Головна » Фасад та сходи: граніт – Одеса, 2018 рік

Фасад та сходи: граніт – Одеса, 2018 рік

Будівельно-монтажні роботи проводила  компанія «ЗАРС». Працівники нашої компанії здійснили облицювання цоколя будівлі, паркану та сходів плитами з граніту Maroon Black, видобутого в вітчизняних каменоломнях. Міцність цього матеріалу на стиск, що досягає 217 MPa, і показник стирання в 0,48 g / cm2 підтверджують високу якість облицювальних плит.

 

Етапи виконаних робіт

Для облицювання цоколя ми використовували гранітні плити товщиною 20 мм, для облицювання сходів і підвіконь – товщиною 40 мм, для забору, підсходинок і на площадки ґанків – товщиною 20 мм. Плити були піддані термообробці та поліровці, тому їх зовнішній вигляд відмінно гармонує із забарвленням терразитової штукатурки на фасаді будинку. Одночасно з облицюванням цоколь був утеплений, для чого під гранітні плити укладався пінополістирол. Весь комплекс робіт складався з наступних етапів:

 1. вирівнювання і очищення поверхні;
 2. грунтовка;
 3. закріплення плит пінополістиролу;
 4. установка стекловолоконной сітки;
 5. укладання шару розчину;
 6. установка гранітних плит.

Роботи з облицювання вхідних груп гранітом – монтаж сходин,підсходин і площадок проводився цементно-полімерним клеєм високої якості, який гарантує експлуатацію гранітного покриття не менше 10 років. Використана технологія облицювальних робіт розрахована на успішний опір впливу сейсмічних коливань, магнітуда якого в районі побудованого будинку може досягати 7 балів за шкалою Ріхтера.

Переваги використання граніту в якості облицювального матеріалу

Фахівці вважають цоколь одним з головних елементів конструкції будинку. Розташовуючись вище поверхні землі і виступаючи за межі стін, він формує зовнішній вигляд будівлі. Облицювання цоколя гранітом дозволяє поліпшити вигляд будівлі і одночасно захистити його фундамент від впливу вологи. Однак граніт, застосований для облицювання, відомий і іншими перевагами:

 • Міцністю;
 • Стійкістю до перепадів температур і впливу ультрафіолету;
 • Можливістю використання комбінаційних рішень;
 • Виразним ( «дорогим») зовнішнім виглядом;
 • Відносною простотою монтажу.
 • Довговічністю.

Результати нашої праці підтверджують корисність використання плит з граніту Maroon Black в якості облицювального матеріалу для житлових будівель.

Call Now Button