вишуканий темно-сірий граніт Pantera Grey.

fasad-iz-siroho-hranitu

2009 рік

Навіть простий сірий граніт здатен перетворити звичайний під`їзд житлового будинку в розкішний вхідний портал.

fasad-z-hranitu

2009 рік

Якщо є необхідність сховати ролети за гранітним облицюванням – можемо Вам в цьому допомогти. Фасад виконаний з 3-х сантиметрових, вандалостійких гранітних плит.

hranitna-plytka

2010 рік

Гранітна плитка – універсальний облицювальний матеріал для фасадів. Легко и якісно можна виконати відкоси, підвіконня, а також і сам фасад.

Фасад із Жежелівського граніту

2011 рік

Граніт Cardinal Grey выглядає як дуже дрібнозернистий лабрадорит. Термооброблені сходи і поліровані цокольні плити – чудове доповнення надійного банку.

Вхід та сходи з граніту

2011 рік

Навпроти Почаєвської Лаври збудований затишний готель Рейкарц. Зі входу гостей зустрічає український граніт (Flower of Ukraine) строгого, але не звичайного кольору.

fasad-z-hranitu

2011 рік

Вражаючий гранітний фасад прикрашає центр Ужгорода. Тільки з натурального каменю можливо зробити подібний шедевр.

Камины из мрамора во Львове

2012 рік

Мармуровий камін може бути не лише прикрасою для справжнього вогню. Порталы для звичайних електро-камінів можна також зробити як витвір мистецтва.

Сходи з граніту

2012 рік

Вражаючий темно-сірий граніт Pantera Grey з хрустальними прожилками створив головну прикрасу в офісі однієї з найкпупніших транспортних компаній України.

prystil-z-marmuru

2012 рік

Замовник побажав зробити церковний пристіл і тетрапод з урахуванням можливого переміщення їх в інше місце. Створити мармурову ювелірну прикрасу на металлоконструкції у нас вийшло!

fasad-z-hranitu

2018 рік

Масштабный проект, красивий будинок від найстарішої будівельної компанії Одеси. Велика кількість складних елементів на гранітному фасаді далеко не зайві в центрі Європейського міста.

memorial-z-hranitu

2013 рік

Меморіальні комплекси і пам`ятники з граніту також нам під-силу. Причому ніж складніше завдання замовника – тим цікавіше робота.

Сходи з граніту

2018 рік

У 2018 році нашою компанією було завершено перший етап реалізації цікавого об’єкту у м. Львів, який полягав в імітації старовинної архітектурної споруди.

marmur-lʹviv

2018 рік

Даний камін було виготовлено з чорного мармуру Nero marquina. Насправді це модифікований камінний портал Афіна, який представлений у нас на сайті у світлих кольорах.