Главная » Стільниці з каменю » Стільниці для ванної

Стільниця для ванної – якою вона повинна бути?

Стільниця Victory у ванній кімнаті з вбудованою раковиною, над пральною машиноюЗвичайні умови у ванній кімнаті: волого, але має бути красиво! Як цього досягти – використовувати благородні матеріали, які не бояться вологи. У разі використання натурального каменю з’являється можливість зробити стільницю, мийку і стіни в одному кольорі. Так само не забуваємо про практичність. Ванна кімната – досить компактний простір, і використовувати його потрібно раціонально. Стільниця у ванну з каменю з вбудованою мийкою, яка кріпиться тільки до стіни – без опор об підлогу, дозволяє розмістити під нею пральну машину. Каналізаційного сифона в такому випадку взагалі не буде видно!

Стільниця з каменю у ванну – мармурова або гранітна?

Стільниця у ванну кімнату Skifiya Gold з врізаною мийкою (дверці шаф з дзеркалами під нею)Відповідь не однозначна. Якщо підійти до цього питання з позиції ціни, то відповідь буде наступною. Мармурові стільниці для ванної будуть в півтора – два рази дорожче аналогів з українських гранітів. При цьому експлуатаційні характеристики останніх будуть вище. Якщо ж порівнювати імпортний граніт і мармур для таких виробів, то в цьому випадку ціна мармурової стільниці у ванну виявиться менше аналога з іноземного граніту. За водопоглинанная і термостійкістю відмінностей між цими каменями практично немає. Однак, якщо Ви прихильник глибокого технічного підходу, то нагадаємо різницю між гранітом і мармуром. Граніт – вулканічна порода, яка більш ніж на 60% складається з оксиду кремнію – тобто скла. Мармур – осадова порода, яка утворена відкладеннями солей кальцію – колишні черепашки і крейда, які за мільйони років перетворилися в камінь з химерними візерунками. З цієї причини, якщо Ви плануєте активно використовувати при прибиранні агресивні хімічні засоби, оптимальною буде гранітна стільниця в ванну.

Мармурова стільниця в ванну – які основні переваги?

  • не боїться вологи;
  • можна змонтувати як окрему несучу конструкцію, що парить у повітрі;
  • є можливість закріпити мийку знизу і фігурно обробити торець мармурової стільниці в місці вирізу під мийку;
  • стіни і підлогу ванної кімнати можливо виконати в такому ж мармурі, як і стільниця;

Мінуси стільниці з мармуру для ванної:

  • викликатиме неприховану заздрість сусідів;
  • будете витрачати багато часу на відвідування ванної – милуючись цим шедевром.

Гранітна стільниця в ванну – плюси і мінуси.

  • основний мінус – гранітна стільниця важка, при товщині 3 см вона важить 81 кг на 1м². Тому до процесу монтажу потрібно підходити дуже відповідально!
  • плюс: взагалі не боїться води, забруднень і миючих засобів, навіть самих їдких;
  • при армуванні металом поводиться як залізобетон!
  • є можливість зробити стільницю і мийку повністю з граніту.
Call Now Buttonпозвонить в GRANEX