Головна » Балясини і сходи з граніту — Львів, 2016 рік

Балясини і сходи з граніту

Вартість сходів склала 79 € за м², а балясин з перилами — 190 € за м².
Ви також можете замовити фігурні балясини окремо за ціною 80 € за шт.

У 2016 році нашою компанією було завершено перший етап реалізації цікавого об’єкту у м. Львів, який полягав в імітації старовинної архітектурної споруди. А як відомо, в будинках такого типу тих часів завжди був присутній граніт, як обов’язкова частина екстер’єру.

Відповідно на даному об’єкті були реалізовані сходи з Софіївського граніту сірої селекції (камінь з українського родовища). Для запобігання ковзання поверхня таких сходів з граніту було термооброблена. При чому не лише горизонтальні елементи, але й вертикальні. Робилося це для надання ефекту старовинності таких сходів.

Є два види сходин з граніту — суцільні та накладні. В даному випадку використовувався варіант накладних сходів з граніту. На бетонну основу ставилися сходина та під сходина. Товщина сходини 30 мм, а товщина під сходини 20 мм. Також було виготовлено та встановлено гранітні балясини та перила товщиною 100 мм. Слід зауважити, що один сегмент перила має вагу 115 кг, тому для встановлення такого елемента використовувалися закладні металеві елементи та поліуретановий клей. Переваги таких сходів очевидні — краса, практичність, довговічність. Маючи низький коефіцієнт водопоглинання, сходи з граніту, при умові правильного встановлення, не бояться зимових перепадів температури, не відшаровуються від бетонної основи і служать десятиліттями.

Але ще раз наголошуємо, що монтаж сходів з граніту — робота яка вимагає певної майстерності і досвіду. Наприклад, при проведенні лицювальних робіт необхідно правильно розрахувати висотні позначки для забезпечення однакової висоти кожної підсходини. Врахувати ухили як бетонної основи так і ухили необхідні для стікання води. Переконатися, що в процесі монтажу не було допущено пустот між гранітною сходиною та бетонною основою. Слід використовувати лише спеціальні будівельні матеріали для натурального каменя.

На фото вище Ви бачите результат нашої роботи. Ми також пропонуємо ознайомитися з декількома візуалізаціями, на основі яких був реалізований даний проект:

Візуалізація гранітних сходів з балясинами
Візуалізація гранітних сходів з балясинами
Call Now Button