Головна » Фасад і сходи з граніту (Одеса, Французький бульвар)

Фасад і сходи з червоного граніту

Будівельно-монтажні роботи проводила компанія «ЗАРС». Працівники нашої компанії здійснили облицювання цоколя будівлі, паркану та сходів плитами з Кишинського граніту «Maroon Black», видобутого в вітчизняних каменоломнях. Міцність цього матеріалу на стиск, що досягає 217 МПа, і показник стирання в 0,48 г/см2 підтверджують високу якість облицювальних плит.

Етапи виконаних робіт

Для облицювання цоколя ми використовували гранітні плити товщиною 20 мм, для облицювання сходів і підвіконь — товщиною 40 мм, для забору, підсходинок і на площадки ґанків — 20 мм. Плити були піддані термообробці та поліровці, тому їх зовнішній вигляд відмінно гармонує із забарвленням терразитової штукатурки на фасаді будинку. Одночасно з облицюванням цоколь був утеплений, для чого під гранітні плити укладався пінополістирол. Весь комплекс робіт складався з наступних етапів:

 1. Вирівнювання і очищення поверхні.
 2. Грунтовка.
 3. Закріплення плит пінополістиролу.
 4. Установка скловолоконної сітки;
 5. Укладання шару розчину.
 6. Установка гранітних плит.

Роботи з облицювання вхідних груп гранітом (монтаж сходин, підсходин і площадок) проводився цементно-полімерним клеєм високої якості, який гарантує експлуатацію гранітного покриття не менше 10 років. Використана технологія облицювальних робіт розрахована на успішний опір впливу сейсмічних коливань, магнітуда якого в районі побудованого будинку може досягати 7 балів за шкалою Ріхтера.

Переваги використання граніту в якості облицювального матеріалу

Фахівці вважають цоколь одним з головних елементів конструкції будинку. Розташовуючись вище поверхні землі і виступаючи за межі стін, він формує зовнішній вигляд будівлі. Облицювання цоколя гранітом дозволяє поліпшити вигляд будівлі і одночасно захистити його фундамент від впливу вологи. Однак граніт, застосований для облицювання, відомий і іншими перевагами:

 • міцністю;
 • стійкістю до перепадів температур і впливу ультрафіолету;
 • можливістю використання комбінаційних рішень;
 • виразним, «дорогим» зовнішнім виглядом;
 • відносною простотою монтажу;
 • довговічністю.

Результати нашої праці підтверджують корисність використання плит з граніту Maroon Black в якості облицювального матеріалу для житлових будівель. Подивитися наші роботи з інших гранітів ви можете на сторінках, присвяченим кам’яним сходам і фасадам.

Оздоблення фасаду гранітом
Call Now Button