Головна » Мармуровий камін «Мілан» — Львів, 2017

Камін «Мілан» з італійського мармуру Daino Reale

Камін займає особливе місце в оселі людини з давніх часів. Адже це не лише місце де можна зігрітися. Це затишний куток, де дивлячись як горить вогонь, людина розслабляється, забуває про усі щоденні проблеми та просто відпочиває. І звичайно, що хочеться щоб таке місце було комфортним і красивим. Класичним варіантом виконання порталу з натурального каменя являється камін з мармуру. Так було кілька століть тому, так є і зараз, і впевнені, що так і буде у майбутньому. Адже не існує більш довговічнішого і одночасно настільки красивого матеріалу аніж натуральний камінь, якому мільйони років. Ніякий штучний матеріал не прослужить так довго як камінь.

Зараз дедалі частіше люди мурують каміни з газоблоків або схожих матеріалів. А потім облицьовують мармуровими плитами. Є думка, що так дешевше. Сумнівна економія. На сам перед, треба розуміти, що в такому випадку облицьовується те, що вже вимуруване. Яку форму Вам задали, такої форми і будуть елементи з мармуру, пісковика чи граніту. Тобто вибір, фактично звужується до банального вибору кольору елементів. Крім того замовник оплачує крім стандартних необхідних матеріалів,таких як базальтова вата, гіпсокартон, тощо, ще й газоблоки, клеї, металеві закладні та інше. Економії на матеріалах не те що немає, а навпаки їх іде більше. Далі йде оплата за роботу, сума якої не є малою. А на кінцевому етапі доводиться платити за камінь, ще раз за роботи, тепер лицювальні, знову за клей. На виході люди отримують газобетонний камін, з елементами з натурального каменя за ціною чи не повноцінного порталу.

Повноцінний портал встановлюється дещо інакше.

Проектування повноцінного мармурового порталу

Спочатку замовник обирає модель. Їх є безліч, від недорогих мінімалістичних до шикарних, з дорогою різьбою або художніми елементами. Після цього обирається камінь. В цьому випадку було обрано модель середньої цінової категорії Milan у виконанні з мармуру Daino Reale. Після цього починається проектування. Проектування каміну Milan включає в себе зміну розмірів деяких деталей, беручи до уваги розміри топки, безпосереднє розміщення камінного порталу в будинку, пропорційність та безліч інших нюансів. Хочеться зауважити, що таке проектування здійснюється нашими спеціалістами абсолютно безкоштовно і не збільшує вартості угоди. Далі готується наряд на виробництво, в якому вказано усі розміри деталей мармурового каміну, фаска, блоки, тощо.

Виконання повноцінного мармурового порталу

По факту готовності проекту та наряду, вся ця інформація передається на виробництво. Начальник виробництва детально вивчає усю документацію. Якщо знаходять проекті помилки, такий проект може бути повернено на доопрацювання. Якщо ж проект мармурового порталу Milan є готовим, тоді приступають до виконання деталей. В каміні такого типу виготовляється до 50 різних елементів. А іноді і більше. Саме в цій моделі є кілька важких та небезпечних місць. Наприклад верхні елементи колони треба стисати і надати дугоподібну форму. А усі кришки мають різницю у розмірах виступів лише на 5 –10 мм. Увесь процес виробництва каміну Milan з мармуру Daino Reale відбувається поетапно. Знизу до гори. Виконані елементи збирають і клеять між собою по блокам. Наприклад нижня частина цієї моделі складається з двох блоків – основи, на якій стоїть увесь камін, та основи (сходини), на якій стоять колони. Лише тоді, коли весь камін готовий, зібраний і ми переконані, що все виконано вірно, тоді він готовий до встановлення. Після усіх вищезгаданих маніпуляцій, мармуровий портал розбирають і пакують. Пакування відбувається окремо по блоках з використанням дерева та пінопласту. Це все робиться для безпечного транспортування, щоб не виникло сколення та тріщин.

Встановлення повноцінного мармурового порталу

Для людей, які провадять встановлення такого повноцінного порталу з мармуру Daino Reale, ми також передаємо монтажну документацію. В ній вказано де і який блок має стояти, поетапність складання, точки відступу, тощо.

Перед безпосереднім встановленням порталу Milan, виконується встановлення топки. Її фіксують на підвищенні з цегли або газоблоків. На таке підвищення йде 3–4 газоблоки. Це уся кількість, яка потрібна для виконання такої роботи. Далі йде підключення до димоходу. І аж тоді починається встановлення елементів з мармуру.

На останньому етапі відбувається монтаж короба, в якому і буде акумулюватися основна частина тепла, що віддає камінна топка. З середини усе щільно обробляється базальтовою мінеральною ватою з метою пожежної безпеки та запобіганню тепловтрати.

Call Now Button