Головна » Стільниці з каменю » Стільниці з мармуру

Стільниці з мармуру

Що таке мармур, і чому він хороший для стільниць?

Для більшості людей саме слово МАРМУР вже звучить дуже благородно. Іноді навіть здається що це майже дорогоцінний матеріал. Змушені розвіяти міф: мармур – це просто осадова порода, яка більш ніж на половину складається з солей кальцію. Проте – це дуже благородний будівельний матеріал, який відмінно підходить для стільниць!

Мармурові стільниці:
– практично не вбирають воду (коефіцієнт водопоглинання до 1,5%);
– здатні витримувати значні навантаження: до мармуру монтують раковину;
– економлять місце у ванній кімнаті – під них можна встановлювати побутову техніку.
Завдяки тому, що мармур надзвичайно довго формувався в земній корі, забарвлення його вигадливі й неповторні. Останнім часом, найдорожча кераміка імітує забарвлення мармуру.
І не тільки справа в кольорах. Наприклад, торцю мармурової стільниці можна надати складну форму – фаску, яку потім відполірувати. Чи вийде те ж саме зробити з найдорожчої кераміки?
Більш того, якщо поставити собі за мету у ванній кімнаті зробити стільницю, стіни і підлогу в одному матеріалі – то єдиним рішенням буде мармур!

Цікаві властивості мармурових стільниць

 1. З чого варто почати – стільниці з мармуру можуть бути не тільки полірованими. Мармур – відносно твердий матеріал. Однак, при використанні його для кухонних стільниць або ж барних стійок – де абразивне навантаження буде суттєвим, ми рекомендуємо використовувати шліфовану поверхню. Згодом на такій стільниці НЕ будуть помітні подряпини – що неминуче при інтенсивній експлуатації.
 2. Ще одна цікава властивість – можливість зробити фактурну зістарений поверхню. Завдяки наявності в мармурі твердих і щодо м’яких ділянок, і за допомогою застосування спеціальних алмазних щіток отримують ефект старіння. Створюється відчуття, що стільниця з цього мармуру століттями лежала на морському дні, перш ніж потрапила до Вашого будинку.
 3. Мармур відмінно передає тепло. До чого це – запитаєте Ви? Розповідаємо. Є завдання: зробити стільницю, яка буде плавно переходити в підвіконня. Під вікном знаходиться радіатор, який повинен своїм теплим повітрям перешкоджати запотіванню скла взимку. Однак, стільниця – підвіконня перегороджує хід теплого повітря! Що робити? Зробити підвіконня з підігрівом – за принципом теплих підлог. Мармур буде постійно нагрітий – прямо під склом, і запотівання не буде.

Практичність і функціональність стільниць з мармуру

А мармур не забрудниться?
Незважаючи на існуючий стереотип, що мармурові стільниці дуже примхливі і складні у догляді. Деякі розповідають страшні історії про червоне вино і білий мармур… Все відмивається хорошим миючим засобом – самі пробували. Більш того – знаємо як зробити щоб вино, масло і гранатовий сік були нестрашні. Вся справа в захисних просоченнях, яких зараз є безліч.

Мармурова стільниця точно міцна?
Доказом міцності таких виробів може служити той факт, що до таких стільниць знизу кріпляться керамічні мийки вагою 5 – 7 кг і все тримається. Більш того, такі конструкції нібито парять в повітрі – спираючись лише на дві металеві труби. Під таку конструкцію сміливо можна заховати пральну машину або такі ж мармурові полиці.

Монтаж мармурової стільниці це складно?
Якщо ви плануєте самостійно встановити таку стільницю – готові Вам в цьому допомогти. Однак, для безпеки Вашої і мармуру, краще це завдання довірити професіоналам.

Як замовити стільницю з мармуру

 1. Передайте нам необхідну інформацію: ескізи з розмірами в один з наших салонів в Одесі чи Львові.
 2. У разі відсутності у Вас можливості самостійно зробити ескіз стільниці, або виготовлення лекал, звертайтеся за телефонами: і ми направимо за вказаною Вами адресою майстра, який виконає необхідні виміри і креслення.
 3. Після отримання необхідних розмірів і Ваших даних, ми надаємо Вам договір поставки, і рахунок, з банківськими реквізитами, для оплати. Оригінали документів, які надають трирічну гарантію на виріб, висилаються поштою.
 4. Виробництво стільниці з мармуру триває, в середньому три тижні, залежно від складності робіт, і обраного матеріалу.
 5. Доставка здійснюється за вказаною Вами адресою.

Співпрацюючи з нами Ви отримуєте:

 • на 100% якісні вироби з мармуру;
 • офіційно підтверджену трирічну гарантію;
 • зручний сервіс при доставці;
 • монтаж стільниць;
 • розумні ціни.


Киев +38 (067) 340-86-56
Львов +38 (097) 907-31-49
Одесса +38 (067) 31-31-346

office@granex.com.ua

подзвонити в GRANEX