Головна » Бруківка пиляно-колота габро

Пиляно-колота бруківка з габро

Що таке пиляно-колота бруківка і де її застосовують?

Ви напевно бачили свіжовимощені вулиці звичайними колотими гранітними каменями. Вулиця в такій бруківці виглядає значно більш святково в порівнянні зі штучною. Однак ходити по ній не так вже й зручно: поверхня занадто нерівна, а шви між камінням чималі і не рівномірні. Якщо ми маємо справу з проїзною частиною, то ці чинники не являються проблемами для використання на дорозі. Однак, пішохідні тротуари, а тим більше доріжки біля приватного будинку, будуть не дуже зручними для людей, які ходитимуть по такому покритті. А нашим прекрасним жінкам виходити на тонкому каблуці на такий тротуар взагалі небезпечно!

Однак, двох зазначених проблем: нерівній поверхні гранітної бруківки та товстого шва між осередками вдається уникнути при використанні пиляно-колотої бруківки. Сама назва говорить про спосіб її виробництві: спочатку граніт пиляється, наприклад на “олівці” — довгі бруски перетином 10х10 сантиметрів. А потім колеться на бруківку товщиною 5 сантиметрів.

Краї такої бруківки рівні, і ми бачимо квадрат правильної форми, що робить шви між каменями тонкими і рівномірними. Поверхня кожного сегмента також стає рівнішою, так як при розколюванні леза преса щільно прилягають до граней “олівця” — це забезпечує відносно рівну поверхню відколу.

Стандартна упаковка такої продукції — біг-беги по 1,5 тонни. Найбільш популярна — бруківка з габро, темно-сірого кольору товщиною 5 см. Одна тонна її містить приблизно 7 м2, а значить одна машина 22 тонни — 154 м2.

Ціна пиляно-колотої бруківки з габро розміром 10х10 см і товщиною 5 см — 510 грн/м2, що значно менша за ціну пиляной бруківки аналогічного формату. Такої товщини більш ніж достатньо і для проїжджої частини — за рахунок малого розміру її НЕ проламає навіть перевантажений зерновоз!

Доставку здійснюємо по всій Україні і Європі машинами по 22 тонни. Ціна вказана FCA Житомир з упаковкою, завантаженням.

Чекаємо Ваших дзвінків

Юрій Опанович +38(097)907-31-49

Call Now Button